ذهن هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها. بیایید طرح خود را برای بازگشایی اقتصاد

گفتگو در مورد بازگشایی اقتصاد دورتر همراه در ایالات متحده از کانادا برای انواع مختلفی از سیاسی و غیر سیاسی ، ذ

توسط PATRIS-FUN در 30 فروردین 1399

گفتگو در مورد بازگشایی اقتصاد دورتر همراه در ایالات متحده از کانادا برای انواع مختلفی از سیاسی و غیر سیاسی ،

ذهن هرگز چشم ظاهر توییتهایی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. واقعی کاخ سفید طرح دقیق تر و محتاط تر از توییت خود اجازه دهید در.

در همین حال ایالات متحده گسترده اکوسیستم از فکر می کنم-مخازن تان شدیدا کردن ایده ها برای ضربه-شروع به اقتصاد. و چندین ایالت در حال صعود به سمت تدریجی بازگشایی.

اقدامات آمریکایی را تحت تاثیر قرار خواهد کانادا.

فقط نگاهی به صنعت خودرو. این عمل در سراسر مرز با مردم حمل قطعات به عقب و جلو در روند مونتاژ خودرو.

متعدد شرکت های خودرو سازی در حال حاضر یک هدف تاریخ در ذهن برای از سرگیری تولید: آنها هدف برای 4 مه با توجه به Flavio Volpe سر از کانادا, قطعات خودرو, تولید کنندگان' Association.

در اینجا که در آن همه چیز ایستاده است.

آنچه که آمریکایی ها می خواهند: یک رویکرد آهسته

آن را سخت به از دست چشم های دیدنی و جذاب از معترضان بوق ماشین شاخ و تکان دادن مؤتلفه پرچم و فشار دادن چهره عصبانی در مقابل ویندوز به عنوان آنها تقاضا بلند کردن اجسام از مستند سفارشات.

آنها یک گروه کوچک عمدتا تهمت حامیان و آنها در حال egged توسط Fox News و رئیس جمهور.

معترضان در اوهایو مقننه در روز دوشنبه خواستار لغو مستند سفارشات. اما این احساسات غالب در آمریکا در واقع آن را حتی تهمت خود سیاست است. (Joshua A. Bickel/The Columbus Dispatch از طریق AP)

اما این احساسات غالب در آمریکا

چه نظر سنجی های مختلف نشان می دهد از جمله یکی از تحقیقات پیو و یکی از گالوپ است که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها می خواهند به انجام این کار به آرامی و با دقت.

به گفته گالوپ بیش از 70 درصد از آمریکایی ها می خواهید به صبر کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد با گسترش ویروس; یکی دیگر از 10 درصد می خواهید به صبر کنید تا به طور نامحدود; و فقط 20 درصد خواهد بازگشت به فعالیت های عادی بلافاصله.

نظرسنجی ها نشان می دهد یک حزبی فاصله به حدی است.

سازمان دیده بان | Freeland در گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد بازگشایی مرز

معاون نخست وزیر Chrystia Freeland صحبت با خبرنگاران در روز پنج شنبه 2:38

جمهوری خواهان و ساکنان روستایی در حال حمایت از راهاندازی زودتر از دموکرات تر از آنها زندگی در شهرهای شلوغ و تکیه بر توده های حمل و نقل. که گفت: نه نظرسنجی نشان می دهد اکثریت جمهوریخواه طرفدار فوری بازگشایی.

نه مغلوب ساختن پیشی جستن ، طرح او این هفته منتشر گسترده ای ارائه می دهد دستورالعمل ها را به کشورهای آنها تدوین و فرموله کردن برنامه های خود را برای بازگشایی.

باز گشت طرح: فاز 1, 2, 3

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه ارسال شده همه کلاه توییتهایی مطلب "آزادسازی میشیگان!" و "آزاد مینه سوتا!"و "آزاد ویرجینیا!" — نه چندان ظریف, پیام, پیشنهاد مخالفت در برابر دموکراتیک فرمانداران' جداسازی سفارشات که یکی سابق-دادستان فدرال به عنوان كيفرى غفلت است.

اما برنده واقعی طرح متنوع تر و میسازد از سه مرحله رویکرد است. آن را به دولت و استانداران برای تصمیم گیری زمانی که هر مرحله باید شروع به.

نگاهی به رویدادهای ورزشی, به عنوان مثال.

بازی را شروع و بدون زنده طرفداران. مغلوب ساختن پیشی جستن آن را به عنوان توصیف "ساخته شده برای تلویزیون است." در نهایت استادیوم اجازه می دهد برخی از طرفداران. "شاید آنها خواهید بود از هم جدا شده توسط دو کرسی" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

طبیعی جدید در کاخ سفید: فاصله فیزیکی در یک کنفرانس خبری در باغ گل رز در هفته گذشته. (لی میلیس/فردا نیوز)
 

و سپس در نهایت شما می خواهم که جمعیت بزرگتر دوباره.

این همان برای رستوران ها. در مرحله اولیه جداول فاصله از هم جدا هستند و پیشخدمت ممکن است پوشیدن چهره سپر. در یک سالن مو آرایشگران و سبک در حال پوشیدن دنده محافظ.

این نوع افزایشی گشت پیش بینی توسط رهبران کانادا کسب و کار جامعه.

"یک رویکرد مرحله به مرحله" گفت: Brian کینگستون از شورای کسب و کار در کانادا. "این است برای رفتن به یک روند بسیار طولانی است."

وجود دارد در حال حاضر نقشه برای بخش خودرو.

قطعات خودرو ساز لیر علنا منتشر شد طرح خود راکه خواستار یک دماسنج مادون قرمز برای هر 100 نفر از کارکنان و تضمین منابع از صابون و مواد ضد عفونی کننده ، محافظ و دستکش.

شرکت خواهد تلو تلو خوردن شیفت و ناهار می شکند و پس از آن کارگران درگذشت در مکزیک است.

Volpe از تولید کنندگان قطعات' association گفت: شیفت شب و شیفت روز ممکن است شروع نیم ساعته از هم جدا به طوری که وجود دارد کمتر از تراکم و زمان بیشتری برای پاکسازی.

سازمان دیده بان | تهمت sidesteps سوال در توییتهایی گفت: سه متحده بود 'آزاد'

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تغییرمسیر به موضوع کنترل اسلحه دور از COVID-19 خطرات ناشی از باز متحده بیش از حد به زودی. 1:26

تولید را تا سطح شیب دار به آرامی.

او گفت که شرکت نمی تواند فورا شروع به 100 درصد ظرفیت حتی اگر آنها می خواستند به دلیل تامین کنندگان خود را' برنامه نیز مختل شده است.

"شما ممکن است هدف برای 50 درصد از حجم در هفته 1," Volpe گفت.

"سپس یکی دیگر از 10 درصد در هفته آینده."

این سناریو کابوس

در اینجا چیزی است که وحشتزده جامعه کسب و کار: بازگشایی بیش از حد به سرعت پس از آن نیاز به دوباره. ترس است و نه فقط بر مفاهیم برای سلامت انسان و اقتصاد گسترده تر. همچنین ترس از مشکلات جریان نقدی.

Volpe گفت: چه می ترساند شرکت های در حال سوختن است از طریق پول نقد برای ساخت محصولات و پس از آن اقتصاد اصطبل کالا جمع آوری گرد و غبار در کارخانه و هیچ درآمد در آینده است.

"شرکت های خطر ورشکستگی, شکست, اگر ما را از طریق یک راه اندازی مجدد و خاموش کردن دوباره" Volpe گفت.

فاز 1 بازگشایی خواهد شد دیدن رویدادهای ورزشی در خالی استادیوم مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید. این اتفاق در جاهای دیگر از جمله در این مه 2 بازی بیس بال در کره جنوبی. (Kim Hong-Ji/فردا نیوز)

شورای کسب و کار است که اصرار دولت کانادا به آرامی پیش بروید. آن منتشر شد نامه این هفته درخواست برای مشاوره.

"یک نتیجه وحشتناک خواهد بود W شکل بازیابی" کینگستون گفت. "خواهد بود که کاملا فاجعه بار باشد."

مانع بزرگ: تست

هر جدی بررسی گام های بعدی شناسایی توده تست به عنوان یک شرط لازم. و آمریکای شمالی نیست هنوز وجود دارد.

یکی از محافظه کار ایالات متحده تخمین می زند از سمت راست متمایل American Enterprise Institute (AEI)می گوید ایران می خواهد نیاز به حداقل 750,000 و در حداکثر 3.8 میلیونآزمون در هر هفته است.

یک پیشنهاد در دانشگاه هاروارد است که به مراتب تهاجمی تر: حداقل آن خواستار یک تا 10 میلیون آزمون در ایالات متحده در هر روز اگر کشور, آهنگ های جنبش مردم از نزدیک و احتمالا صدها میلیون نفر از آزمون هر روز بدون نزدیک ردیابی.

این ظرفیت می تواند وجود داشته باشد در اوایل تابستان می گوید: کاغذ.

کانادا هنوز تست کمتر از 20,000 هر روز که حسابداری برای اندازه جمعیت آن را در نزدیکی پایین از AEI محدوده و بسیار پایین تر از آنچه در مقالات دیگر نشان می دهد. این هفته بهداشت کانادا تصویب قابل حمل DNA analyzer برای اضافه کردن ظرفیت.

اوایل بازگشایی خواهد شد و شامل صحنه های غیر معمول به عنوان مردم به ویژه اقدامات حفاظتی. رستوران ها و سالن مو ممکن است متفاوت باشد. با مستند برداشته در ووهان چین آرایشگر یانگ Guangyu می پوشد یک دست ساز, ماسک, در حالی که کار بر روی یک مشتری. (Aly آهنگ/رویترز)

آمریکا تست شده است فقط بیش از 150.000 یک روز با توجه به اغلب ذکر منبع.

تمام تست کمک می کند — حتی بی کیفیت آزمون با میزان شکست بالا را کاهش می دهد گسترش می گوید: پل رومر ، برنده جایزه نوبل اقتصاد.

به عنوان برای تماس با ردیابی چپ متمایل مرکز آمریکا پیشنهاد استفاده از یک برنامه تلفن که مردم را برای دانلود در صورتی که می خواهید برای دریافت یک آزمون و یا هیئت مدیره یک هواپیما. این نشان می دهد برنامه دیتا باید توسط یک سازمان غیر انتفاعی.

هماهنگی یا هرج و مرج

یکی دیگر از چیزی است که نگرانی های کسب و کار است که یک مورد سناریو که در آن حوزه های قضایی مختلف قوانین مختلف.

این درست است که در کشور و بین آنها است.

در کانادا, شورای کسب و کار نامه اذعان کرد که استان های مختلف ممکن است حرکت در قدم های مختلف.

اما آن را تحت فشار قرار دادند برای ملی پروتکل هایی است که در هر استان اعمال می شود.

در اینجا آنچه را که از پروتکل های شبیه در آمریکا: کاخ سفید می گوید دولت ها باید در نظر بگیرید فاز 1 از بازگشایی تنها پس از ثبت موارد روند رو به پایین برای 14 روز; و بیمارستان ها می تواند در درمان تمام بیماران بدون بحران اقدامات و قوی تست از جمله تست آنتی بادی برای مراقبت از سلامت کارگران.

برای ثبت آن اساسا همان چیزهایی نخست وزیر جاستین ترودو اشاره کرد که خواسته این هفته چه آن را برای بازگشایی اقتصاد: وی با اشاره به روند رو به پایین در موارد "عظیم" تست و تماس با ردیابی.

اما ترودو افزود: "ما هنوز در بسیاری از هفته دور از صحبت کردن در مورد در واقع انجام هر کاری برای بازگشایی اقتصاد ما."

پس از آن وجود دارد هنجارهای بین المللی.

Volpe گفت: بخش خصوصی در حال کار به معرفی استانداردهای مشترک در امکانات مختلف. وجود دارد برخی از نگرانی های خود را در بخش است که دولت ها نمی co-ordinating به عنوان نزدیک.

"شرکت همه صحبت کردن به یکدیگر" Volpe گفت. "و یکی از سوالات شرکت در حال پرسیدن این است: آیا دولت ها با یکدیگر صحبت?'"tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن