مشاور امنیت ملی می گوید که آنچه که او شنیده ام در مورد روسیه کمک مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات مجدد نیست 'را از هر احساس'

اگر شما را دیدم گزارش می دهد که سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) شد جریان توسط آمریکا و سازمان های اطلاعاتی است که

توسط PATRIS-FUN در 5 اسفند 1398

اگر شما را دیدم گزارش می دهد که سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) شد جریان توسط آمریکا و سازمان های اطلاعاتی است که روسیه در تلاش بود تا کمک های خود را دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری, شما ممکن است تعجب که چرا دقیقا مسکو شد و با هدف قرار دادن او را. پس از همه رئیس جمهور تهمت است که هنوز هم ظاهرا نامزد کرملین امیدوار است برنده و ساندرز و تهمت و قطعا باید متفاوت مواضع ایدئولوژیک.

GQ را Julia Ioffe مجموعه ای را برای پاسخ به این سوال و در حالی که او گزارش می دهد که برخی از مردم فکر می کنم ساندرز " عدم مداخله در سیاست خارجی پلت فرم جذاب به مسکو و یا که او ساده تر خواهد شد برای مغلوب ساختن پیشی جستن به شکست از دیگر کاندیدای میانه او همچنین متوجه شد که آن را ممکن است بیشتر در مورد اپتیک. "ایده آل سناریو است که برای حفظ شکاف و عدم قطعیت در ایالات متحده تا پایان" گفت: گلب Pavlovsky یک دانشمند علوم سیاسی روسیه استفاده می شود که به توصیه رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین. "ما نامزد هرج و مرج است."

اساسا به عنوان شرح داده شده توسط Ioffe را منابع مسکو است و آن لغو احکام صادره ی بیش از آنچه می تواند در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در مدتی اگر تا کنون نیست و آنها می خواهند به کشور به نوبه خود در خود دارد. "همه از این اختلافات این آدم خواری آنها ایجاد و تعمیق بحران از سیستم آمریکایی" گفت: آندرانیک Migranyan دوست نزدیک وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف استفاده می شود که برای اجرای یک دولت روسیه تامین می شود فکر می کنم تانک.

Migranyan در ادامه به سوال — شاید facetiously — آیا آمریکا هنوز هم وجود دارد پس از سال 2025 است. "کشور شما در برخورد به سمت پرتگاه," او گفت:.

البته معلوم نیست اگر این دقیقا به همین دلیل کرملین به نظر می رسد خوب با یک ساندرز پیروزی و Migranyan را انکار می کند روسیه است که در واقع دخالت — اما آن را دشوار است به تصور مسکو خواهد لذت بردن از حتی بیشتر به شدت مورد بحث انتخابات در سال 2016. در ادامه مطلب GQ. تیم O'donnelltinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب