'بدون نیاز به قبول اتحادیه اروپا قوانین در پست-Brexit مذاکرات: Johnson

نخست وزیر بوریس جانسون تنظیم شده است به طرح سازش موضع در پست-Brexit تجارت ایران با اتحادیه اروپا است. اتحادیه

توسط PATRIS-FUN در 14 بهمن 1398

نخست وزیر بوریس جانسون تنظیم شده است به طرح سازش موضع در پست-Brexit تجارت ایران با اتحادیه اروپا است. اتحادیه اروپا و بریتانیا را تا پایان سال به مهر و موم کرد.

نخست وزیر بوریس جانسون رئوس مطالب دشوار نظر برای پست-Brexit تجارت ایران با اتحادیه اروپا گفت: در یک سخنرانی در روز دوشنبه که "بریتانیا را خوشبخت" صرف نظر از نتیجه.

"وجود دارد هیچ نیازی نیست برای یک توافقنامه تجارت آزاد شامل پذیرش قواعد اتحادیه اروپا در, رقابت, سیاست, یارانه ها, اجتماعی, حفاظت محیط زیست, و یا هر چیزی شبیه" جانسون می گویند در سخنرانی خود با توجه به گزیده ای منتشر شده توسط دفتر کار خود در روز شنبه تنها چند روز پس از انگلستان به سمت چپ در حال حاضر 27 عضو بلوک.

او همچنین انتظار می رود به می گویند که اگر اتحادیه اروپا را قبول نمی کند یک توافق مشابه به اتحادیه اروپا را ترتیب با کانادا و سپس تجارت با اتحادیه اروپا باید بر اساس بریتانیا موجود خروج توافق با اتحادیه اروپا خواهد بود که "بیشتر شبیه به استرالیا."

"هیچ شکی نیست که بریتانیا را رستگار'

جانسون می گویند او انتظار آن خواهد بود "بسیار بعید است" که انگلستان موفق نخواهد شد قابل توجه در آرایش مانند کانادا اما این که "در هر صورت من هیچ شکی نیست که بریتانیا رستگار خواهد شد."

پس از رسمی خروج از اتحادیه اروپا در ژانویه 31, انگلستان در حال حاضر دارای 11 ماه به اعتصاب یک معامله تجاری با اتحادیه اروپا در بلوک و یا در صورت توسل به سازمان تجارت جهانی قوانین تجاری. انگلستان, ایران آغاز خواهد شد با اتحادیه اروپا در ماه مارس است.

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا von der Leyen در انگلستان: "من دست خود را عمل گرایی'

اتحادیه اروپا بارها و بارها هشدار داد انگلیس که سطح دسترسی به آن تنها بازار از 450 میلیون نفر از مردم بستگی دارد که تا چه حد در لندن موافقت خود را پایبند به قوانین است.

چه کانادا و استرالیا و اتحادیه اروپا تجارت ترتیبات?

تجاری کانادا ترتیب با اتحادیه اروپا CETA (جامع اقتصادی و تجاری توافق) را دیدم تعرفه ها برداشته شود در حدود 98 درصد از کالاهای معامله شده بین اتحادیه اروپا و کانادا آن را بسیار ارزان تر به فروش هر یک از دیگر محصولات در دیگر حوزه قضایی است. آن را نیز می بیند "همکاری" در استاندارد محدود کردن نیاز به ایمنی و کنترل کیفیت.

در حال حاضر استرالیا و اتحادیه اروپا تجارت در امتداد اساسی سازمان تجارت جهانی قوانین وجود موافقت نامه های خاص برای برخی کالاها. استرالیا در حال حاضر در حال مذاکره یک معامله تجاری با اروپا بلوک.

kmm/cmk (یمن)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب