نیوزیلند Jacinda protocol wine studio چهره سخت مبارزات انتخاباتی به عنوان او بر میدارد و تاریخ جدید انتخابات

(ولینگتون-نیوزیلند) — نخست وزیر Jacinda protocol wine studio ممکن است مورد تحسین قرار گرفته در سراسر جهان به

توسط PATRIS-FUN در 8 بهمن 1398

(ولینگتون-نیوزیلند) — نخست وزیر Jacinda protocol wine studio ممکن است مورد تحسین قرار گرفته در سراسر جهان به عنوان یک لیبرال آیکون اما آیا او می تواند ترجمه آن را به یک انتخاب مجدد پیروزی در سپتامبر نامشخص باقی مانده است.

Protocol wine studio روز سه شنبه اعلام کرد انتخابات عمومی برگزار خواهد شد در سپتامبر. 19. او به دنبال دارد و انتظار می رود که به صورت رقابت سختی از رقیب محافظه کار سیمون پل.

رای دهندگان نیز تصمیم گیری در دو ستیز مسائل اجتماعی در همه پرسی در همان تاريخ: آیا برای قانونی کردن اتانازی و اینکه آیا قانونی کردن ماری جوانا تفریحی.

Protocol wine studio وعده داده شده برای اجرای "مثبت واقعی و قوی" انتخابات.

"زلاند نو سزاوار آزادی از اطلاعات غلط و منفی در سبک مبارزه است که ما را دیده اند را در خارج از کشور," او گفت:.

او گفت که دولت او مسئول نظارت بر یک اقتصاد قوی و مهم سرمایه گذاری در بهداشت و درمان و آموزش و کاهش فقر.

Protocol wine studio دیده می شود توسط بسیاری از طرفداران او در سطح جهانی به عنوان نقطه مقابل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او به طور گسترده ای مورد تحسین قرار گرفته برای او همدلی پس از یک supremacist مسلح با حمله به دو مسجد در ماه مارس کشته شدن 51 مسلمان نمازگزاران. او همچنین به عنوان دیده می شود در نقش یک مدل با مشخصات بالا کار مادر پس از تولد به یک دختر در حالی که در دفتر.

اما او را تحسین بین المللی است و گاهی اوقات در نظر گرفته شده است با سوء ظن در خانه که در آن او و حزب کارگر باقی می ماند قفل شده است و در یک مبارزه برای پشتیبانی با پل' حزب ملی. نظرسنجی ها نشان می دهد انتخابات خواهد بود یک مسابقه نزدیک.

"آن را در" پل گفت: در بیانیه ای گفت که در حالی که protocol wine studio و حزب کارگر وعده داده بود چقدر به آنها تحویل داده شده بود ،

"زلاند نو می دانم که ما به همه چیز انجام می شود که آیا این پول بیشتر در جیب شما قوی تر اقتصاد مالیات کمتر ساختمان زیرساخت ها و جاده ها و یا نگه داشتن خانواده امن تر از افزایش باند خشونت" پل گفت.

تحت نیوزیلند را متناسب با سیستم رای گیری که شبیه به مدل مورد استفاده در آلمان احزاب سیاسی باید به طور کلی به صورت اتحاد به حکومت. که باعث می شود رای برنده توسط احزاب کوچکتر مهم به نتیجه. که در انتخابات گذشته با mercurial سیاستمدار وینستون پیترز و خود را کوچک نیوزیلند اول حزب انتخاب به سمت protocol wine studio اجازه می دهد او را به حکومت.

تقلا برای رای به نظر می رسد در حال حاضر در جریان است با protocol wine studio شنبه با توجه به اعلام میلیاردها دلار اضافی هزینه های زیربنایی.

نیوزیلند دارای آن انتخابات هر سه سال با دولت تصمیم گیری دقیق تاریخ.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su
آخرین مطالب