نه هر کس در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار فکر می کند علامت مراتع حق انتخاب برای رئیس ستاد

ناشر که به دست آورد وودی آلن خاطرات است که به دنبال به کتاب در بحث آن باعث. Hachette Book Group, روز جمعه گفت

توسط PATRIS-FUN در 17 اسفند 1398

ناشر که به دست آورد وودی آلن خاطرات است که به دنبال به کتاب در بحث آن باعث.

Hachette Book Group, روز جمعه گفت آن را دیگر نمی خواهد نشر آلن خاطرات پس از آن تصمیم به انجام این کار تولید یک واکنش و یک کارمند اعتصاب در هر خبرنگار هالیوود.

این می آید تنها چند روز پس از آن اعلام شد که این کتاب از آلن بموقع چیزی شد منتشر شده توسط Grand Central انتشار یک بخش از Hachette. ناشران دیگر برخاستیم و روشن کردن این کتاب در پرتو این اتهام از تعرض آلن به مدت طولانی رو از خود دیلن فارو که او را رد کرده است. آلن پسر روزنامه نگار رونان فارو منتشر شده کتاب خود گرفتن و کشتن با یک بخش متفاوت از Hachette و او لعنتی این شرکت در اوایل این هفته برای اطلاع رسانی نیست او در مورد این پروژه است. Farrow همچنین گفت: Hachette نیست واقعیت-بررسی کتاب است.

در روز پنج شنبه کارکنان Hachette صحنه اعتصاب در اعتراض به کتاب با کارکنان گفت: آنها "ایستاده در همبستگی با رونان فارو, دیلن فارو و بازماندگان تجاوز جنسی."

Hachette روز جمعه گفت: این تصمیم به لغو آلن کتاب "دشوار" است که پس از "گسترده مکالمات با کارکنان ما و دیگران" شرکت تعیین می شود "که در حال حرکت رو به جلو با انتشار خواهد امکان پذیر نمی شود." ناشر گفت: هر چند که "ما منتشر شده و ادامه خواهد داد به انتشار بسیاری از چالش کتاب."

در یک بیانیه دیلن فارو در جمعه تشکر از کارکنان که در زمان بخشی در پنجشنبه اعتصاب نوشتن "برای کسی که احساس تنهایی در من داستان خیلی طولانی بود دیروز عمیقی یادآوری از آنچه تفاوت را می توان ساخته شده زمانی که مردم ایستاده و با یکدیگر متحد برای آنچه حق است." برندان فرداtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن