New York 'بار' اختصاص کل یکشنبه صفحه اول برای بسیاری از کسانی که از دست داده به عنوان ایالات متحده روش 100,000 COVID-19 مرگ و میر

تیاو در نیویورک تایمز اختصاصی کل آن یکشنبه صفحه اول برای مثال برخی از اسامی افرادی که فوت کرده اند از COVID-1

توسط PATRIS-FUN در 4 خرداد 1399

تیاو در نیویورک تایمز اختصاصی کل آن یکشنبه صفحه اول برای مثال برخی از اسامی افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 به عنوان ایالات متحده' مرگ و میر نزدیک به 100,000.

این مقاله که در تماس مداوم تراژدی "یک نا معلوم از دست دادن" منتشر شده نزدیک به 1000 قربانیان نام سن و شخصی و جزئیات در مورد هر فرد است. این لیست که تنها حدود 1% از آن اند از coronavirus سهام خاطرات افرادی مانند Landon Spradlin 66 "واعظ و گیتاریست بلوز" و ساندرا سانتوس-Vizcaino, 54, یک "معشوق, عمومی, معلم مدرسه."

سیمون Landon, دستیار سردبیر نیویورک تایمز گرافیک میز گفت: این بار که او می خواست برای انتقال معنی از دست دادن نزدیک به 100000 نفر و افتخار تنوع آن از دست داد. "ما می دانستیم که باید وجود داشته باشد برخی از راه به سعی کنید به روی چیزی حساب کردن با این تعداد" Landon گفت.

برای ایجاد این پروژه در زمان کامپایل یک لیست از تقریبا 1000 نفر و یک تیم از سردبیران و سه دانشجوی روزنامه نگاران خواندن اعلامیه به جلو و یک عبارت است که منتقل فردیت خود را. این مقاله نیز منتشر شده آنلاین نسخه دیجیتال از لیست به تصویر می کشد هر یک از کسانی که به عنوان نام کوچک ارقام در میان جمعیت از دیگران است.

واشنگتن پست خبرنگار لنا خورشید که اشاره کرد که مادر او یو Lihua بود, میان, نام, ستایش, این بار برای "به یاد مردم پشت این اعداد است."

چند نفر گفت که این پروژه حتی موثر تر زمانی که مشاهده نسخه قابل چاپ کپی از این مقاله است.

یک کاربر توییتر والتر Dellinger توصیف این قطعه به عنوان "ویتنام یادبود از کروناویروس در آمریکا در سال 2020 است."

نوشتن به تارا قانون در tara.law@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب