کره شمالی می گوید هیچ برنامه ای برای مذاکره با آمریکا

سئول کره جنوبی — کره شمالی روز شنبه تصریح کرد آن است که هیچ برنامه فوری برای از سرگیری مذاکرات هسته ای با ایا

توسط PATRIS-FUN در 14 تیر 1399

سئول کره جنوبی — کره شمالی روز شنبه تصریح کرد آن است که هیچ برنامه فوری برای از سرگیری مذاکرات هسته ای با ایالات متحده مگر اینکه واشنگتن باطل چه آن را توصیف به عنوان "دشمن" سیاست در قبال پیونگ یانگ.

بیانیه ای توسط کره شمالی معاون اول وزیر امور خارجه چو پسر هوی آمد پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون گفت: خبرنگاران در نیویورک پنج شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است به دنبال یکی دیگر از نشست با رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به عنوان یک "اکتبر سورپرایز" پیش از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

دولت کره جنوبی ماه Jae-in که تا به حال لابی سخت برای کمک به راه اندازی شرکت-مذاکرات مذاکرات بین واشنگتن و پیونگ یانگ همچنین ابراز امیدواری کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن و کیم را دوباره ملاقات قبل از انتخابات در یک ویدئو کنفرانس با رهبران اروپایی در روز سه شنبه.

کیم و مغلوب ساختن پیشی جستن را ملاقات سه بار پس از گام گذاشتن در خود بالا-مخاطرات هسته ای دیپلماسی در سال 2018 اما مذاکرات باید شک و تردید عمل پس از دومین اجلاس سران در ماه فوریه سال گذشته در ویتنام که در آن آمریکایی ها را رد کرد کره شمالی خواسته برای عمده تحریم ها در ازای تسلیم جزئی از آن قابلیت های هسته ای.

کیم وارد 2020 تعهد به تقویت خود بازدارنده هسته ای در چهره "گانگستر-مانند" تحریم های ایالات متحده و فشار است. چو بیانیه به دنبال یک سری از شبیه اعلامیه های شمال است که آن را دیگر نمی خواهد هدیه مغلوب ساختن پیشی جستن با مشخصات بالا در جلسات او می تواند به رخ کشیدن که او در سیاست خارجی دستاوردهای مگر می شود چیزی قابل توجهی در بازگشت.

"آیا ممکن است برای گفتگو و یا هر گونه ارتباط با آمریکا که همچنان ادامه دارد در سیاست خصمانه نسبت به کره شمالی در بی اعتنایی موافقت نامه در حال حاضر ساخته شده در گذشته اجلاس?" چو گفت: با اشاره به کره شمالی با نام رسمی آن به جمهوری دموکراتیک خلق کره است.

"ما احساس نمی هر گونه نیاز به نشستن چهره به چهره با ایالات متحده آن را به عنوان در نظر نمی کره شمالی-ایالات متحده گفت و گو به عنوان چیزی بیش از یک ابزار برای آن دست و پنجه نرم, سیاسی, بحران," او گفت:.

برخی از تحلیلگران بر این باورند کره شمالی خواهد از جدی مذاکرات با ایالات متحده حداقل تا ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری به عنوان شانس وجود دارد ایالات متحده رهبری می تواند تغییر کند.

چو گفت شمال در حال حاضر تاسیس یک "جزئیات استراتژیک جدول زمانی" برای مدیریت آنچه او به عنوان توضیح داده شده در ایالات متحده تهدید.

"آمریکا اشتباه است اگر فکر می کند چیزهایی مانند مذاکرات هنوز کار ما," او گفت:.

شمال در ماه های اخیر نیز ramping تا فشار برابر کره جنوبی باد تا اینتر-کره ای دفتر رابط در خاک خود و تهدید به رها کردن دو جانبه نظامی با هدف کاهش تنش است. آن به شرح زیر ماه از سرخوردگی بیش از سئول تمایل به سرپیچی از ایالات متحده آمریکا و راه اندازی مجدد پروژه های مشترک اقتصادی که نفس زندگی را به شمال را شکسته اقتصاد است.

شمال را رسانه های دولتی روز جمعه گفت که کیم در حالی که نظارت یک جلسه دفتر سیاسی حاکم حزب کارگران در روز پنج شنبه در مورد "واردات و مسائل مربوط به امور خارجی" اما مشخص نیست که آنها چه بودند.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب