خلبان با دیابت باعث می شود حمل و نقل هوایی تجاری تاریخچه

در کثیف vulture جهانی پاسخ به این COVID-19 گیر سوئد و خارج از غرفه. بر خلاف آن اسکاندیناوی و اروپایی همسالان س

توسط PATRIS-FUN در 18 تیر 1399

در کثیف vulture جهانی پاسخ به این COVID-19 گیر سوئد و خارج از غرفه. بر خلاف آن اسکاندیناوی و اروپایی همسالان سوئد تصمیم گرفت در اوایل به صورت "نرم" رویکرد مذکور مستندات برای تغییرات ظریف به تجارت و سرگرمی داوطلبانه کاهش دستورالعمل و تشویق کار از خانه. "این چیزی است که اتفاق افتاده است" اقتصادی خبرنگار Peter S. گودمن گزارش در نیویورک تایمز: "نه تنها باید بیش از هزاران نفر از کشورهای همسایه که تحمیل مستندات اما سوئد اقتصاد است و شانس کمی بهتر است."

"آنها به معنای واقعی کلمه به دست آورد هیچ چیز" یعقوب Kirkegaard یک عضو ارشد در موسسه پترسون برای اقتصاد بین الملل می گوید این بار. "این یک زخم خود تحمیل و آنها هیچ دستاوردهای اقتصادی." سوئد را ببینید کمی کمتر انقباض در سه ماهه اول اما در حال حاضر اقتصادی آن درد است که اساسا در برابر آن نوردیک ، و نروژ که "نه تنها سریع به اعمال تهاجمی مستند اما زود به آرامش آن را به عنوان ویروس کند" در واقع "انتظار برای دیدن یک مطلب سریع اقتصادی چرخش" گودمن ،

جالب اینجاست که خبرگزاری بلومبرگ گزارش اجتماعی فاصله مورد نیاز در سوئد در حال حاضر دقیق تر از در دانمارک و نروژ و فنلاند که همه تصمیم گرفتند برای سخت مستندات اولیه ، سوئد 5,420 COVID-19 مرگ و میر ممکن است به نظر می رسد مانند بسیار در مقایسه با 130,000 در ایالات متحده, اما سرانه است که با این نسخهها کار به 40 درصد بیشتر مرگ و میر در ایالات متحده و 12 برابر بیشتر از نروژ و هفت برابر بیشتر از فنلاند و شش برابر بیشتر از دانمارک این بار در نت.

یوهان کارلسون از سوئد آژانس بهداشت عمومی خبر داد و گفت: در کشور و کاهش میزان عفونت و بیماران در بخش مراقبت های ویژه "است که یک اثر از ما نگهداری اجتماعی فاصله" هر چند گله ایمنی "قطعا می تواند بازی بخشی در مناطق که در آن ما تا به حال سرایت." و سوئد اپیدمیولوژی دولت آندرس Tegnell مدعی است که استراتژی خود را هنوز هم بیشتر پایدار و پرداخت خواهد شد در دراز مدت است.

و شاید از آن خواهد شد. اما از سه ماه به همه گیر "در سوئد گریم نتیجه بیشتر مرگ و تقریبا برابر آسیب های اقتصادی — نشان می دهد که قرار است انتخاب بین زندگی و حقوق نادرست است یکی" گودمن می نویسد. "آن را ساده برای به تصویر کشیدن اقدامات دولت مانند قرنطينه به عنوان علت آسیب های اقتصادی. مقصر واقعی این است که این ویروس خود به خود" و "عدم تحمیل اجتماعی فاصله می تواند هزینه زندگی و شغل در همان زمان." پیتر وبرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب