6 ایده‌های عاشقانه لوازم شنا و تفریحات آبی

به هر حال هر یک از این محصولات برای کار خاصی ساخته شده است و می تواند جزو پر استفاده ترین و محبوب ترین محصولا

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

به هر حال هر یک از این محصولات برای کار خاصی ساخته شده است و می تواند جزو پر استفاده ترین و محبوب ترین محصولات بادی برای انواع تفریحات آبی باشد. شرکت بازرگانی ایلی تویز با داشتن سوابق طولانی در زمینه ارائه محصولات بادی اینتکس با قیمت مناسب به مشتریان خود توانسته توجه خریداران و طرفداران این نوع محصولات بادی را به خود جلب نماید . البته به این مسئله توجه داشته باشید که تفریحات کیش در پاییز با توجه به شرایط جوی برگزار می شود. گردشگران معمولا در گروههای دو تا چهار نفره سوار پاراسل میشوند که با توجه به وزن افراد این تعداد متغیر است. بخش اصلی بدنه این محصول دارای 5 محفظه باد جداگانه می باشد و 6 دستگیره ساخته شده از جنس پلاستیک نرم و قابل انعطاف ، که بر روی آن قرار داده شده تا در صورت نیاز به حمل این سرسره بادی به سادگی جا به جا گردد. با این روش خرید علاوه بر خرید لوازم شنا کودک ارزان و اورجینال، در وقت و انرژی خود صرفه جویی کرده اید. از دیگر موارد خرید لوازم جانبی شنا کیف و ساک های ساحلی و ضد آب هستند که جهت قراردادن کلیه تجهیزات شنا بسیار ایده آلند.

در بخش مرکز خرید مجموعه نیز امکاناتی مانند کافیشاپ، رستوران و مغازههای متنوع وجود دارند که روز شما را به بعد از ساعتها تفریح و شنا در پارک، کامل میکنند. این پارک، انواع خدمات و تفریحات آبی و سرگرمیهای متنوع را دارد که برای ساختن یک روز پرانرژی و هیجانانگیز، کافی است. این رستوران موزیکال کیش در جاده جهان، بین کلبه هور و کشتی یونانی واقع شده است. از نظر کیفیت غذایی رستوران میر مهنا رتبه قابل قبولی دارد. کشتی های تفریحی در جزیره کیش اغلب خدمات و امکاناتی مشابه را ارائه می دهند که از نظر تفاوت، می توان آن ها را در نوع وسعت و کیفیت آن ها با یکدیگر مقایسه نمود. در این مجموعه، سه نوع استخر وجود دارد. در این پارک قدیمی، سرسرههایی طولانی و دریاچههایی با امکان تولید هشت نوع موج مختلف وجود دارند. انواع سرسرههای آبی مانند رالی شیب، ابر شیب، ابیس، اُرنگ، اُپیچ، آکوالوپ، گردالوپ، گوگولیا، بومرنگ، جزیره الوپیا، استخر موج، چاله فضایی، رودخانه خروشان و جکوزی در این پارک وجود دارند. استفاده از سرسرههای بزرگ، گرداب مارپیچ پارک و دیگر وسایل ورزشی ممکن است مناسب همه سنین نیست. کشتی تفریحی نوید دریا کیش یکی دیگر کشتی های تفریحی محبوب در جزیره می باشد که در 5 سانس، گردشگران را به اواسط دریا می برد. Post has been gen᠎er᠎at᠎ed  by GSA C᠎ontent Gener᠎ator  DEMO᠎!

از دیگر رستوران های موسیقی زنده در جزیره کیش می توان به رستوران شاندیز صفدری (ساحلی) اشاره کرد. اجرای موسیقی زنده در هنگام صرف غذا، مسلماً می تواند لحظه هایی دل انگیز را برای شما رقم بزند. در این رستوران هم موسیقی زنده هم انواع غذاهای ایرانی و کبابی و هم بوفه سالاد بار ارائه می شود. خدمات درمانی نیز در این مجموعه ارائه میشوند. این لوازم شناور تفریحی نیز کاملا به صورت بادی بوده و روی آب قرار می گیرند. لوازم بادی شنا را در محل هایی که امکان اصابت با اجسام سخت و نوک تیز وجود دارد نگهداری نکنید. اما در برخی موارد، اولین قدم برای آموزش و یادگیری شنا ممکن است ککار پر جالش و سختی به نظر برسد. البته این بالشتک فقط به منظور راحتی کودک در نظر گرفته نشده و باعث می شود گردن و یا کمر فرزند شما یک باره به سمت عقب کشیده نشود و آسیبی به او نرسد. به منظور تفریحات آبی استفاده نمود. ایستگاه شرکت واحد (خط ۳) و ایستگاه توسکا (خط ۹) به پارک آبی آزادگان راه دارند که با کمی پیادهروی بهراحتی به پارک خواهید رسید. آدرس: تهران، انتهای بزرگراه آزادگان، بزرگراه بسیج، پارک آبی آزادگان. آدرس: تهران، شهرک اکباتان، خیابان نفیسی، فاز سه، خیابان شکوری شرقی، پارک آبی اکباتان.

پارک آبی اکباتان یکی از بهترین پارک های آبی تهران برای بانوان است. کریزی بوت ظرفیت ده تا پانزده نفر را دارد که یکی از بهترین تفریحات دسته جمعی است. آقایان: روزهای زوج از ساعت ۱۹ تا ۲۴، روزهای فرد و جمعهها از ساعت ۱۷ تا ۲۴. آقایان: یکشنبه، دوشنبه و پنجشنبه از ۱۸ تا ۲۴. در موجهای آبی، مجموعه «آکوآپلی» محیطی است که کودکان ۳ تا ۱۰ سال مجازند در آن بازی وتفریح کنند. بانوان: روزهای زوج از ساعت ۹ تا ۱۸، روزهای فرد و جمعهها از ساعت ۹ تا ۱۶. پذیرایی شام همراه با موزیک زنده در 2 ساعت گشت درون دریا از مهمانان ارجمند به عمل می آید و لحظاتی خوشایند را برای شما رقم می زند. این تفریح حدود یک ساعت زمان میبرد که شش دقیقه آن مخصوص به چتر سواری و در ارتفاع میگذرد و بقیه آن قایق سواری است. این محصول بادی مناسب برای مجموعه های ورزشی - کویر و تپه های شنی - استخرهای خصوصی - آب های آرام و مجموعه های تفریح و سرگرمی آبی مثل پارک ها آبی و شیب های تفریحی استاندارد چمنی یا برفی و .. می باشد . در اطراف استخر نیز، ساحلهای شنی و تختهایی برای آفتاب گرفتن در نظر گرفته شدهاند.