نیک کانن معذرت خواهی به جامعه یهودی برای 'مضر و تفرقه" کلمات

نیک کانن عذرخواهی به جامعه یهودی اواخر روز چهارشنبه برای "مضر و تفرقه" کلمات یک روز پس از ViacomCBS قطع روابط

توسط PATRIS-FUN در 26 تیر 1399

نیک کانن عذرخواهی به جامعه یهودی اواخر روز چهارشنبه برای "مضر و تفرقه" کلمات یک روز پس از ViacomCBS قطع روابط با او را برای سخنرانی در یک پادکست.

ضد افترا لیگ و برخی از رهبران یهودی بود را محکوم کرد آنچه که آنها به نام ضد سامی تئوری های بیان شده توسط توپ و خواستار عذرخواهی.

"اولین و مهمترین تمدید کنم من عمیق ترین و صادقانه ترین عذر خواهی به من یهودی خواهران و برادران برای مضر و تفرقه کلماتی که از دهان من در طول مصاحبه با ریچارد گریفین" کانن " در حساب توییتر خود را.

"آنها تقویت بدترین کلیشه یک افتخار و با شکوه مردم و من احساس شرمندگی از مردم ناآگاه و ساده و بی تکلف جای که این کلمات را از آمد. تصویری از این مصاحبه بوده است حذف شده است."

ViacomCBS قطع روابط با میزبان تلویزیون و تولید روز سه شنبه در پاسخ به نظر او در یک پادکست که در آن او مورد بحث تعصب نژادی.

رسیده به مرکز سیمون ویزنتال

خاخام آبراهام کوپر سیمون ویزنتال مرکز associate dean آسوشیتدپرس گفت که توپ رسید به او روز شنبه و در طول 30 دقیقه مکالمه تلفنی او عذرخواهی به جامعه یهودی و کوپر خواسته او را به آن پست در رسانه های اجتماعی.

"او شروع به راه راست گفت همه چیز درست است. نیم ساعت است یک زمان طولانی و ما احتمالا در دیدار فردا در L. A. منطقه" کوپر گفت.

"او می دانست که کلمات و مراجع است که او تصور می شد بر اساس واقعیت تبدیل به نفرت تبلیغات و شعارهای کلیشه ای."

مجری برنامه تلویزیونی و تهیه کننده زودتر نوشت: طولانی Facebook پست دفاع از خود و انتقاد از خود شلیک برای این شرکت تلقی می شود "تعصب" و "ضد یهودی." اعضای برجسته جامعه یهودی آمریکا گفت: پست کاهش یافت و به خوبی کوتاه و خواستار عذرخواهی.

"این به اندازه کافی به می گویند," من نژادپرست نیستم یک bigot,"' کوپر گفته بود AP زودتر. "اظهارات او در حال مضر و آنها نادرست است."

کوپر گفت: توپ باید خواندن و توجه به سخنان مارتین لوتر کینگ جونیور که "اختصاصی زندگی خود را برای حقوق مدنی برای همه و یک colour-blind امریکا است." کوپر همچنین توصیه شده بود او به دنبال هدایت basketball Hall of Famer-تبدیل-نویسنده Kareem Abdul-Jabbar, که محکوم چندین ورزش و سرگرمی مشهور برای ضد سامی پست.

در ساعت-به علاوه قسمت از توپ کلاس ماه گذشته منتشر شد که باعث شد او شلیک توپ و ریچارد (استاد Griff) گریفین که قبلا از گروه رپ عمومی دشمن معتقد است که افراد سیاه و سفید واقعی عبرانیان و یهودیان را غصب که هویت.

توپ و سپس استدلال کرد که سبک تر مردم پوست — "مردم یهودی سفید مردم اروپا" — "کمی کمتر" و "کمبود" است که در طول تاریخ ناشی از آنها را به عمل کردن از ترس و ارتکاب اعمال خشونت آمیز برای زنده ماندن.

"آنها تا به حال به انجام," او گفت:.

'نفرت از همه نوع ... هر روز در اخبار'

"هنگامی که من برای اولین بار شنیده در مورد نظرات آقای کانن ساخته شده آن را بسیار ناامید کننده" گفت: Oren سگال مدیر ضد افترا لیگ را مرکز مقابله با افراط گرایی در.

"ما در یک زمان که در آن نفرت از انواع بسیار آشکار است. آن را در اخبار هر روز."

او در ادامه: "یهودی ستیزی به ویژه در طول چند سال گذشته بوده است چیزی است که ما شاهد افزایش و همچنین به عنوان نژاد پرستی و مسائل دیگر.... بنابراین وقتی که شما شنیدن یک فرد که دارای یک پروفایل عمومی که دارای نفوذ بر مردم و اظهارات که به شدت توهین آمیز به جامعه یهودی, اولین واکنش ناامیدی است."

کانن دیده می شود در مه 29 رویداد پرداخت ادای احترام به جورج فلوید و خواستار عدالت برای قتل او در مینیاپولیس. (برایان پترسون/استار تریبیون/آسوشیتد پرس)

ضد سامی خشونت آمیز و تروریستی در سراسر جهان با 18 درصد در سال 2019 در مقایسه با سال گذشته با توجه به گزارش منتشر شده در ماه آوریل توسط دانشگاه تل آویو را Kantor مرکز مطالعات معاصر یهودیان.

سگال گفت: برخی از اعضای سیاه عبری اسرائیلی جنبش خود را به عنوان واقعی "انتخاب مردم" و بر این باورند که سیاه پوستان اسپانیایی ها و آمریکایی های بومی در حال درست فرزندان از 12 قبیله اسرائیل است. او اشاره کرد که همه فوران نفرت شعارهای اگر چه بسیاری از پایبندی به یک مجموعه ای از ضد اعتقادات سامی.

Bruce D. Haynes, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه کالیفرنیا دیویس که در حال مطالعه سیاه یهودیان برای بیش از دو دهه موافقت کردند که اظهارات, اکو, ایده, شدید, سیاه, عبری اسرائیل و وزیر لوئیس فرخ, ملت, از, اسلام, رهبر, که در سال گذشته اشاره "شیطانی یهودیان" در یک سخنرانی انکار اتهامات ستیزی. اما Haynes در زمان دقیقتر مشاهده.

"خطر این است که این گروه ها با اشتباه دیگر خود شناسایی اسرائیل مانند (خاخام) کیپر Funnye که یک جماعت در شیکاگو و کسی که بسیار درگیر با جامعه یهودی اشکنازی. بنابراین من می خواهم برای روشن است که واژه "بنی اسرائیل" است که یک روی حیله و تزویر عبارت" او گفت:.

"است که آن را ضد یهودی می گویند مردم سیاه واقعی اسرائیل یا واقعی یهودیان ؟ من مطمئن هستم که من می خواهم به آن تماس بگیرید ستیزی" Haynes گفت.

"این خوب نیست خواندن تاریخچه, اما من نمی خواهد اسمش را یهودی ستیزی. از سوی دیگر برخی از این گروه است که یهودیان شبه قطعا عبور از خط."

تا شلیک توپ تولید وحشی 'n ازیک کمدی تریک سری برای VH1 این ViacomCBS متعلق به کانال کابل.

در اوایل Facebook پست او گفته بود که او از اینکه پاسخگو باشند و مسئولیت خود را برای کلمات در حالی که همچنین متهم به شرکت در تلاش برای به سکوت یک "صریح سیاه" و خواستار مالکیت کامل وحشی 'n را با نام تجاری.

"من چشم پوشی نمی کند بیان نفرت و نه گسترش نفرت و بس.... سیاه و سفید و جوامع یهودی باید هر دو رو زیاد نفرت ظلم و آزار و اذیت و تعصب برای هزاران سال و در بسیاری از راه را ادامه خواهد داد و به همکاری با یکدیگر برای غلبه بر این موانع را," او نوشت.

کوپر گفته بود که توپ باید رد فرخ را بیان نفرت و "کاهش طولانی بیانیه به دو جمله" — یک عذرخواهی ساده که او پس از مکالمه خود را.

"من فقط به حال خوبان فرصت را به صحبت با خاخام آبراهام کوپر مدیر جهانی عمل اجتماعی @SimonWiesenthal. اول کلمات من به برادر من من عذر خواهی برای صدمه زدن من باعث شد جامعه یهودیان" توپ توییتی.

"من پادکست من با استفاده از کلمات و ادبیات اشاره من فرض به توان واقعی برای بالا بردن جامعه به جای تبدیل به نفرت تبلیغات و شعارهای کلیشه ای که pained دیگر جامعه است. برای این من عمیقا متاسفم اما در حال حاضر ما با هم می توانید نوشتن یک فصل جدید از درمان است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب