ماه تاریخ سیاه این معلم به کلاس می آید هر روز تا لباس پوشیدن و به عنوان یک پیشگام تاریخی شکل

هر روز این ماه فوریه Latoya McGriff وارد کلاس درس خود را به عنوان یک فرد متفاوت است. یک روز او ملبس به توتو و

توسط PATRIS-FUN در 9 اسفند 1398

هر روز این ماه فوریه Latoya McGriff وارد کلاس درس خود را به عنوان یک فرد متفاوت است.

یک روز او ملبس به توتو و رقاصه Misty Copeland; در دیگر او یک لباس بلند و گشاد به این مفهوم است که او در اواخر دیوان عدالت ترگود مارشال. McGriff یک معلم کلاس اول در Creekside مدرسه ابتدایی در سوففلک ویرجینیا و به افتخار ماه تاریخ سیاه او لباس تا هر روز به عنوان برجسته آمریکایی آفریقایی تبار تاریخی شکل با تمرکز بر کسانی که با اتصال به ویرجینیا.

"من فقط می خواستم به را تاریخ زنده برای بچه ها" McGriff گفت: صبح به خیر امریکا است. بسیاری از دانش آموزان در Creekside سیاه و McGriff گفت: "مهم برای کودکان به ببینید که افرادی که نگاه مانند آنها را ساخته اند سهم به دلیل آن آنها اطمینان داد که آنها بیش از حد می توانید. آن را سخت به این باور چیزی است که شما نمی بینید."

هر ساز و برگ رو بچه ها صحبت کردن و پرسیدن McGriff برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر در مورد فرد است. او به خصوص لذت می برد پوشیدن 1950s سبک لباس و ژاکت کش باف پشمی و هزینه های روز به مری جکسون, NASA ریاضیدان و مهندس هوا فضا که نقش مهمی در ارسال اولین فضانورد به فضا است.

جکسون اجازه نداشتم در جلسات زیرا او سیاه بود و یک زن McGriff گفت: در عین حال هنوز هم "او غالب شد." معلم امیدوار است که با شنیدن در مورد جکسون و دیگر پیشگامان دانش آموزان یاد بگیرند که "مهم نیست چه شرایطی آنها می توانید تفاوت در این جهان" او گفت:. "مهم نیست که در آن آنها می آیند از چگونه آنها می تواند تفاوت را." کاترین گارسیاtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب