نیروی دریایی دامپزشک مورد ضرب و شتم توسط ماموران فدرال در پورتلند در اعتراض ویروسی: "آنها بیرون آمد و به مبارزه با'

SALEM, سنگ. — نیروی دریایی کهنه می ایستد منفعلانه در پورتلند اورگان در میان چرخش گاز اشک آور. یکی از نظامی فد

توسط PATRIS-FUN در 31 تیر 1399

SALEM, سنگ. — نیروی دریایی کهنه می ایستد منفعلانه در پورتلند اورگان در میان چرخش گاز اشک آور. یکی از نظامی فدرال عوامل مستقر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوسانات یک باتون در او را با نیروی کامل است. با هر دو دست. پنج بار.

تحت حمله 53 ساله کریستوفر دیوید به نظر می رسد مانند یک درخت ردوود — غیر قابل نفوذ به ضربات. اما در یک فیلم به ضرب گلوله توسط یک خبرنگار دیگر افسر — با پوشیدن لباس سبز نظامی استتار کلاه و ماسک — اسپری دیوید به صورت کامل با آنچه به نظر می رسد گاز فلفل.

تصویری از شنبه شب حادثه ویروسی رفته است. حساب آن گزارش شده توسط رسانه های خبری در ایالات متحده و در سراسر جهان است.

امروز دیوید که دچار دو استخوان شکسته در دست خود را در حمله به خود را میبیند تمایلی نماد اعتراضات در اورگان بزرگترین شهر و فدرال و پاسخ به آن است. نظامی افسران از یک تعداد انگشت شماری از سازمان ها شده اند با استفاده از گاز اشک آور فلش چتری و اسپری فلفل, "کمتر کشنده" تاثیر سلاح و مهمات دیگر برای متفرق کردن جمعیت.

"این در مورد من نیست گرفتن ضرب و شتم. آن را در مورد بازگشت تمرکز بر روی هدف اصلی از همه این اعتراضات است که سیاه و سفید زندگی می کند ماده" داود گفت: "در یک مصاحبه تلفنی روز شنبه با آسوشیتد پرس.

ایالات متحده وزارت امنیت داخلی است که اعزام ماموران به پورتلند بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در این حادثه که دیوید بازگو کرد. DHS در بیانیه ای گفت: حدود پنج شنبه شب حوادث است که برخی از معترضان شد "خشونت آنارشیست" که تا به حال راه اندازی اشیاء در فدرال افسران از جمله آتش بازی و کیسه های رنگ و تلاش برای مانع شدن از افسران در داخل ساختمان فدرال.

برخی از خرابکاری از جمله نقاشی های دیواری رخ داده است در پورتلند تظاهرات در حال حاضر در 53 روز و مقامات فدرال می گویند که آنها در پاسخ به محافظت از اموال و کمک به برقراری نظم. یکی از معترضان بازداشت شده بود پس از اتهام حمله به یک افسر فدرال با یک چکش.

اما مردم مسالمت آمیز در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی از جمله شهرستان کمیسر مذهبی و روحانیون قرار گرفته اند به شورش-کنترل مهمات. یکی از معترضان می گوید بود, ضربه به سر توسط یک تاثیر مهمات بسیار مخربی استخوان در سر و صورت. برخی از آنها ربوده خیابان توسط ماموران فدرال و پر بینام و وسایل نقلیه.

دیوید فارغ التحصیل از آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده و نیروی دریایی کهنه شد پس آشفته از آنچه او شنیده بودم که او آمد به اعتراض سایت در خارج از ساختمان فدرال در مرکز شهر پورتلند در شب شنبه.

او را در یک سرعت باد با "نیروی دریایی" مزین در سراسر قفسه سینه و یک نیروی دریایی ballcap بدانند فدرال افسران خواهد بود مانند او یک نظامی کهنه. او نمیفهمد که آنها می خواهم به گوش دادن به او به آنها یادآوری "که شما را از سوگند به قانون اساسی; شما نمی سوگند به یک فرد خاص است."

"آنچه آنها انجام می دهند بر خلاف قانون اساسی بود" دیوید گفت. "گاهی اوقات من نگران است که مردم را سوگند دفتر و یا سوگند به قانون اساسی و این فقط یک مجموعه ای از کلمات که معنی هیچ چیز نیست. آنها واقعا احساس می کنم در قلب خود وزن از آن دسته از کلمات است."

وجود دارد بدون صحبت کردن. فدرال افسران در تمام دنده تاکتیکی آمد شارژ از ساختمان فدرال.

"آنها در این بند در حال اجرا و سپس آنها را شخم یک دسته از معترضان در تقاطع خیابان زدم و آنها را بیش از. آنها بیرون آمد و به مبارزه با" دیوید گفت. یک افسر اشاره کرد و نیمه اتوماتیک سلاح در دیوید قفسه سینه او گفت:, و تصویری را نشان می دهد یکی دیگر از تنه زدن او را به عقب به عنوان او تلاش برای صحبت با افسران.

"من در زمان یک گام به عقب را صاف کنید و سپس فقط من ایستاده بود زمین سمت راست وجود دارد, اسلحه, کردن در کنار من" دیوید به یاد می آورد.

یک افسر شروع بسیار عظیم در دیوید با باتوم. زمانی که او سقوط می کند و یا حتی شانه خالی کردن یکی دیگر از افسر اسپری های او را به صورت کامل. دیوید پس از آن خلوت چند مرحله در حالی که ساخت یک حرکت زشت و ناپسند.

"آنها اراذل و اوباش و شنیدها" دیوید گفت. "من نمی توانستم تشخیص هر چیزی تاکتیکی است که آنها در تلاش بودند به انجام آن بود که حتی از راه دور مربوط به کنترل جمعیت است. آن را به من شبیه یک باند از بچه ها با چوب."

دیوید خواهد نیاز به جراحی ترمیمی با پین و صفحات خود را در انگشت حلقه است که در هم شکسته شد. استخوان را در دست خود را نیز شکسته است.

او قصد بازگشت به اعتراض.

"من همسر سابق و دختر من خواهد مرا بکشد اگر من که. آنها خیلی عصبانی به من برای انجام آن را در وهله اول به خاطر من ضرب و شتم," او گفت:. "من یک درخت ردوود. من یک اضافه وزن 53-سال مرد."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب