کره شمالی به شدت coronavirus پاسخ اما میزان شیوع نامشخص است

کره شمالی quarantining هزاران نفر از مردم و حمل و نقل مواد غذایی و دیگر کمک به یک شهر در جنوب قفل شده است و بی

توسط PATRIS-FUN در 17 مرداد 1399

کره شمالی quarantining هزاران نفر از مردم و حمل و نقل مواد غذایی و دیگر کمک به یک شهر در جنوب قفل شده است و بیش از coronavirus نگرانی مقامات گفت که پاسخ این کشور به یک مورد مشکوک به تقویت شک در مورد آن دیرینه ادعا می شود ویروس رایگان.

اما در میان شک و تردید خارج و یک جریان از کره شمالی تبلیغ ستایش آن virus تلاش های تبادل بین این کشور و سازمان ملل متحد ارائه جدید وضوح و تعداد واقعی — در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد در کره شمالی.

در اواخر ماه جولای در کره شمالی در گفت و گو با اعمال آن "حداکثر سیستم اضطراری" برای محافظت در برابر ویروس پخش كردن, پس از پیدا کردن یک فرد با COVID-19 علائم در Kaesong شهر در نزدیکی مرز با رقیب کره جنوبی.

رسانه های دولتی گزارش داد که " کیم جونگ سازمان ملل متحد و سپس دستور داد در مجموع مستند از Kaesong و گفت: مورد مشکوک به کره شمالی بود که قبلا فرار به کره جنوبی قبل از لغزش به Kaesong ماه گذشته.

کره شمالی را به پذیرش آن بالقوه موردی و اضطراری مراحل آن را در زمان درخواست فوری خارج از حدس و گمان است که آن را ممکن است نگران بزرگ شیوع پس از ماه از صبورانه ادعا آن را به حال هیچ مورد.

کارشناسان خارجی بسیار شک و تردید از کره شمالی ادعا از موارد در بخش های بزرگ به دلیل طولانی متخلخل مرز با چین که در آن ویروس پدید آمده و تاریخ آن پنهان کردن گذشته شیوع بیماری.

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد حضور در یک جلسه دولت در یک عکس منتشر شده در این هفته توسط دولت است. کره شمالی رسانه های نوتبوک تبلیغات ترویج کیم دولت حل برای حفاظت از امنیت عمومی است اما کارشناسان بین المللی شک رسمی این کشور coronavirus شمارش. (KCNA/فردا نیوز)

در گزارش سازمان بهداشت جهانی, کره شمالی گفت: این قرنطینه 64 اولین اطلاعات تماس مشکوک Keasong مورد و 3,571 ثانویه مخاطبین در دولت-اجرای تاسیسات برای مدت 40 روز به گفته دکتر ادوین سالوادور که نماینده کره شمالی.

سالوادور گفت: در یک ایمیل به آسوشیتد پرس که کره شمالی همچنین اطلاع داد که از مظنون اول پرونده گفت: فرد مورد آزمایش قرار گرفت برای COVID-19 اما نتایج قطعی نیست. سالوادور گفت که درخواست کرده است که کره شمالی به اشتراک گذاری اطلاعات بیشتر در مورد فرد است.

سالوادور گفت: تمام کره شمالی مرزهای بسته باقی می ماند, گروه, تجمع ممنوع, ماسک مورد نیاز در تمام موسسات آموزشی از جمله مهد کودک در طولانی تابستان ، پس از پایان ماه دسامبر کره شمالی قرنطینه و منتشر شد 25,905 مردم 382 از آنها خارجی سالوادور گفت.

شیوع شدید می تواند مالیات بر سیستم مراقبت های بهداشتی

بسیاری از ناظران بیرونی هستند اما برخی از این ویروس در حال حاضر وارد کره شمالی به دلیل بسته بودن مرز خود را با کشور چین بزرگترین شریک تجاری هفته پس از اولین بار در جهان شناخته شده ویروس موارد ثبت شده در چین در ماه دسامبر. نظارت گروه در سئول باید صبورانه گزارش در مورد کره شمالی ویروس موارد و مرگ و میر.

عمده شیوع کروناویروس ممکن است باعث یک فاجعه انسانی به دلیل کره شمالی را شکسته عمومی سیستم مراقبت های بهداشتی و کمبود تجهیزات پزشکی.

اما معلوم نیست چقدر جدی کره شمالی وضعیت فعلی است.

"اگر واقعا گسترده محلی شیوع ممکن است رخ داده است هنوز این احتمال وجود دارد که تعداد قابل توجهی از افراد آلوده شده اند" گفت: تحلیلگر هنگ حداقل در سئول کره جنوبی موسسه برای وحدت ملی. "حتی اگر کره شمالی قفل خود را به پایین وجود دارد باید موارد مشکوک وجود دارد و مسئولان باید به شدت تشخیص آنها. اما کره شمالی هرگز شفاف در مورد اینکه آیا این چنین ظرفیت و اراده برای انجام این کار است."

کره شمالی رسانه های دولتی به تازگی نوتبوک مقالات ضخیم با صف آرایی تبلیغاتی که در توصیف آخرین anti-virus عنوان "همه مردم به کمپین" است که نشان می دهد کیم دولت حل برای حفاظت از امنیت عمومی "به هر قیمتی."

رسانه های دولتی گزارش اورژانس مراحل

این مقالات همچنین می گویند که هر فرد بی دقتی و یا نقض ضد ویروس دستورالعمل ممکن است منجر به "عواقب بحرانی."

رسانه های دولتی گفت: کره شمالی مستقر سلامت بیشتر کارگران مقادیر پرسنل و محصولات و با استفاده از بلندگو به منظور بالا بردن آگاهی عمومی از ویروس. کره ای خبرگزاری مرکزی گفت: 550,000 کمک اقلام فرستاده شده اند به Kaesong.

کره شمالی ادعا کرد اضطراری مراحل را نشان می دهد که شیوع وجود دارد ممکن است بدتر شده است گفت: کیم گناه-gon, یک استاد در کره جنوبی دانشگاه کالج پزشکی در سئول.

کره شمالی نیز ممکن است هدف را به نفع خود کمک از کره جنوبی و یا دیگران اما می خواهد به صرفه جویی صورت با گفتن آن مشکوک Kaesong مورد کسی که تا به حال شده است در کره جنوبی, او گفت:.

قبل از بازگشت به کره شمالی مشکوک در اولین مورد شناخته شده در کره جنوبی به عنوان یک 24-year-old man surnamed کیم, تا به حال آزمایش مثبت در کره جنوبی بود و هرگز از تماس با هر بیمار و کره جنوبی برای سلامت رسمی Yoon Taeho گفت.

انگیزه خود را برای بازگشت به کره شمالی شناخته شده نیست. بیش از 33 ، 000 کره شمالی فرار کرده اند به کره جنوبی بیش از گذشته 22 سال برای, سیاسی و اقتصادی دلایل اما تنها تعداد انگشت شماری بازگشت به کره شمالی.

پلیس گفت: این مرد سوال شد در ماه ژوئن در اتهام که او تجاوز جنسی یک زن کره شمالی پناهنده. مرد را رد اتهام.

ماه گذشته ملی خدمات پزشکی قانونی گفت: پلیس آن را پیدا DNA شواهد از حمله و پلیس در ادامه به بررسی با توجه به Gyeonggi Nambu والی هلمند به آژانس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب