Netflix بکشد برنده فقط 2 اسکار پس از به ثمر 24 نامزد

نبود یک شب بزرگ برای Netflix در سال 2020 اسکار. این شرکت در تاریخ ساخته شده در ماه گذشته هنگامی که آن را بردا

توسط PATRIS-FUN در 21 بهمن 1398

نبود یک شب بزرگ برای Netflix در سال 2020 اسکار.

این شرکت در تاریخ ساخته شده در ماه گذشته هنگامی که آن را برداشت تا 24 اسکار گره اولین بار است که یک جریان به دست آورده بیشتر نامزد جایزه اسکار بیش از هر استودیو. اما در پایان Netflix راه می رفت دور از نشان می دهد در این سال فقط با دو جایزه.

همانطور که انتظار می رود لورا درن در زمان بهترین بازیگر نقش مکمل زن اسکار برای عملکرد خود را در Netflix بکشد ازدواج داستانو Netflix بکشد آمریکایی کارخانه برنده بهترین فیلم مستند. اما این همه مردمی است. Netflix بسته شد از هر رقابت دیگری از دست داده و به بهترین عکس جایزه به انگل.

Netflix بکشد تا به حال چشم خود را بر روی بهترین عکس جایزه اسکار برای سال در حال حاضر هل دادن Alfonso Cuaron را رم در سال 2019. هر چند رم در نظر گرفته شد frontrunner برای برنده شدن در آن نمی تواند به تمام راه و ناراحت شد توسط کتاب سبز. در آن زمان صاحب نظران این باورند که واکنش در آکادمی به Netflix بکشد در حال رشد و به خصوص آن عدم تمایل به رعایت تئاتر هنجارهای نقش داشته است.

در این سال Netflix بکشد به نظر می رسید که عمده بهترین عکس های مدعی در مارتین اسکورسیزی را به ایرلندیبود که به طور گسترده ای مورد ستایش منتقدان. در عین حال به عنوان فصل جوایز پیشرفت آن به سرعت کاهش یافت و از گفتگو به عنوان مشروع بهترین عکس مدعی بودن به طور کامل بسته از گلدن گلوب در ماه گذشته و در حال رفتن به دریافت بسته از اسکار ،

آیا Netflix واکنش ممکن است یک بار دیگر صدمه دیده streamer در اسکار امسال روشن نیست به ویژه پس از Irishman هرگز واقعا به عنوان یک بهترین تصویر را انتخاب کنید. اما زمانی که در سال 1917 در زمان جایزه در گلدن گلوب ماه گذشته مدیر سام مندس با تاکید بر اهمیت تئاتر تجربه در آشکار ضربه تند وشدید زدن در Netflix بکشد گفت که او امیدوار است مردم با دیدن فیلم "بر روی صفحه نمایش بزرگ راه آن در نظر گرفته شده بود." اسکار رای دهندگان ممکن است در همان صفحه. برندان فرداtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب