Netflix بکشد سوزاننده Docuseries مهاجرت به ملت مهم ترین تلویزیون نشان می دهد شما ببینید در سال 2020

بمنظور گشت زنی می یابد مهاجر مرد منجمد به مرگ در کوه های پوشیده از برف در کویر. یک اسپانیایی زبان افسر گوشی ه

توسط PATRIS-FUN در 8 مرداد 1399

بمنظور گشت زنی می یابد مهاجر مرد منجمد به مرگ در کوه های پوشیده از برف در کویر. یک اسپانیایی زبان افسر گوشی های مرد مرده است که هرگونه پرسش از طریق اشک در مورد او چگونه می تواند در بهبود خواب و بدن است. "آیا شما در ایالات متحده از نظر قانونی ؟" افسر می خواهد به دانستن است.

کوچک سفید زن توضیح می دهد که او و نوه او به دنبال پناهندگی در آمریکا پس از MS-13 اقدام به زور 12 ساله به ازدواج است. هنگامی که ما به دیدار مادر بزرگ او شده است در مهاجرت و گمرک (ICE) بازداشت برای 17 ماه.

یک پدر جوان در دستبند و زنجیر شکسته شدن گریه به عنوان او به یاد می آورد که چگونه خود را 3-year-old son درک بر روی پای خود را هنگامی که یخ آنها را از هم جدا. "که در آن" او خواسته "هستند خوب آمریکایی ها؟"

اینها فقط تعداد کمی از عکس های شرح داری شده اند که فراموش نشدنی من پس از من به تماشای مهاجرت ملتانفجاری مستند می آید که به Netflix در Aug. 3. جایزه شرکت-مدیران کریستینا Clusiau و Shaul شوارتس در شش قسمت ارائه می دهد یک مجتمع 360 درجه از نظر آمریکا مهاجرت سیستم ترکیب در عمق پژوهش همدلانه داستان سرایی و درشت روزنامه نگاری تحقیقی به یک منحصر به فرد فوری بشردوستانه تجدید نظر شود. این پروژه در حال حاضر ساخته شده سرفصل های ملی با تشکر از پوش بک از یخ و رئیس جمهور. نیویورک تایمز اخیرا گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش برای جلوگیری از فیلمسازان استفاده از برخی از فیلم تهدید به اقدام قانونی علیه شرکت تولید و "مبارزه با شدت و قدرت برای حفظ [سری] از اینکه منتشر شد تا پس از سال 2020 انتخابات است." Clusiau و شوارتس وکیل مقاله گفت که یخ را تهدید تاکتیک بودند و حتی تهاجمی تر. دولت احتمالا حق دارند نگران باشند. به عنوان محکم اجرایی آن را به عنوان روشن برای شهروندان مهاجرت ملت است که به راحتی مهم ترین تلویزیون نشان می دهد از سال است.

ابتدا در سال 2017 فیلمسازان صرف سه سال پس مردم در همه طرف از بحران مهاجرت از خانواده های جدا شده در مرز کارگران مهاجر و پناهنده به وکلا و فعالان است. به آنها داده می شود تعجب آور دسترسی به یخ—مصاحبه با افسران فیلمبرداری در داخل بازداشتگاه و حتی سوار همراه در حملات. در ابتدا این صمیمیت می تواند نگرانکننده است. این سری باز می شود با کارکنان از یخ را در شهر نیویورک در زمینه دفتر انجام عملیات و شکایت که آنها بوده ام به نام نژادپرستان به عنوان متراکم کردن معترضان در خارج از مقر خود را. بینندگان که اعتراض به pro-پلیس همدردی به تازگی لغو شده نشان می دهد مانند پلیس و زنده PDبه عنوان من ممکن است نگران باشید که فیلمسازان خواهد dehumanize مهاجران مستند نشده. اما این مقدمه چیزی است که از جعلی است. توسط ما نشان میدهد که چگونه آنها مستند یخ افسران بدون آشکار قضاوت Clusiau و شوارتز نشان می دهد که چگونه آنها قادر بودند تا شاهد آژانس در آن هشدار دهنده است.

"مهاجرت ملت'
Netflix

با دوربین های نورد برخی از افسران ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست های سخت ("ما در نهایت قادر به انجام کار ما" یک زن enthuses). دیگران snicker در مستند نشده مردم در تلاش برای دفاع از خود و خانواده خود را. ما از شنیدن یخ سخنگوی اسپوت آمار که 91 درصد از افراد دستگیر شده توسط آژانس در حال مجرمان تنها به یک زمین همکار روشن است که در محل "ما حدود یک سوم crim." برخی از صحنه های که دولت بنا به گزارش امید به سرکوب قابلیت یخ افسران شکستن قوانین گمراه کننده مهاجران در مورد حقوق خود و دستگیری دو "وثائق" (افراد فاقد مدارک بودند که قرار است به اهداف) طی یک عملیات به طور خاص در دستگیری سوم شخص.

این هیچ راز که چرا یخ و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دست پاچه بیش از این شواهد تصویری از فریب و ظلم و ستم. در عین حال در نهایت بیشتر نگران کننده است چرا که آن را سخت تر به اخراج به عنوان اقدامات چند سیب بد که ممکن است مورد بررسی قرار گرفته و یا از کار اخراج شده است میزان اختلال سیستمیک و توهم مهاجرت به ملت نشان می دهد. مشترک خودداری میان یخ افسران اصرار به مهاجران در شارژ آنها تنها اجرای تصمیمات اتخاذ شده توسط قانون گذاران و دادگاه است "آن را تا به من." (هرگز از ذهن است که قضات مهاجرت ندارد و همان استقلال لذت می برد توسط همتایان خود در شعبه قضایی یا.) Clusiau و شوارتس نمی editorialize—یک انتخاب عاقلانه به دلیل مشاهدات خود را برای خود صحبت می کنند—اما از آن سخت بود برای من برای تشخیص پژواک از نازی ها که ادعا می شود "فقط دستورات" و یا شرکت کنندگان در 1960s آزمایش میلگرم در اطاعت از قدرت که به اعتقاد آنها اداره دردناک شوک الکتریکی به همسالان زیر جهت دانشمندان است.

این کارگران به نظر می رسد فرو رفته و گاهی اوقات تحت الشعاع تضاد شناختی. در دلخراش قسمت نهایی که به بررسی چگونگی کلینتون در دوران سیاست شناخته شده به عنوان "پیشگیری از طریق بازدارندگی" است که رهبری به هزاران نفر از مهاجر و میر و تغذیه انسان-قاچاق صنعت تحت سلطه سازمان یافته جرم و جنایت یک عضو از گشت مرزی را جستجو تروما و واحد امداد و نجات (BORSTAR) به نرمی مراقبت گواتمالا مرد مبتلا به کم آبی است. به زودی پس از او سخنان به یک همکار در مورد چگونه آن را سرگرم کننده است برای کمک به دغدغه. کارکنان دولت از تمام نژادها که به نظر می رسد اساسا مناسب و معقول افراد متفکر اعتراف است که آنها احساس می کنید متاسفم برای کسانی که آنها بازداشت و تبعید در برخی موارد تصدیق کرد که اهداف خود را هیچ گزینه ای بهتر از سعی کنید ورود به ایالات متحده به طور غیر قانونی. در ال پاسو یک افسر به اتهام راه رفتن اخراجی در طول مرز خوش نشان می دهد که زمانی که آنها دوباره آنها "سعی کنید به آن را انجام دهد به راه راست." اما به عنوان فیلمسازان اشاره به "راه راست" به سختی وجود دارد دیگر. به عنوان یک نتیجه از رئیس جمهور جنجال برانگیز "باقی می ماند در مکزیک" سیاست دهها هزار نفر از متقاضیان پناهندگی که قبلا بوده ام به بستری کشور به درخواست خود موارد در حال حاضر باید منتظر ماه در عملا اردوگاه های پناهندگان.

"مهاجرت ملت'
Netflix

در عین حال با وجود چقدر بینش را فراهم می کند به روانشناسی سازمانی از مهاجرت به ایالات متحده سیستم مهاجرت کشور قدرتمند ترین است—و به نظر می رسد به احتمال زیاد به تغییر ذهن ما سیاسی قطبی در حال حاضر—که در آن پروفایل مهاجران خود همه آنها را به یاد ماندنی تر از هر کسی از یخ است. فیلمسازان قرار دادن یک چهره انسانی در اغلب نادیده گرفته مبارزات تبعید جانبازان زیر César های دریایی که تا به حال زندگی در آمریکا پس از او کودک نو پا قبل از ارسال "بازگشت" به مکزیک به عنوان او تلاش برای تضمین موقعیت خود را به طوری که او و همسرش می توانید شروع یک خانواده. ما در دیدار با برنارد در بازداشت او در سفر به آمریکا با پسر خود, اما باقی مانده در یخ بازداشت پس از پسر منتشر شد به زندگی با خواهر در قانون است که مستند نشده است و ترس از مصرف در خطر اضافی. نشان می دهد زوم از آنجا سفر به گواتمالا برای بازدید از فقیر و کودکان برنارد چپ در اخرین تلاش برای پیدا کردن کار.

این بشر پرتره است که اجازه می دهد Clusiau و شوارتز به برجسته بسیاری از جنبه های این چند دهه به تازگی تشدید بحران انسانی در فضای فقط شش ساعت است. (چند خودنمایی حذفیات مانند تهمت و دولت ممنوعیت سفر که مخالفان لقب "مسلمان بان کی مون" به دلیل محدودیت های آن قرار داده شده بر روی پناهندگان و مهاجران و بازدید از چندین کشور بزرگ با جمعیت مسلمان پیشنهاد اتاق برای عاقبت.) یک docuseries است که می تواند کاهش یافته و به پلیس دام تجارت نادر دسترسی برای یک دلسوز تجسم قدرت دولت به عنوان یخ باید در اصل باید امیدوار بود در نتیجه معلوم می شود یک نوع ضدپلیس. به جای نبرد بین خوب در مقابل بد یا کلاه سفید در مقابل "بد hombres," مهاجرت کشور باعث می شود یک مورد فوتی و فوری است که چه چیزی اتفاق می افتد در مرز جنوبی آزمون آمریکایی همدلی است. و به عنوان آن می ایستد ما شکست.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
نظرات کاربرن