نزدیک به یک سوم از ICU coronavirus بیماران در بیمارستان هوستون سیستم گزارش زیر 50

ق را ممنوع کرده است حدود 2000 نفر از انجمن ها از جمله نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن بخش The_Donald. Reddit

توسط PATRIS-FUN در 10 تیر 1399

ق را ممنوع کرده است حدود 2000 نفر از انجمن ها از جمله نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن بخش The_Donald.

Reddit اعلام کرد در روز دوشنبه آن منع تعداد زیادی از subreddits که اکثر آن می گوید: غیر فعال هستند به عنوان بخشی از سرکوب در برابر سخنرانی نفرت نیویورک تایمز گزارش. در میان آنها بود The_Donald هیئت مدیره برای حامیان رئیس جمهور تهمت است که تا به حال تقریبا 800000 کاربران است. مغلوب ساختن پیشی جستن در گذشته توییتی الگوهای رفتاری که برای اولین بار ارسال شده وجود دارد.

"ق مکانی است برای جامعه و متعلق به حمله به مردم" ق مدیر عامل شرکت استیو هافمن گفت: در هر زمان. "The_Donald شده است و تخلف از آن است."

یک پست به Reddit اعلام subreddit گذاشته این سایت مطالب جدید سیاست کرد و گفت که "جوامع و کاربران که ترویج نفرت بر اساس هویت و یا آسیب پذیری ممنوع خواهد شد." تا آنجا که The_Donald می رود اعلام این خبر گفت: "به طور مداوم میزبانی و upvoted بیشتر حکومت شکستن محتوا تر از میانگین" و همچنین "antagonized ما و دیگر جوامع" و "آن انجمن حاضر به ملاقات با ما از اساسی ترین انتظارات است."

یکی دیگر از محبوب جامعه به ممنوع شد این گروه برای شنوندگان از چپ پادکست تجاري دام ، کاربرانی که بازدید از صفحه در حال حاضر به ملاقات با یک پیام گفت: گروه "ممنوع برای نقض ق حکومت در برابر ترویج نفرت است."

ق سابق مدیر عامل شرکت الن Pao قبلا گفته سایت باید ممنوعیت pro-مغلوب ساختن پیشی جستن فروم. "شما باید تعطیل The_Donald به جای تقویت آن و آن نفرت و نژاد پرستی و خشونت" پی نوشت: اوایل این ماه در یک صدای جیر جیر در جهت هافمن. "خیلی از آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر نهفته است در پای خود را." برندان فرداtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب