نیوهمپشایر زن می شود اول شخص به دوم در صورت کاشت در ایالات متحده

(بوستون) — برای دومین بار در یک دهه جدید, Hampshire زن یک چهره جدید. کارمن Blandin ترلتن که چهره شد و ریخت در

توسط PATRIS-FUN در 18 مرداد 1399

(بوستون) — برای دومین بار در یک دهه جدید, Hampshire زن یک چهره جدید.

کارمن Blandin ترلتن که چهره شد و ریخت در یک حمله توسط شوهر سابق او شد اولین آمریکایی و تنها شخص دوم در سطح جهانی به انجام این روش پس از اولین پیوند شروع به شکست شش سال پس از عمل ، پیوند از اهدا کننده ناشناس صورت گرفت در بوستون بریگهام و بیمارستان زنان در ماه جولای.

52 ساله سابق, پرستار, انتظار به سر او روال عادی که همه به پایان رسید اما زمانی که اولین پیوند موفق از یک سال پیش.

"من وجد آمدیم" ترلتن گفت: آسوشیتد پرسدر یک منحصر به فرد مصاحبه تلفنی از منزل خود در منچستر. او هنوز هم شفا از این عملیات پس از, عکس ها در حال در دسترس ساخته شده از چهره جدید او.

"درد من تا به حال از بین رفته است," او گفت:. "این یک فصل جدید در زندگی من است. من منتظرش بوده ام برای تقریبا یک سال. من واقعا خوشحال هستم. این چیزی است که من مورد نیاز است. من یک بازی بزرگ است."

بیش از 40 نفر در سراسر جهان دریافت کرده اند در صورت پیوند از جمله 16 در ایالات متحده است. هیچ یک از بیماران آمریکایی خود را از دست دادهاند کمک کننده چهره تا ترلتن.

ادامه مطلب: او اولین زن آمریکایی آفریقایی دریافت صورت پیوند است. داستان خود را می تواند مراقبت های بهداشتی

اما در سال 2018 یک مرد فرانسوی که سیستم ایمنی بدن را رد کرد و اهدا کننده چهره هشت سال پس از اولین پیوند دوم قرار گرفتند. دکتر که آیا پیوند دکتر لوران Lantieri از ژرژ پمپیدو اروپایی بیمارستان در پاریس گفت که بیمار است "خیلی خوب انجام می دهند."

دکتر Bohdan Pomahac که ترلتن اول صورت پیوند مردد به دیگری انجام دهد و مورد علاقه انجام عمل جراحی بازسازی به جای. اما تیم او متقاعد شد از محاسن دوم پیوند پس از ترلتن توصیف چقدر اول بهبود زندگی خود را.

"او واقعا می خواستم به سعی کنید یک بار دیگر گفت:" Pomahac که منجر 20-ساعت عمل جراحی دوم. یک تیم از حدود 45 پزشکان حذف عدم پیوند و سپس آماده حسی اعصاب و عروق خونی در گردن برای فولاد اتصال. چهره شد و پس از آن پیوند و ترلتن به دست آورید حسی و حرکتی تابع در ماه های آینده.

بر خلاف او اولین پیوند دهنده این زمان در اطراف در نظر گرفته شد بسیار بهتر بافت مطابقت. به دلیل صدمات قبلی قبل از اولین پیوند 98 درصد از اهدا کنندگان بودند ناسازگار منطبق است. حتی پس از آن برای اولین بار صورت منجر به چند مورد از رد حاد که در آن بدن حملات جدید و قوی داروهای مورد نیاز به سرکوب سیستم ایمنی بدن.

"در حال حاضر من بسیار خوشبین و امیدوار است که آن را به گذشته بسیار طولانی تر از اولین پیوند" گفت: Pomahac که در توصیف این مسابقه به عنوان معجزه آسا. "البته که افکار واهی و پوچ حدس و گمان. من نمی دانم. او واقعا خوش شانس است."

برایان Gastman یک جراح پلاستیک در کلینیک کلیولند منجر شد که آخرین آن دو صورت پیوند گفت: ترلتن مورد نشان می دهد محدودیت های این روش است.

"هنگامی که شما در پیوند اعضا وجود دارد که عمر مفید" Gastman گفت. "ما در حال رسیدن به نقطه که در آن این چهره transplantations در حال ضربه زدن در برابر حداکثر تعداد سال کسی می تواند داشته باشد یکی است."

ترلتن سوزانده شد در بیش از 80 درصد از بدن او و کور در سال 2007 زمانی که او شوهر جدا هربرت راجرز او را ضرب و شتم با چوب بیس بال و بدن او فرو برد و با اب قلیایی چرا که او فکر او بود و مرد دیگری دیدن. در سال 2009 راجرز التماس کرد گناه را به نقص عضو ترلتن در ازای زندان از حداقل 30 سال است. او در زندان در سال 2017.

اولین پیوند تبدیل ترلتن زندگی. او خاموش کردم قوی داروها برای درد گرفت تا پیانو و قادر به سفر و سخنرانی الهام بخش—اغلب صحبت از چگونه او بخشیده می دهد. او همچنین از دوستان نزدیک و با دختر او اولین دهنده 56 ساله ای که از سکته مغزی درگذشت. او همچنین یک قرنیه مصنوعی در چشم چپ.

اما در سال گذشته صورت شکست بود. او شروع به تجربه زخم و تنگی و درد به دلیل کاهش جریان خون به چهره اش. سیاه, تکه به نظر می رسد بر روی صورت خود. پلک او قرارداد و لب های او ناپدید شروع ساخت آن را دشوار است به خوردن. او بیشتر بود housebound و از سر گرفتن قوی داروهای ضد درد.

"من می توانم هر چیزی را انجام دهید," او گفت:. "من تقریبا در درد."

او درخواست در ماه اکتبر به بیمارستان لیست برای دومین چهره. این روند در زمان بسیار طولانی چون او گرفته شد این لیست برای دو ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. او اضافه در زمانی که دولت اجازه اعمال جراحی الکتیو به سر.

در حال حاضر که او چهره جدید ترلتن امیدوار است تا بار دیگر سفر و سخنرانی الهام بخش کسانی خواهد بود در زوم تا زمانی که یک coronavirus واکسن. در حال حاضر او است که هنوز هم مورد استفاده قرار گرفتن به او ظاهر جدید.

"در این صورت به نظر می رسد بسیار متفاوت از یکی از اولین من و من می توانم درک که. آن را یک شخص متفاوت," او گفت:, و اضافه کرد که چهره جدید اجازه می دهد تا او را به "تناسب کمی بهتر کنید و خیره شد به همین راحتی."

"این عجیب و غریب است. من قصد ندارم به دروغ," او اضافه شده است. "من باید برای رسیدن به آن استفاده می شود. خواهر من, خواهد شد که برای رسیدن به آن استفاده می شود. آن طول می کشد در حالی که برای دوستان و خانواده برای رسیدن به آنچه که من در حال حاضر."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب