کره شمالی می گوید Pompeo را 'بی پروا سخنان' ساخته شده آنها از دست دادن علاقه در مذاکرات با ایالات متحده

کره شمالی روز دوشنبه اعلام کرد که وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo تضعیف تمایل خود را به راه اندازی مجدد متوقف d

توسط PATRIS-FUN در 11 فروردین 1399

کره شمالی روز دوشنبه اعلام کرد که وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo تضعیف تمایل خود را به راه اندازی مجدد متوقف denuclearization مذاکرات انتقاد از اظهارات اخیر خود در تحریم ها علیه پیونگ یانگ.

پس از یک تلفنی با G7 وزرای خارجه هفته گذشته Pompeo گفته بود که همه ملت باید متحد خواستار کره شمالی به بازگشت به مذاکرات و استفاده از دیپلماتیک و فشار اقتصادی بر این کشور هسته ای و موشک های بالستیک و برنامه های.

این اظهار نظر مشخص شده است که ایالات متحده نمی تواند آن را معکوس سیاست خصمانه نسبت به کره شمالی "مهم نیست که چقدر عالی و شرکت ارتباط" خود را رهبران دو کشور باید رسانه های دولتی KCNA گفت: با استناد به ناشناس مقام وزارت خارجه مسئول مذاکرات است.

"شنیدن Pompeo را بی پروا سخنان ما کاهش یافته و علاقه در گفت و گو با بیشتر اعتقاد اما تبدیل شده اند بیشتر متعصب برای ما مهم پروژه های برنامه ریزی شده با هدف بازپرداخت آمریکا با واقعی ترسناک و ناآرامی برای رنج آن را تحمیل بر مردم ما" رسمی به نقل شد.

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را افتخار از رابطه دوستانه آنها ساخته شده است در طول سه نشست و تبادل نامه های متعدد پس از سال 2018 است.

اما پیشرفت کمی ساخته شده است در از بین بردن پیونگ یانگ را به سلاح برنامه با آخرین دور از کار در سطح مذاکرات در ماه اکتبر در حال سقوط از هم جدا.

کره شمالی تایید نشده هر مورد از coronavirus اما KCNA گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال با ارسال نامه ای به کیم حمل "صادقانه کمک طرح" برای کمک به جلوگیری از شیوع تنها به دنبال داشته باشد تا به زودی توسط Pompeo را "افترا" علیه این کشور است.

پیونگ یانگ به تبلیغ این نامه به عنوان نشانه ای از "خاص و بسیار محکم روابط شخصی" بین رهبران دو کشور علیرغم اختلاف.

"این باعث می شود ما بد قضاوت واقعی است که رئیس اجرایی در ایالات متحده" دیپلمات است.

سلاح های آزمون

در اوایل اعزام در دوشنبه KCNA گفت: آزمون فوق العاده بزرگ چند راکت انداز شده بود یک موفقیت است.

کره شمالی اخراج آنچه به نظر می رسد دو کوتاه برد بالستیک موشک را از ساحل شرقی روز یکشنبه آخرین سراسیمگی از راه اندازی کرد که کره جنوبی تقبیح عنوان "نامناسب" میان coronavirus بیماری همه گیر.

KCNA گفت: راه اندازی شد با هدف بررسی استراتژیک و ویژگی های ویژگی های پرتابی که تست شده چند بار از ماه اوت گذشته و نظارت کیم پیش از استقرار.

KCNA ذکر نکرده کیم حضور در آخرین آزمون به رهبری حزب حاکم نایب رئیس Ri Pyong-چول و انجام شده در آکادمی دفاع ملی علم است.

کره شمالی اخراج آنچه به نظر می رسد دو کوتاه برد بالستیک موشک را از ساحل شرقی روز یکشنبه آخرین سراسیمگی از راه اندازی کرد که کره جنوبی تقبیح عنوان 'نامناسب' میان coronavirus بیماری همه گیر. (کره مرکزی نیوز/کره جنوبی سرویس خبری)

"عملیاتی استقرار سیستم سلاح فوق العاده بزرگ چند راکت انداز بسیار مهم است کار بسیار بزرگ و با اهمیت در تحقق این حزب جدید استراتژیک قصد دفاع ملی," Ri بیان شد که در طول آزمون و بدون توضیح.

"آزمون آتش انجام شد با موفقیت" KCNA اضافه شده است.

آن مشخص شده دور چهارم از تست های این ماه پس از کره شمالی برگزار نظامی دریل و از سر موشک راه اندازی پس از سه ماه استراحت.

این حرکت نشان داد پیشرفت پیونگ یانگ سلاح های توسعه در حالی که denuclearization مذاکرات با ایالات متحده باقی می ماند در برزخ است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب