نیویورک مدارس به طور رسمی بسته شد برای بقیه سال

رئیس جمهور تهمت را گزارش بازدید از کوه راشمور در جولای 3 برای دیدن این نمایش آتش بازی به او کمک کرده و حتی به

توسط PATRIS-FUN در 13 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور تهمت را گزارش بازدید از کوه راشمور در جولای 3 برای دیدن این نمایش آتش بازی به او کمک کرده و حتی به عنوان عدم قطعیت بیش از همه گیر امتداد به تابستان خبری بلومبرگ گزارش.

در اوایل این هفته, داکوتای جنوبی, رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem (R) تایید جشن روز استقلال خواهد به جلو برود. "ما هیجان زده خواهد شد که این اتفاق می افتد در کوه راشمور" Noem گفت: به گزارش سی ان ان. "ما در این کار برای مدتی." مغلوب ساختن پیشی جستن به حال اول شناور ایده برگزاری "خود را بزرگ نمایش آتش بازی در کوه راشمور" در ژانویه اگر چه نشان می دهد آتش بازی برگزار شده است در این بنای تاریخی در گذشته تنها به طور قطع در سال 2009 بیش از نگرانی های زیست محیطی. مغلوب ساختن پیشی جستن است دست تکان دادند چنین نگرانی گفت: "آنچه را می سوزاند ؟ این سنگ است."

Noem ویژه "یکی از تعداد انگشت شماری از فرمانداران به موضوع سفارش سازندگان: غیر ضروری کسب و کار در حال انجام اپیدمی" نیوزویک می نویسد. به عنوان این هفته دولت تا به حال 2,245 تایید موارد COVID-19 و 11 مرگ و میر آن را رتبه بندی 41 میان این کشور 50 متحده برای بیشترین تعداد از موارد.

در مورد خواسته جماعت, جمعیت, برای آتش بازی نشان می دهد در چند ماه Noem گفت: "ما همچنان به ارزیابی آنچه جمعیت به نظر می رسد و چگونه ما قادر خواهید بود برای تسهیل این رویداد اما بدون در نظر گرفتن چگونه بسیاری از مردم وجود دارد خواهد بود که آتش خاموش خواهد شد و من نمی توانم فکر می کنم از یک راه بهتر برای ما به جشن امریکا تولد."

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است با وسواس داکوتای جنوبی بنای تاریخی — که به تصویر می کشد سابق رئیس جمهور آبراهام لینکلن, تئودور روزولت, جورج واشنگتن و توماس جفرسون — واقعا برای برخی از زمان. "من گفت:" آقای رئیس جمهور شما باید به داکوتای جنوبی گاهی اوقات ما باید Mount Rushmore'" Noem به یاد می آورد در سال 2018 ، "و او می رود, 'آیا می دانید این رویای من به چهره من در کوه راشمور?' من شروع به خنده. او خنده بنابراین او کاملا جدی است." Jeva Langetinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب