کره شمالی تا ضربات دفتر ارتباطی به ایران را قطع ارتباطات با جنوب

کره شمالی منفجر درون کره رابط دفتر ساختمان فقط در شمال به شدت مسلح در مرز با کره جنوبی در روز سه شنبه در یک صف

توسط PATRIS-FUN در 27 خرداد 1399

کره شمالی منفجر درون کره رابط دفتر ساختمان فقط در شمال به شدت مسلح در مرز با کره جنوبی در روز سه شنبه در یک صفحه نمایش دراماتیک از خشم است که به شدت افزایش تنش در شبه جزیره کره و فشار بر واشنگتن و سئول در میان بست هسته ای دیپلماسی است.

تخریب ساختمان واقع شده است که در کره شمالی قلمرو و تا به حال هیچ کره جنوبی مشغول به کار وجود دارد این است که تا حد زیادی نمادین است. اما آن را هنوز هم به احتمال زیاد ترین چیز تحریک آمیز کره شمالی انجام داده است و پس از آن وارد دیپلماسی هسته ای در سال 2018 پس از ایالات متحده-کره شمالی بن بست به حال بسیاری از ترس جنگ. آن را تهدیدی جدی شکست تلاش لیبرال دولت کره جنوبی ماه Jae-in برای بازگرداندن اینتر-کره نامزدی.

رسمی کره شمالی, کره ای خبرگزاری مرکزی گفت: ملت نابود دفتر در یک "فوق العاده انفجار" چون آن "خشم مردم" تعیین شد به "زور [به] انسان تفاله و کسانی که پناه از تفاله به پرداخت صمیم قلب برای جنایات خود" ظاهرا اشاره به کره شمالی جداشدگان که برای سال های شناور ضد پیونگ یانگ جزوات در سراسر مرز.

آژانس نیست جزئیات چگونه در کره شمالی مرز شهر Kaesong نابود شد.

عکس از جنوبی Yonhap News Agency نشان داد دود از آنچه به نظر می رسد مجموعه ای از ساختمان ها است. این سازمان گفت: این منطقه بخشی از یک شرکت-توقیف اینتر-کره ای پارک صنعتی که در آن رابط دفتر واقع شد.

یک مرد به تماشای یک تلویزیون صفحه نمایش یک برنامه خبری در مورد تخریب و از بین کره ای دفتر ارتباطی ساختمان در سئول ایستگاه راه آهن در سئول در روز سه شنبه. (Kim Do-hun/Yonhap/آسوشیتد پرس)

شمال نیز گفت: این قطع تمام دولت و نظامی کانال های ارتباطی با جنوب در حالی که تهدید به رها کردن دو جانبه صلح موافقت نامه های رسیده در طول رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد سه نشست با ماه در سال 2018 است.

برخی از خارج از تحلیلگران بر این باورند شمال پس از ناکامی در به دست آوردن آنچه می خواهد در مذاکرات هسته ای را به نوبه خود به تحریک به پیروزی خارج از امتیازات چون اقتصاد آن است به احتمال زیاد بدتر چون مداوم ایالات متحده آمریکا و coronavirus بیماری همه گیر. کره شمالی نیز ممکن است نا امید چون تحریم جلوگیری از سئول از شکستن دور از واشنگتن به سر مشترک اقتصادی پروژه ها با پیونگ یانگ.

رابط دفتر بسته شده است از اواخر ژانویه به دلیل coronavirus نگرانی. دفتر گزارش ساخته شده با کره جنوبی پول شد, اولین دفتر بین دو کره از سال 1945 را بدست آورد و به عنوان یک نماد ماه نامزدی سیاست.

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد چپ و کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-در عبور از خط مرزی در مرز روستای Panmunjom در منطقه غیرنظامی در تاریخ 27 آوریل سال 2018 است. پس از یک سری از نشست روابط را سرد کرده اند. (کره شمالی نشست مطبوعاتی استخر/آسوشیتد پرس)

سئول آبی کاخ ریاست جمهوری گفت: مشاور امنیت ملی چانگ Eui-yong که رفت بین پیونگ یانگ و واشنگتن برای کمک به راه اندازی کیم اولین اجلاس با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ژوئن 2018 تشکیل جلسه اضطراری شورای امنیت ملی به بحث در مورد شمال را تخریب دفتر رابط. جزئیات نیست بلافاصله منتشر شد.

کره شمالی پیشتر تهدید به تخریب دفتر آن را به عنوان شدت آن آتشین لفاظی بیش از سئول شکست برای متوقف کردن فعالان از پرواز تبلیغ جزوات در سراسر مرز.

Bellicose هشدار از کیم خواهر

در شنبه شب, کیم یو جونگ, نفوذ خواهر رهبر کره شمالی هشدار داد که سئول به زودی شاهد "غم انگیز از صحنه بی فایده شمال-جنوب رابط دفتر [کره شمالی] به طور کامل فرو ریخت." او همچنین گفت که او را به نظامی در کره شمالی حق را به مرحله بعد از اقدامات تلافی جویانه در برابر کره جنوبی.

شمالی تهدید کرده است که برای کنار گذاشتن یک سال 2018 دو جانبه تنش-کاهش توافقنامه که ناظران می گویند می تواند اجازه می دهد شمال به ماشه درگیری در امتداد زمین و دریا و مرزهای.

روز دوشنبه Moon خواست کره شمالی را به توقف افزایش animosities و بازگشت به مذاکرات گفت که دو کره باید معکوس معاملات صلح که او و کیم جونگ سازمان ملل متحد رسیده و در طول سال 2018 نشست.

کیم یو جونگ خواهر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد نشان داده است در سال 2019. مشخصات خود را در دولت این کشور افزایش یافته است و در دو سال گذشته. (Jorge سیلوا/استخر/آسوشیتد پرس)

کره شمالی دارای سابقه مصرف بسیار بصری نمادین مراحل. این دعوت از خبرنگاران خارجی برای تماشای انفجار هسته ای زیرزمینی خود را تست تونل در سال 2018 و تخریب یک برج خنک کننده در آن اصلی هسته ای پیچیده در سال 2008. هر دو رویدادی بودند تلاش شمال برای نشان دادن این بود که جدی در مورد denuclearization در میان شایع در خارج از شک و تردید در مورد آن تعهد است.

"این سخت است برای دیدن چگونه چنین رفتاری کمک خواهد کرد که کیم رژیم گرفتن آنچه در آن می خواهد از جهان اما به وضوح این تصاویر استفاده می شود برای تبلیغات داخلی" گفت: Leif-اریک ایزلی یک استاد در دانشگاه Ewha در سئول.

در اوایل روز شنبه, نظامی در کره شمالی تهدید به بازگشت به مناطق بودند که غیرنظامی تحت اینتر-کره ای صلح نامه. ستاد کل ارتش خلق کره, گفت: آن را بررسی و حزب حاکم توصیه برای پیشبرد به نامشخص در مناطق مرزی بود که غیرنظامی تحت توافق با جنوب که "به نوبه خود از خط مقدم به یک قلعه است."

اینتر-کره ای روابط را تیره و تار شده است پس از شکست دوم اجلاس بین کیم و مغلوب ساختن پیشی جستن در ویتنام در اوایل سال 2019. که اجلاس از هم جدا افتاد به دلیل اختلافات بر سر چه مقدار از تحریم ها باید برداشته شود و در ازای کیم برچیدن اصلی هسته ای پیچیده است.

در سال 2018 به رقیب کره افتتاح اولین دفتر رابط در Kaesong به منظور تسهیل ارتباط بهتر و بورس پس از آنها قرار گرفتند به آمریکا-حمایت کره جنوبی و شوروی-پشتیبانی از کره شمالی در پایان جنگ جهانی دوم در سال 1945. وقتی در اتاق را باز کرد روابط کره رونق پس از کره شمالی وارد مذاکره با کره جنوبی و ایالات متحده در آن برنامه سلاح های هسته.

کیم بعد از آن قول داد به گسترش زرادخانه هسته ای خود را معرفی جدید سلاح های استراتژیک و غلبه بر ایالات متحده آمریکا است که او گفت: "سرکوب" خود را در اقتصاد کشور.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن