'Nobody Wants To Be Alone.' چت تصویری است که با داشتن یک لحظه که میلیون ها نفر در حال جدا

Minutes پس از رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی اعلام 15 روزه مستند در سراسر کشور در جمعه شب برخی از ما زندگی

توسط PATRIS-FUN در 28 اسفند 1398

Minutes پس از رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی اعلام 15 روزه مستند در سراسر کشور در جمعه شب برخی از ما زندگی در پاریس تصمیم به شرکت در یکی از مورد علاقه ما بهار: فعالیت های ما انداخت یک نوشیدنی ، به عنوان در هر حزب و برخی از ما با یکدیگر می دانستند و دیگران غریبه بود. ما ریخت و لیوان شراب و صرف یک ساعت چت در مورد زندگی ما, پخت و پز, شام, معرفی کتاب ها و داستان گفتن. اما یک تغییر ناگهانی است که به عنوان شدید به عنوان این لحظه: ما در هر یک از خانه های ما به طور جداگانه و تمام آنلاین.

دیجیتال نوشیدنی احزاب فقط یک نوآوری است که منفجر شده آنلاین در طول این هفته به عنوان COVID-19 شلاق در سراسر جهان است. یکی دیگر از آنلاین کنسرت مانند شنبه شب عملکرد بر روی YouTube و Facebook—توسط خواننده Matthieu Chedid, شناخته شده به عنوان M آغاز شد که در مدت کوتاهی پس از پاکسازی به پایان رسید سخنرانی ریاست جمهوری خود اعلام کرد فرانسه lockdown; سه شنبه شب این کنسرت تا به حال مشاهده شده است توسط بیش از 582,000 مردم بیش از به احتمال زیاد تا به حال برای دیدن M در فرد است. معروف ترین در جهان ارکستر باید شتافت ها به کل archives آنلاین. وجود دارد آنلاین رایگان یوگا و مدیتیشن کلاس برای ورود به گروه و رایگان آموزش موسیقی.

"برای چهار روز گذشته از آن شده است بدون توقف. این ذهن دمیدن می گوید:" میشل Gilbert, Facebook ارتباطات مدیر برای جنوب اروپا مستقر در پاریس است. در یک شهر که در آن همسایگان به طور معمول مودبانه چشم پوشی از هر یک از دیگر وجود ساکنان در خیابان با تشکیل یک Facebook گروه این هفته به نام "les voisins" (همسایه ها). "هیچ کس می خواهد به تنهایی" گیلبرت می گوید. "و ما همه محدود در داخل خانه ما."

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن در اینجا.

زمانی که کروناویروس در نهایت تصویب آن خواهد شد به احتمال زیاد به خاطر آن میزان مرگ و میر بالا و همچنین اقتصادی خرابه که مطمئن به آمده است. اما همه گیر ممکن است نیز یاد می شود — و یا پس از صنعت فن آوری امیدوار — برای یک لحظه که در آن رسانه های اجتماعی به عنوان شگرف اتصال پدیده بنیانگذاران آن به مدت طولانی وعده داده شده آن خواهد بود.

برای کسانی که در این صنعت است که امید است به خصوص قوی پس از سال ها از تحریم های اتحادیه اروپا علیه فناوری بزرگ و گسترده تر اروپا واکنش در برابر سیلیکون ولی. در روز پاکسازی خود را اعلام کرد مستند فرانسه جریمه اپل یک رکورد €1.2 میلیارد دلار برای نقض ضد تراست. اما تکنولوژی با توانایی خود را به نگه داشتن همه ما متصل می شوند در این نامشخص زمان به نظر می رسد به طور ناگهانی پشت در قلب مردم است — که مملو مذاکرات در سراسر اروپا گسترده ای دیجیتال مالیات بوده و خود را کنار بگذارند در طول بحران حداقل به طور موقت.

"در این زمان بسیار منحصر به فرد است می گوید:" پاتریک واکر مؤسسین راه اندازی آپ تایم.برنامه یک پلت فرم های ویدئویی مستقر در لندن است. "در حالی که ما باید هوشیار برای جلوگیری از گسترش اطلاعات غلط کسانی که ابزار بسیار نیز ما را با هم می گوید:" واکر که قبلا برگزار اجرایی در YouTube و Facebook. "آنها در ساخت جوامع هنگامی که ما دیگر با هم."

برای واکر قدرت رسانه های اجتماعی در این بحران رو عمیقا شخصی شنبه گذشته زمانی که یک آزمون در کینگستون بیمارستان در لندن تایید کرد او آلوده با COVID-19. او معتقد است که او می تواند با دقت اشاره کردن لحظه ای او گرفتار این ویروس در دفتر لندن در مارس 9 جلسه در سراسر از کسی که سرفه. در روز او تب و سرد و بازدید کنندگان خود را — که پرواز از لندن به دبی — تا به حال نیز آزمایش مثبت برای coronavirus. واکر بسته و در حال حاضر جدا شده و در خانه خود با دو فرزند خود در سن 4 و 2 و همسر خود را که هنوز به یاد بگیرند که آیا او بیش از حد مثبت است.

واکر در حال حاضر های خود را در خانه quaratine تجربه در Instagram, باعث سیل متون از افرادی که مایل به عبور-بررسی علائم خود را در برابر خود و یا ارائه به رها کردن داغ وعده های غذایی خود را در خارج از درب. جالب اینجاست که او در بر داشت خود را که قادر به ارائه آنها اطمینان در میان امواج اضطراب پس از او تنها فرد تقریبا همه آنها را می دانم که با این ویروس.

"شده است وجود دارد بسیاری از توسعه. مردم بسیار عصبی," او می گوید. "است که بهره مند از این سیستم عامل است."

برای ما در پاریس, ایتالیا, درب بعدی — نزدیک به دو هفته به یک مستند در سراسر کشور از 60 میلیون نفر — ارائه کلید اشاره گر در مورد چه باید بکنید. یک درس شده است ایتالیایی ها در تلاش برای ماندن متصل شده و حتی در انزوا. فیلم ایتالیایی آواز در بالکن خود را با همسایگان خود رفته ویروسی آنلاین, یک یادآوری است که در جامعه وجود دارد و حتی در بسیاری از بار تلاش.

پس به عنوان مثال ایتالیا به پاریس تعطیل خود را در روز سه شنبه توییتهایی و Facebooks پست به نظر می رسد تشویق مردم به خود را به باز کردن پنجره ها و یا گام به بالکن خود را در 8 p. m. به تشویق و تحسین این کشور در سلامت کارگران است. هیچ کس می دانست که ریشه های خود را از آن الهام گرفته شده بود ایتالیا; آن را به سادگی "رفته ویروسی" گذشت از فرد به فرد. مطمئن شوید که به اندازه کافی زمانی که ساعت آمد شادی و کف رفت تا در سراسر پاریس, شکستن تقریبا غیر قابل تحمل سکوت که افتاده بود بیش ترین در اروپا پر بسته بندی شده در شهر.

ویژه داستان
در پی Coronavirus اینجا چرا آمریکایی ها در حال جمع اوری کاغذ توالت
ما وحشت خرید نشان دهنده یک چیز ما می توانیم کنترل

در ایتالیا مردم در زمان اطلاع در نهایت کمتر احساس تنهایی. "زندگی کاملا تغییر در ایتالیا می گوید:" سارا کرو, امور عمومی مدیر یونیسف Innocenti دفتر پژوهش در فلورانس که مشغول به کار در غرب آفریقا در سال 2014 ابولا بحران است. این بیماری همه گیر او می گوید: علائم شدید تغییر در یک احترام: آن است که شاید برای اولین بار به بازی کردن در رسانه های اجتماعی در زمان واقعی است. کرو می گوید که جوامع مبتلا به ویروس ابولا در بر داشت راه برای اتصال در همبستگی. در این زمان است که هر دو مشابه و متفاوت است. "همه چیز در مورد عمومی خوب," او می گوید: طراحی و مقایسه آن با بحران ابولا. "هنگامی که شما قفل شده است و شما می توانید آتش عمومی خوب آنلاین. که ممکن بود در همان راه در لیبریا و سیرالئون."

در یک روز از پاریس مستند وجود دارد هنوز هم برخی از holdouts مشتاق به اجتناب از تکنولوژی های جدید برای روش های قدیمی. در یکی از سمت چپ بانک منطقه یک دکه روزنامه فروشی, صاحب گفت که او مصمم به نگه داشتن خود را در کیوسک باز پر به لبه با مجلات و روزنامه ها حتی اگر بنر تیتر او لبه پنجره رساند تا در خارج اعلام کرد "پاکسازی می گوید مردم به ماندن در خانه های خود."

"حتی اگر آنها به من بگویید برای خاموش من نمی خواهد" او به من گفت وقتی که من پرسید که اگر او در حال برنامه ریزی برای بسته خود را به دکه روزنامه فروشی در حالی که او دست من روزنامه ها در حالی که با پوشیدن آبی دستکش های جراحی. "این ضروری است خدمات عمومی. مردم نیاز به اطلاعات خوب."

آیا پلیس او سفارش بسته طی روزهای آینده باقی مانده است دیده می شود. همچنین ناشناخته است که آیا پاکسازی ممکن است گسترش مستند فراتر از پایان ماه مارس به عنوان بسیاری معتقدند او خواهد شد.

اما برای ما پدر و مادر در میان قفل شده است-در پاریسی حداقل وجود دارد فن آوری است. ناگهان رسانه های اجتماعی و دیجیتال دیگر انحرافات دیگر پدر و مادر معضل اما یک برکت و رحمت ما به عنوان سازمان دیده بان کودکان ما بسته در تمام هفته تبعید از مدارس و پارک ها.

"بازی Fortnite," من گفت: من حیرت زده 13 ساله کودک که صمیمیت اجتماعی تصویری بازی شده بود یک منبع تنش است. "این خوب است برای ارتباط با دوستان."

"Fortnite است" او پاسخ داد: برای من جای تعجب است. "در حال حاضر آن را Netflix بکشد."

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به virus@time.com.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de