ملی فوتبال زنان لیگ بازیکنان را به زانو زدن در طول سرود ملی

Pلایه برای پورتلند خار و کارولینای شمالی شجاعت زانو طول سرود ملی شنبه وقتی ملی فوتبال زنان لیگ باز چالش مسابق

توسط PATRIS-FUN در 8 تیر 1399

Pلایه برای پورتلند خار و کارولینای شمالی شجاعت زانو طول سرود ملی شنبه وقتی ملی فوتبال زنان لیگ باز چالش مسابقات جام در ایالت یوتا است.

بازیکنان عینک سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, تی شرت در warmups قبل از بازی بود که تلویزیونی در سراسر کشور در CBS. علاوه بر سرود بازیکنان زانو زد برای یک لحظه سکوت قبل از کیکآف.

"ما در زمان یک زانو امروز در اعتراض به نژادی و بی عدالتی خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند در برابر مردم و مردم از رنگ در امریکا است. ما عاشق کشور ما و به ما این فرصت را به آن را نگه دارید به یک استاندارد بالاتر است. این وظیفه ما است که به تقاضای آزادی و آزادی در این کشور تاسیس شد و پس از گسترش به همه" خار و شجاعت گفت: در یک بیانیه مشترک منتشر شده قبل از بازی.

لیگ روز جمعه گفت که این امر بازی سرود ملی قبل از چالش های بازی های جام و که این امر حمایت از بازیکنان در هر آنچه که آنها تصمیم به انجام.

این NWSL اولین تیم حرفه ای ورزشی در ایالات متحده به بازگشت در میان شیوع کروناویروس. این monthlong چالش جام افتتاح شد شنبه با یک جفت از بازی در Zions بانک ورزشگاه در Herriman.

مگان Rapinoe که نقش OL سلطنت اما تصمیم گرفتند از چالش های جام انتقاد قرار گرفته بود زمانی که او به زانو در NWSL بازی و یک جفت از تیم ملی, بازی در سال 2016. او گفت که او می خواست برای ابراز همبستگی با سابق San Francisco 49ers کارفرمایی khezri که در زمان زانو طول سرود را با توجه به نژادی و نابرابری.

در پاسخ متحده آمریکا فوتبال به تصویب یک قانون است که نیاز به بازیکنان ایستاده است. اما این قانون لغو شد در اوایل این ماه در میان در سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید و نژادی و بی عدالتی.

Rapinoe ابراز حمایت از او برای NWSL بازیکنان شنبه در رسانه های اجتماعی: "شما را دوست دارم برای دیدن این زنان با استفاده از صدای خود خواستار بهتر برای امریکا و برای مردم و مردم از رنگ است."

تماس با ما در editors@time.com.

آخرین مطالب