NJ سپاهی که شات موریس گوردون در طول توقف ترافیک باید به اتهام قتل مادر می گوید

یک نیویورک مرد به ضرب گلوله توسط یک نیوجرسی دولت سپاهی ماه گذشته در یک ترافیک متوقف شد درمان بدتر از سگ و افس

توسط PATRIS-FUN در 23 خرداد 1399

یک نیویورک مرد به ضرب گلوله توسط یک نیوجرسی دولت سپاهی ماه گذشته در یک ترافیک متوقف شد درمان بدتر از سگ و افسر باید به اتهام قتل مرد گفت: "روز شنبه در مصاحبه.

Racquel برت مادر 28 ساله موریس گوردون یک جامائیکا بومی و شیمی زندگی دانشجویی در poughkeepsie که کشته شد مارس 23 بعد از یک مبارزه فوران بین او و گروهبان. Randall Wetzel. Wetzel با استفاده از اسپری فلفل و اخراج او handgun شش بار با توجه به دفتر دادستان کل است.

برخورد تحت تحقیقات جنایی در حال حاضر و باید توسط قانون ارائه شده به هیئت منصفه.

گوردون در Dutchess جامعه, کالج, سیاه و سفید بود و Wetzel که در مرخصی اداری با توجه به تیراندازی سفید است.

در زمان مبارزه از طریق احساسات بارت به صحبت کرد آسوشیتد پرس طی یک مصاحبه تصویری از دفتر وکیل او در سفید دشت, New York.

"افسر پلیس نیاز به شارژ برای قتل او. شش عکس — که بیش از حد است. منظورم برای سگ شما نمی خواهد انجام این کار درست است؟." برت گفت. "او یک انسان است."

او توضیح داد که پسر خود را به عنوان یک سخت کوش مسیحی که عاشق زندگی در آمریکا, جایی که او نقل مکان کرد زمانی که او 19. او گفت که او هنوز هم خودش را می یابد پیام کوتاه او. بارت در سفر خود به ایالات متحده از لندن جایی که او زندگی می کند پس از پسر او کشته شد و در هتل ماند.

"من عصبانی عاطفی شکسته داخل. من آمدن به شرایط با وضعیت کل. من هنوز ارسال او روی پیام های متن: "من اینجا هستم, من در انتظار شما است.' من فقط فکر می کنم او هنوز هم در اینجا. من همیشه گوشی نگاه کردن به تصاویر خود را," او گفت:. "من به ارمغان آورد برخی از تصاویر از انگلستان با من و من با آنها به خواب رفته."

این هفته نیوجرسی دادستان کل Gurbir Grewal منتشر پلیس ای به صوتی و تصویری از برخورد.

William O. Wagstaff III بارت وکیل گفت: Gordon زنده خواهد بود اگر او سفید است.

این فیلم شامل حدود ده فایل های صوتی و تصویری هر چند Wagstaff می گوید: حدود 12 دقیقه' ارزش فیلم منتشر شد در ابتدا توسط دادستان کل. دفتر دادستان کل بعد در روز پنج شنبه منتشر شد که نشان می دهد چه اتفاقی افتاده است پس از تیراندازی. این شامل سپاهی و دیگران بحث مصرف سپاهی به بیمارستان پس از اسپری فلفل منفجر بازگشت بر روی او.

انتشار این فیلم در میان جهانی تظاهرات علیه خشونت پلیس نسبت به سیاه مردم ناشی از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس که در هنگام مرگ یک سیاه پوست به دست پلیس خود را برگزار زانو در Floyd گردن برای چند دقیقه حتی پس از متوقف پاسخ.

بارت گفت که او نیز عزادار فلوید را مرگ و اگر چه او را دیدم او را و فلوید مرگ و میر را به عنوان "دو مورد جداگانه."

"اعتراض خوب است به خصوص برای افرادی که از رنگ" او گفت:. "من خوشحال هستم آن را به رفتن در حال حاضر به این دلیل که جهان نیاز به دیدن آنچه در آن است در مورد." او افزود: "ما نیاز به احترام به آنچه ما هستند."

تعامل گشوده حدود 6:30 صبح هنگامی که Wetzel متوقف گوردون برای رفتن 110 کیلومتر در ساعت در باغ دولت پارکوی در Bass River, New Jersey. Wetzel شنیده نمی شود با قرار دادن گوردون تحت بازداشت در این ویدئو.

این فیلم که منجر به تیراندازی نشان می دهد گوردون نشستن در پشت سپاهی که در آن مردان بحث در مورد یک کامیون یدک کش برای گوردون خودرو که موفق به شروع و در طول توقف.

کشنده تعامل شنیده می شود از طریق یک میکروفون رخ می دهد اما در خارج از خودرو و بیشتر از دوربین برد. وجود دارد برای تلفن های موبایل از مبارزه قبل از پاپ عکس. Wetzel شنیده می شود یکی دیگر از گفتن رسمی می رسد که پس از تیراندازی که گوردون سعی کردم به چنگ زدن به تفنگ خود را. Wetzel قرار می گیرد دستبند روی گوردون پس از او به ضرب گلوله کشته شد.

یک پیام در سمت چپ بود در یک تلفن همراه ذکر شده برای Wetzel و همچنین با اتحادیه کارگری است که نشان دهنده پلیس ایالتی sergeants.

دادستان کل داده نشده است یک جدول زمانی برای چه مدت بررسی می کنند.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب