نظامی در کره شمالی به ورود مجدد رابط همکاری سایت

کره شمالی روز چهارشنبه گفت آن را نقل و سربازان را در حال حاضر-توقیف اینتر-کره ای همکاری سایت نصب مجدد پست گارد

توسط PATRIS-FUN در 29 خرداد 1399

کره شمالی روز چهارشنبه گفت آن را نقل و سربازان را در حال حاضر-توقیف اینتر-کره ای همکاری سایت نصب مجدد پست گارد و از سرگیری تمرینات نظامی در خط مقدم مناطق ابطال نقطه عطفی تنش-کاهش معاملات رسیده با کره جنوبی فقط دو سال پیش.

اعلام این خبر یک روز پس از کره شمالی نابود شده یک اینتر-کره ای دفتر ارتباطی در طراحی صفحه نمایش از خشم است که فشار بر واشنگتن و سئول در میان بست هسته ای دیپلماسی است.

تخریب شد و بیشتر عمل تحریک آمیز کره شمالی پس از آن وارد مذاکرات هسته ای در سال 2018 هر چند این ساختمان در مرز آن شهر Kaesong خالی بود و شمال قبلا حاکی از برنامه های آن را منفجر.

شمال عمومی گفت: کارکنان واحدهای نظامی مستقر خواهد شد به الماس کوه توچال و Kaesong industrial complex هر دو فقط در شمال به شدت غنی شده اند. این سایت پس از نمادها از بین کره ای همکاری داشته اند توقیف برای سال با توجه به اینتر-کره اختلافات و تحریم های اقتصادی اعمال شده بر کره شمالی به دلیل برنامه هسته ای آن.

شمال گفت: آن را به از سرگیری تمرینات نظامی و دوباره پست گارد در مناطق مرزی و و جلو باز-خط سایت برای تبلیغات پرواز بالن به سمت کره جنوبی. آن گفت: آن را ارتقاء خط مقدم ارتش آمادگی برای "top-class وظیفه مبارزه با نظام" در حالی که شهروندان آماده هستند به "راه اندازی بزرگترین جزوه پراکندگی با یک حمله رعد اسا."

این مراحل را تا پایان ماه سپتامبر سال 2018 موافقت نامه های رسیده در بین کره ای دیپلماسی است که با هدف کاهش تنش نظامی در مناطق مرزی.

تحت این توافق نامه هر دو کره متوقف زنده-شلیک تمرینات حذف برخی از معادن زمین و نابود پست گارد داخل ترین در جهان به شدت مسلح اند. برخی از خارج از کارشناسان گفته اند که این حرکت تضعیف کره جنوبی امنیت بیشتر به عنوان شمالی زرادخانه سلاح های هسته ای دست نخورده باقی می ماند.

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد چپ و کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-در عبور از خط مرزی در مرز روستای Panmunjom در منطقه غیرنظامی در تاریخ 27 آوریل سال 2018 است. پس از یک سری از نشست روابط را سرد کرده اند. (کره شمالی نشست مطبوعاتی استخر/آسوشیتد پرس)

دولت کره جنوبی نمی بلافاصله در پاسخ به نظامی کره شمالی, در بیانیه ای. سئول وزارت دفاع بود گفت: این امر به شدت به مقابله با آینده اقدام تحریک آمیز کره شمالی.

برخی از خارج از تحلیلگران پیش بینی کره شمالی خواهد توسل به تحریک به گردش در خارج از امتیازات چون اقتصاد آن است به احتمال زیاد بدتر تحت مداوم ایالات متحده آمریکا و coronavirus بیماری همه گیر. کره شمالی نیز ممکن است نا امید چون تحریم جلوگیری از سئول از شکستن دور از واشنگتن به سر مشترک اقتصادی پروژه ها با پیونگ یانگ.

1st دفتر تاسیس از سال 1945 بخش

شمال رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری روز چهارشنبه گفت: hard-خط مراحل گرفته شد به مقابله به مثل کره جنوبی را شکست برای جلوگیری از فعالان از شناور تبلیغات جزوات در سراسر مرز.

ساختمان تخریب شد "بازتابی از تعصب و غیرت از ما خشمگین مردم به مجازات انسان سفیدی که به چالش کشیده گرامى عزت و اعتبار کشور ما و کسانی که پناه از تفاله عاملان مرتعش جرم و جنایت است."

آن گفت: تخریب شد اولین گام در مقابله به مثل و کره شمالی را تنظیم شدت و زمان بندی برای آن مراحل اضافی در حالی که از نزدیک نظارت بر کره جنوبی حرکت می کند. "در چنین یک وضعیت حاد که در حال حاضر بی حیا و بی پروا نگرش و واکنش کره جنوبی مقامات منجر خواهد شد برای ما سخت تر تلافی برنامه" آن را گفت.

رابط دفتر ساخته شده با کره جنوبی پول در گزارش هزینه $8.3 میلیون دلار افتتاح شد روز قبل از سال 2018 تنش-کاهش معاملات رسیده بودند. این اولین جمله تاسیس دفتر بین کره از سال 1945 را بدست آورد.

کیم یو جونگ قدرتمند خواهر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد با صدور بیانیه ای جداگانه گفت کره شمالی رد اخیر ارائه شده توسط دولت کره جنوبی ماه Jae-به ویژه ارسال نمایندگان به پیونگ یانگ برای خنثی کردن animosities.

او گفت: Moon تا به حال ارائه شده برای اعزام او ملی امنیت مدیر چانگ Eui-یونگ و جاسوسی رئیس Suh Hun در اولین تاریخ ممکن است که کره شمالی می خواهم. ماه را نمی بلافاصله تایید شمالی گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب