سوئدی ها در انتظار جواب معما نخست وزیر اولاف پالمه را در سال 1986 به قتل

سوئدی ها ممکن است دریافت پاسخ در روز چهارشنبه به راز که شات سوسیال دموکرات نخست وزیر اولاف پالمه که سوئدی دادس

توسط PATRIS-FUN در 21 خرداد 1399

سوئدی ها ممکن است دریافت پاسخ در روز چهارشنبه به راز که شات سوسیال دموکرات نخست وزیر اولاف پالمه که سوئدی دادستان مسئول این پرونده ارائه نتیجه گیری خود را به یک تحقیق که 34 سال به طول انجامید.

پالمه شد, کشته در مرکز استکهلم در سال 1986 پس از سفر به سینما با همسر و پسرش. قتل موجب عظیم تعقیب جنایتکاران و مجموعهای از تئوری های توطئه مربوط به نیروهای سایه اعم از سیا کردی و جدایی طلبان به آفریقای جنوبی خدمات امنیتی است.

در حالی که یک خرده کیفری به اعدام محکوم شد نخل طلایی را به قتل, حکم بعدا لغو شد و پلیس را عدم شناسایی مقصر را ترک کرده است یک زخم بر روح و روان یک کشور که هنوز به خود می بالد که چگونه امن آن را به راه رفتن در خیابان های آن.

پالمه نخست وزیر بین 1969 تا 1976 و بین سال های 1982 و 1986. برخی تگرگ از او به عنوان معمار مدرن سوئد اما محافظه کاران منفور ضد استعماری دیدگاه ها و انتقاد از ایالات متحده است.

بسیاری از سال پس از قتل چند سوئدی ها انتظار داشتند رزولوشن ترین کشور بالا-پروفایل پرونده قتل و دادستان Krister Petersson اعلام در ماه فوریه بود که او نزدیک به بسته بندی آن را مشتعل طوفان از بحث است.

او شده است کم حرف از آن زمان به بعد اما در چهارشنبه Petersson خود را اعلام نتیجه گیری در یک کنفرانس خبری که اتحاد بزرگ را به خود جلب توجه رسانه ها, ضربه زدن coronavirus به روز رسانی کردن بسیاری از روزنامه صفحات.

در مرکز شهر استکهلم یک پلاک نصب شده در پیاده رو به مناسبت این نقطه که در آن نخست وزیر سوئد اولاف پالمه ترور شد در سال 1986. قتل هرگز حل شد. (النور Wachtel/CBC)

نظر توسط Petersson که او ممکن است قادر به آوردن یک دادستان دیده شده است به عنوان یک پیشنهاد که مشکوک قاتل است که در حال حاضر مرده است.

و نامگذاری یک مظنون ممکن است پایان پایان دادن به تئوری های توطئه است.

"اگر ما یک پاسخ روشن به آن معنی خواهد بود که یکی از بزرگترین سیاسی و قضایی رمز و راز در سوئد شده است تا در نهایت حل" گونار دیوار یک روزنامه نگار که دارای چندین کتاب نوشته شده در مورد نخل طلایی را به قتل گفت.

"اگر چه رو به جلو در حال حاضر یکی دیگر از نامشخص فرضیه ...آن را فقط به تقویت این احساس که بسیاری از مردم که سوئد عدالت سیستم کار نمی کند خیلی خوب است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب