نوزاد سه قلو در مکزیک باید COVID-19 پدر و مادر خود نمی

مکزیکی, مقامات بهداشت و درمان در حال تلاش برای درک اینکه چگونه یک مجموعه از نوزاد triplets آلوده شد با رمان co

توسط PATRIS-FUN در 5 تیر 1399

مکزیکی, مقامات بهداشت و درمان در حال تلاش برای درک اینکه چگونه یک مجموعه از نوزاد triplets آلوده شد با رمان coronavirus حتی اگر هیچ یک از پدر و مادر خود را آزمایش مثبت برای ویروس.

مقامات بهداشتی به نام مورد "بی سابقه است."

سه دختر و دو پسر مورد آزمایش قرار گرفتند و چهار ساعت پس از تولد حدود شش هفته اوایل هفته گذشته در دولت مرکزی San Luis Potosi, سلامت, مقامات گفت. دولت وزیر بهداشت دکتر مونیکا Liliana Rangel مارتینز به خبرنگاران گفت که این پروتکل برای تست همه نوزادان نارس برای ویروس.

در ابتدا مقامات بهداشتی مادرش گفت: اعتقاد بر این بود که به عنوان یک ناقل بدون علامت ویروس. اما او بعد از آزمایش نشان داد که نه او و نه پدر آلوده شدند.

"پدر و مادر' نتایج منفی هستند که جلب توجه ما گفت:" مونیکا Rangel, وزیر بهداشت و درمان برای دولت طی یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه.

"ما به طور خاص درخواست از دیروز ... که یک گروه از کارشناسان به بررسی این پرونده است."

دو نفر از نوزادان متولد شده در ژوئن 17 در سلامت خوب است و نشان می دهد هیچ نشانه ای از COVID-19 پزشکان درمان سه گفت: در حالی که سوم به ذات الریه است اما در شرایط با ثبات است.

Rangel گفت: سه باقی خواهد ماند و در بیمارستان بستری و تحت نظر قرار گيرند.

مکزیک گزارش شده بیش از 191,000 coronavirus موارد و 23,377 مرگ و میر با توجه به ردیابی جهانی داشبورد نگه داشته شود توسط دانشگاه جانز هاپکینز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب