کری اعلام کرد 'عمیق تر بررسی' به ناو یو اس اس تئودور روزولت پس از سرنگون کاپیتان شلیک

محققان هنوز در حال یادگیری زیادی در مورد COVID-19 coronavirus: آنچه در آن می کند به بدن دیگر حیوانات آلوده به

توسط PATRIS-FUN در 10 اردیبهشت 1399

محققان هنوز در حال یادگیری زیادی در مورد COVID-19 coronavirus: آنچه در آن می کند به بدن دیگر حیوانات آلوده به آن سگ به عنوان مثال — نحوه درمان بیماری ها, و, البته, چگونه مسری و کشنده این ویروس جدید است که برای انسان است. آنتی بادی آزمایش طراحی شده به تعیین که چگونه بسیاری از مردم آلوده شده اند coronavirus نشان می دهد coronavirus کمتر کشنده به صورت فردی متوسط و بسیار مسری از اصل معتقد بودند.

برخی از مردم تا حد زیادی محافظه کار به نظر روزنامه نگاران استناد سرولوژی داده به استدلال می کنند coronavirus شیوع این است که هیچ کشنده تر از آنفولانزای فصلی و ایالات متحده overreacted. کارشناسان بیماری های عفونی به مخالف نتیجه گیری. "من فکر می کنم این بدترین بیماری همه گیر پس از سال 1918" Cecile Viboud متخصص اپیدمیولوژی در موسسه ملی بهداشت, مرکز بین المللی فوگارتی می گوید واشنگتن پست.

وجود دو نرخ مرگ و میر: مورد مرگ و میر اندازه گیری علامتی COVID-19 بیمارانی که مرگ و عفونت و مرگ و میر را پوشش می دهد که هر کس مبتلا به کوروناویروس. مورد نرخ مرگ و میر "بوده است حدود 6 درصد در سطح جهان و همچنین در ایالات متحده" از ارسال گزارش در حالی که عفونت نرخ مرگ و میر در حال حاضر اعتقاد بر این مبتنی بر آنتی بادی آزمایش — به هر نقطه از 0.5 درصد به 0.8 درصد است. شما ممکن است به عنوان خوانده شده که آنفلوآنزای فصلی دارای نرخ مرگ و میر از 0.1 درصد که مورد مرگ و میر. بنابراین حتی اگر coronavirus عفونت و مرگ و میر است 0.2 درصد به عنوان یک مطالعه مورد بحث کالیفرنیا سانتا کلارا کانتی پیشنهاد "آن را هنوز هم مرگبارتر از آنفولانزا" در این ارسال یادداشت.

از صبح روز چهارشنبه در ایالات متحده گزارش شده بیش از یک میلیون COVID-19 عفونت و 58,355 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. اما این تقریبا به طور قطع undercounting هر دو شماره. جدید مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) تجزيه و تحليل داده ها توسط نیویورک تایمز نشان می دهد که تعداد مرگ و میر در هفت متحده بودند 50 درصد بالاتر از حد معمول از 8 مارس تا آوریل 11.

CDC در نهایت تعداد و نوع این هزاران نفر از بیش از حد "مرگ" این بار گزارش اما "در حال حاضر آنها مفید ترین ابزار چند اپیدیولوژی گفت: برای اندازه گیری تاثیر coronavirus در ایالات متحده و در سراسر جهان — و مرگ و میر ها به وضوح "به مراتب بیشتر از طول یک نمونه بد فصل آنفولانزا." پیتر وبرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن