نایک اعلام Juneteenth را تبدیل به یک شرکت پرداخت تعطیلات

Nike, Inc. گفت که کارکنان Juneteenth که طول می کشد محل در ژوئن 19, و نشانه روز را به بردگی کشانده مردم کشف آن

توسط PATRIS-FUN در 23 خرداد 1399

Nike, Inc. گفت که کارکنان Juneteenth که طول می کشد محل در ژوئن 19, و نشانه روز را به بردگی کشانده مردم کشف آنها در ایالات متحده تبدیل خواهد شد تعطیلات پرداخت.

رئیس اجرایی جان Donahoe اعلام کرد تغییر در داخلی یادداشت روز پنج شنبه در حالی که ترسیم کفش استراتژی شرکت به آدرس مکالمات در مورد مسابقه در پی تظاهرات و در سراسر کشور حساب از خشونت پلیس علیه سیاه آمریکایی است. او گفت: کارکنان باید گزارش "قطع ارتباط" بین نایک بیرون استقرار در مسابقه و تجارب درونی در شرکت.

"هنگامی که ما می گویند که سیاه و سفید زندگی می کند توجه به این امر به جهان خارج از نایک و مهمتر از آن امر به سیاه و سفید ما هم تیمی های درون نایک" Donahoe گفت: در این یادداشت که با خبری بلومبرگ. "ما نیاز به نگه داشتن خودمان را به یک استاندارد بالا با توجه به میراث ما شرکت و نام تجاری ما است."

نایک به شرح زیر Twitter, Inc. در رعایت Juneteenth و نشان می دهد که چگونه بزرگ شرکت های بزرگ ایالات متحده به طور فزاینده ای در پاسخ به اعتراض عمومی پس از کشتن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس است. شرکت متعهد به انبار محصولات بیشتر از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و تشکیل نیروهای وظیفه به آدرس نژادی و نابرابری.

این یادداشت قبلا گزارش شده توسط کفش اخبار.

نایک نیز ایجاد تنوع گروه ضربت, co-به ریاست معاون رئیس جمهور برندیس راسل و فیل مک کارتنی.

این شرکت مواجه تحول در صفوف خود را در سال 2018 از جمله خروج از این مقام مسئول نظارت بر تنوع و پس از گزارش سوء رفتار و جنسیتی رفتار نر مدیران. در آن زمان پس از آن مدیر عامل مارک پارکر گفت: شرکت "آگاه شد از برخی "مسائل رفتاری که مغایر با نایک ارزش های فراگیر و احترام و توانمندسازی" و متعهد به ایجاد یک محیط کاری بهتر.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب