نتانیاهو متحد تایید تاخیر در غرب بانک طرح الحاق

یک محرم از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر تایید کرد که وزیر اسرائیل طرح به ضمیمه بخش هایی از کرانه نمی خواهد شروع

توسط PATRIS-FUN در 11 تیر 1399

یک محرم از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر تایید کرد که وزیر اسرائیل طرح به ضمیمه بخش هایی از کرانه نمی خواهد شروع به چهار هدف اصلی تاریخ به عنوان بریتانیا نخست وزیر ساخته شده فوق العاده تجدید نظر به برنامه ریزی.

تحولات بازیگران بیشتر عدم قطعیت بر اینکه اسرائیل در نهایت از طریق در دنبال الحاق ابتکار که کشیده شده بین المللی محکومیت از برخی از نزدیک ترین متحدان.

صحبت در اسرائیل به رادیو ارتش ایستگاه وزیر کابینه Ujgfiud Akunis تایید کرد که الحاق فرایند را نمی خواهد آغاز و در روز چهارشنبه گفت که مقامات هنوز هم در حال کار کردن جزئیات نهایی با همتایان آمریکایی خود. او گفت که او انتظار الحاق به محل بعد از آن در ماه جولای است.

"هماهنگی با دولت آمریکا چیزی است که می توان رد کرد," او گفت:.

نتانیاهو با هدف بود برای شروع فرایند شنبه گفت او می خواهد برای شروع الحاق کرانه خاک در خط با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از سرگرفته خواهد شد. طرح پرده برداری کرد در ماه ژانویه پیش بینی آوردن برخی از 30 درصد از قلمرو تحت دائمی اسرائیل کنترل در حالی که به فلسطینی ها محدود استقلال در حک کردن جیب از زمین های باقی مانده.

دفتر نخست وزیر اسرائیل با صدور بیانیه ای گفت: نتانیاهو برگزار شد بحث روز شنبه با دیپلمات های آمریکایی و اسرائیلی دفاع مقامات در موضوع الحاق و "اضافی بحث خواهد شد برگزار می شود در روزهای آینده."

این طرح آمده است تحت سفت انتقاد بین المللی. سازمان ملل متحد اتحادیه اروپا و کلیدی کشورهای عربی باید تمام گفت: اسرائیل الحاق را نقض قوانین بین المللی و تضعیف در حال حاضر کاهش چشم انداز برقراری مستقل فلسطین در کنار اسرائیل است. حتی متحدان نزدیک مانند انگلستان را مخالف آن است.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل مذاکرات با حزب لیکود در کنست عضو Ujgfiud Akunis (راست) در طول یک جلسه در مجلس. Akunis تایید کرد که وزیر اسرائیل طرح به ضمیمه بخش هایی از کرانه نمی خواهد شروع در روز چهارشنبه. (گلی Tibbon/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

در یک جبهه-صفحه مقاله در Yediot Ahronot روزانه یکی از بزرگترین اسرائیل روزنامه های انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون نوشت که به عنوان یک "پرشور مدافع اسرائیل" او به خصوص مشکل آن نیت. وی با اشاره به طولانی خود را لینک کلیک کنید برای اسرائیل و قدمت آن به زمانی که او به طور داوطلبانه در یک کیبوتص به عنوان یک 18 ساله و "بسیاری از بازدیدکننده داشته است" پس از آن.

"به عنوان یک زندگی طولانی دوستان تحسین و حامی اسرائیل من از ترس است که این طرح با شکست مواجه خواهد شد خود را با هدف تامین امنیت مرزهای اسرائیل خواهد بود و بر خلاف اسرائیل را به منافع بلند مدت" جانسون نوشت و گفت که الحاق "را در معرض خطر" دستاوردهای اسرائیل ساخته شده در سال های اخیر در بهبود روابط با جهان عرب است.

"من عمیقا امیدوارم که الحاق می کند پیش بروید. اگر آن را ندارد, انگلستان به رسمیت نمی شناسد هر گونه تغییر در خطوط سال 1967 به جز کسانی که توافق بین دو طرف" او گفت:.

فرانسه اضافه شده صدای خود را به کسانی که مخالف برنامه های روز چهارشنبه را با این کشور وزیر امور خارجه گفت که هر اسرائیل الحاق در کرانه خواهد بود در نقض قوانین بین المللی خواهد بود و باید عواقب.

"الحاق سرزمین های فلسطینی هر محیطی را به طور جدی پرتاب به سوال پارامترهای برای حل و فصل مناقشه" Jean-Yves Le Drian گفت: جلسه مجلس.

"الحاق یک تصمیم نمی تواند بدون عواقب و ما در حال بررسی گزینه های مختلف در سطح ملی و همچنین در هماهنگی با ما اصلی شرکای اروپایی."

'روز خشم'

اسرائیل اسیر غرب بانک از اردن در سال 1967 خاورمیانه جنگ. بسیاری از جامعه بین المللی در نظر قلمرو اشغال زمین و اسرائیل بیش از 120 شهرک های غیر قانونی وجود دارد. فلسطینی ها که به دنبال همه از غرب بانک به عنوان بخشی از یک دولت آینده را رد مغلوب ساختن پیشی جستن ،

چند هزار فلسطینی راهپیمایی در شهر غزه برای "روز خشم" در روز چهارشنبه در اعتراض به طرح الحاق یکی از چندین تظاهرات بودند که انتظار می رود در مناطق فلسطینی. معترضان پرچم فلسطین را به اهتزاز درآوردند و علائم خواستار برنامه ریزی یک "اعلام جنگ" علیه ملت فلسطین. این تجمع مسالمت آمیز به پایان رسید اوایل بعد از ظهر.

تظاهرکنندگان در شهر غزه در تجمع روز چهارشنبه به عنوان فلسطینی به نام 'روز خشم' اعتراض به اسرائیل طرح به ضمیمه قطعات اسرائیل-کرانه. (Mohammed Salem/فردا نیوز)

در حالی که ساختمان نمرات شهرک که در حال حاضر خانه به حدود 500000 اسرائیلی, اسرائیل هرگز سعی به ضمیمه بانک غرب قلمرو قبل گفت: منطقه "مورد مناقشه" که در آن به وضعیت نهایی باید از طریق مذاکرات حل و فصل شود.

نتانیاهو در دفاع از خود الحاق طرح در هر دو امنیت و مذهبی زمینه ها و می گوید دوستانه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه شده است یک فرصت نادر برای ترسیم مرزهای اسرائیل. او مشتاق است به جلو حرکت کند قبل از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده به خصوص با مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد چشم انداز انتخابات در سوال و مطمئن ساخته شده است که توافق ائتلاف برای دولت جدید شامل 1 جولای تاریخ برای او به معرفی یک طرح به مجلس.

اما فراتر از بین المللی مخالفت نتانیاهو مواجه شده است برخی از مقاومت خود را از آبی و سفید حاکم همکاران. آبی و سفید را, رهبر, وزیر دفاع Benny Gantz این هفته گفت: روز چهارشنبه تاریخ مورد نظر بود و نه "مقدس" و پیشنهاد کرد که الحاق می توانید صبر کنید در حالی که دولت هایش با اسرائیل coronavirus بحران است.

مقامات ایالات متحده گفته اند که آنها نمی خواهند به حرکت به جلو با برنامه ریزی مگر اینکه رهبران دو کشور در توافق هستند. رسانه های اسرائیل نیز گزارش داد که اسرائیل به دنبال تغییرات به پیشنهاد ایالات متحده نقشه برای الحاق است که مقامات آمریکایی خواستار اسرائیل حرکت به فلسطینی ها به عنوان جبران خسارت برای هر گونه الحاق آن صورت می گیرد.

سازمان ملل متحد اتحادیه اروپا و کلیدی کشورهای عربی باید گفت اسرائیل الحاق را نقض قوانین بین المللی و تضعیف چشم انداز ماندگار کشور مستقل فلسطینی ، (محمد عابد/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

حامی کاهش نرخ بهره اسرائیلی, گروه شده اند و با برگزاری تظاهرات خیابانی علیه طرح الحاق آن نیز مواجه می شوند تعجب آور مخالفت برخی از کرانه مهاجران خود را که از ترس داشتن به رسمیت شناختن عملا فلسطین و پیدا کردن خود را فرا گرفته جدا شده انکلاوها.

اکثر آنها در حال اعمال فشار نتانیاهو به دنبال از طریق راه اندازی یک کمپین با عنوان "به شما وعده — آن را نگه دارید."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب