نتانیاهو سیاسی آینده نامشخص پس از چلنجر Gantz انتخاب شده به شکل جدید دولت اسرائیل

رئيس جمهور اسرائیل روز یکشنبه گفت که او تصمیم گرفته است به رهبر مخالفان Benny Gantz اولین فرصت برای تشکیل دولت

توسط PATRIS-FUN در 25 اسفند 1398

رئيس جمهور اسرائیل روز یکشنبه گفت که او تصمیم گرفته است به رهبر مخالفان Benny Gantz اولین فرصت برای تشکیل دولت جدید پس از بی نتیجه انتخابات این ماه است.

پرزیدنت رئوبن ریولین را اعلام کرد تصمیم خود را در اواخر روز یکشنبه پس از مشورت با رهبران همه احزاب منتخب به مجلس.

تصمیم پرسش در مورد بنیامین نتانیاهو نخست وزیر آینده سیاسی او منجر به این کشور در مبارزه با کروناویروس تهدید و آماده برای رفتن به دادگاه به اتهام فساد مالی.

نتانیاهو حزب لیکود به عنوان بزرگترین حزب در مارس 2, انتخابات, اسرائیل سوم در کمتر از یک سال. اما با کوچکتر مذهبی و ملی متحدان او موفق به دریافت حمایت از تنها 58 نمایندگان مجلس در روز یکشنبه مشاوره ترک حزب لیکود سه کرسی کمتر از اکثریت لازم در پارلمان.

Gantz آبی و سفید دریافت حمایت از احزاب به نمایندگی از 61 کرسی اکثریت باریک است. این احزاب نیز تقسیم شده و مشخص نیست که آیا Gantz موفق خواهد شد در کنار هم قرار دادن یک ائتلاف. یک نماینده مجلس حاضر به تایید هر دو طرف است.

Rivlin گفت: او را به طور رسمی تعیین Gantz با این کار در روز دوشنبه. یک بار به طور رسمی شنود Gantz خواهد شد در حال حاضر یک ماه به سنگ فرش با هم ائتلاف حاکم.

با توجه به احتمال ادامه بن بست, Rivlin احضار هر دو نتانیاهو و Gantz به یک جلسه اضطراری در اواخر یکشنبه.

Rivlin قبلا پیشنهاد دو شکل قدرت های دولت وحدت ملی به رهبری این کشور از طریق آن بسیاری از بحران. اگر دو رقیب نمی تواند رسیدن به یک وحدت مقابله این کشور می تواند در پیدا کردن خود را در یک چهارم متوالی انتخابات.

"هر کسی که به تماشای اخبار در روزهای اخیر می داند که این زمان محاکمه است و این نه به طور منظم مشاوره," او گفت:. "ما باید در حال حاضر مقابله با تشکیل دولت در اسرع وقت ... در این مجموعه ،

اسرائیل رئیس جمهور تا حد زیادی تشریفاتی اما مسئول تعیین نامزد او فکر می کند بهترین شانس بودن قادر به تشکیل یک دولت تامین اکثریت مجلس.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل می دهد یک سخنرانی 14 مارس در اورشلیم دفتر در خصوص اقدامات جدید است که خواهد شد به مبارزه با کروناویروس. (گلی Tibbon/استخر کرج/فایل عکس)

که وظیفه شده است پیچیده با نتایج حاصل از 2 مارس انتخابات. نتانیاهو و حزب لیکود به عنوان بزرگترین حزب واحد اما از 61 کرسی اکثریت مجلس با متحدان خود کوچکتر مذهبی و ملی ،

در حالی که Gantz حمایت باریک اکثریت مخالف است عمیقا تکه تکه — با پیامک مشترک لیست و فوق العاده ملی Yisrael Beitenu در میان آنها — دادن Gantz باریک شانس بودن قادر به تشکیل یک دولت است.

Yisrael Beitenu را در رهبری آویگدور لیبرمن و دو نفر از اعضای Gantz خود آبی و سفید را گفتند که مخالفت با یک دولت که متکی بر حمایت از مفصل لیست. لیبرمن گفت: رئیس جمهور که او از Gantz, اما, نیز نامیده می شود برای شکل گیری یک "اورژانس" دولت وحدت ملی برای مقابله با کروناویروس تهدید.

نتانیاهو در خود سرپرست, نقش دعوت کرده است Gantz به پیوستن به او در مواقع اضطراری دولت است. Gantz اتحاد چپ درب باز به چنین آرایش بلکه رد ارائه می دهد به عنوان مانور.

در طول هفته گذشته coronavirus ترساندن است تحت الشعاع این کشور را متزلزل بن بست سیاسی — که می آید به نتانیاهو آماده برای رفتن به دادگاه به اتهام فساد مالی.

نتانیاهو کردم مهم تاخیر در یکشنبه هنگامی که اورشلیم دادگاه رسیدگی به پرونده به تعویق افتاد محاکمه او برای دو ماه به دلیل محدودیت های متصل به کروناویروس بیماری همه گیر.

نتانیاهو برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه به صورت اتهام نقض اعتماد و پذیرش رشوه در ارتباط با یک سری از رسوایی. اما پس اضطراری بهداشت اقدامات دولت تصویب محدود کردن تجمع مردم در مکان های عمومی, دادگاه اعلام کرد که آن را عقب هل دادن شنوایی تا زمانی که ممکن است 24.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب