روزنامه ها هرگز بیشتر حیاتی است. به قید وثیقه ،

19 مارس سال 2020 از آن زمان به صرفه جویی در اخبار کسب و کار. مانند در حال حاضر. در این هنوز در مرحله اولی

توسط PATRIS-FUN در 29 اسفند 1398

از آن زمان به صرفه جویی در اخبار کسب و کار. مانند در حال حاضر.

در این هنوز در مرحله اولیه از coronavirus بحران اهمیت اطلاعات خوب — توزیع به طور گسترده و به حق مردم باید خود مشهود است. بهترین اخبار سازمان کمک کرده اند مخاطبان خود را درک کنند و آماده شدن برای "اجتماعی فاصله" لازم است که دولت های ایالتی و محلی اجرا شده در روزهای اخیر اند و آنها با قابل توجه nimbleness در طول زمان به سرعت در حال تغییر شرایط. روزنامه نگاران شده اند در خط مقدم برگزاری پا از مقامات منتخب از جمله رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به آتش. آنها شروع به گواه فوق العاده ای غم ما خواهد بود های بیش از هفته آینده و ماه. و بسیاری از خبرنگاران خود را در معرض خطر جسارت به جامعه برای پوشش این داستان است که باید گفته شود.

همچنین روشن است که این بدترین سازمان — آنهایی که ظاهرا اختصاص داده شده بیشتر به تبلیغات نسبت به اخبار -- می تواند یک خطر برای مخاطبان خود را. وجود دارد تقریبا به طور قطع یک خط مستقیم بین این مستند تلاش رادیو فردا برای تطهیر خطرات ناشی از COVID-19 و تمایل بسیاری از رتبه بندی-و-فایل جمهوری خواهان دست به گریبان با وقاحت از این چالش است. فردا میزبان انجام داده اند واژگونی در موضوع در روزهای اخیر خدا رو شکر اما هفته خود را از شک و تردید ممکن است در نهایت به خطر انداختن بسیاری از اعضای این شبکه مخاطبان است.

این بیماری همه گیر در می آید و در یک لحظه از بحران, اخبار صنعت. به نیویورک تایمز و به واشنگتن پست ممکن است پرواز اما محلی و منطقه ای و روزنامه ها است که رسیدن به جامعه مخاطبان در حال حاضر در حمایت از زندگی, ریختن کارکنان و کاهش پوشش. فروپاشی اقتصاد خواهد رسیدن به هر بخش از جامعه و آن را فوق العاده دشوار است برای این نشریات به جوامع خود خدمت کنند.

در واقع اخراج در حال حاضر هدف قرار دادن رسانه های محلی سخت است. جدید انگلستان Newspapers Inc. روز سه شنبه اعلام کرد در یک هفته کردند از آن کارکنان خاموش کردن خبرنگاران خود را در لحظه دقیق ماساچوست جوامع آن را در خدمت بیشتر نیاز به درک آنچه اتفاق می افتد. بسیاری از روزنامه نگاران در نظامی بار, ردیابی ویروس و اثرات آن بر امنیت ملی آمریکا باید گزارش نیز furloughed پس از 6 آوریل.

"اوایل امروز من می خواهم مشغول به کار برای ایجاد یک صفحه گسترده برای پیگیری نیروی دریایی مربوط به #covid19 موارد" نیروی دریایی بار خبرنگار کورتنی Mabeus توییتی در روز چهارشنبه. "من نگران این داستان است که بی حد و حصر. این موسسات که نمی خواهد برگزار شد به حساب زندگی در معرض خطر به عنوان یک نتیجه است."

این بحران نه تنها برای روزنامه ها, اما برای جوامع است که نیاز به اطلاعات آنها ارائه شده است.

که بدان معنی است که در میان همه ی نجات بحث یکی از مهم ترین چیزهایی است که دولت فدرال باید انجام دهید در حال حاضر ارسال یک دسته از پول نقد را به هر محلی و منطقه ای سازمان های خبری در امریکا — روزنامه جامعه, وب سایت ایستگاه های رادیویی محلی و دیگر خبری از ارائه دهنده شما می توانید از فکر می کنم — به اطمینان حاصل شود آنها می توانند ادامه خدمت به جوامع خود در طول اضطراری است.

و هنگامی که بحران بیش از آن خواهد بود زمان توقف صحبت کردن در مورد "مدل کسب و کار" اخبار و شروع به صحبت کردن در مورد چگونه اخبار سازمان های ارائه هر جامعه با یک منبع قابل اعتماد از اطلاعات محلی. مطمئنا ما را به درک که خبری نیست و لوکس — و نباید موضوع به این بی رحم قوانین بازار. اولین چیزی که اکثر روزنامه ها انجام داده اند در مواجهه با بحران است را به پایین خود را آنلاین paywalls به طوری که آمریکایی ها می تواند دسترسی به اطلاعات لازم در مورد کوروناویروس به سرعت و آزادانه است.

فکر می کنم در مورد آن. وجود دارد هر محصول دیگر در زندگی آمریکایی است که به طور منظم می شود که مشتریان به آن نیاز دارید ؟

دلایل دیگری وجود دارد که این بیماری همه گیر باید آشکار نیاز برای قوی خبری محلی گزارش. کاهش از روزنامه های محلی ساخته شده است آن را مشکل تر برای محققان پزشکی برای پیگیری گسترش بیماری. از دست دادن روزنامه ها بدان معنی است که ما از دست دادن بخشی از ما همه گیر-مبارزه زیرساخت ها است. ما باید شروع به بازگرداندن آن در حال حاضر.

کنگره و رئیس جمهور باید مقدار زیادی در بشقاب خود را در بسیاری از آتش سوزی برای خاموش کردن. با توجه به متضاد رابطه است که اغلب به تعریف رابطه بین مقامات دولتی و رسانه های آن ممکن است به آنها اجازه دهید به این صنعت ، اما اگر ما می خواهیم برای مبارزه با این بیماری همه گیر و صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند در این فرآیند ضروری برای نجات محلی و منطقه ای, اخبار سازمان های, در حالی که هنوز هم وجود دارد چیزی برای صرفه جویی در.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته "امروز بهترین مقالات" عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب