راننده نسکار Ryan Newman منتشر شده از بیمارستان پس از دیتونا 500 تصادف

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان روز چهارشنبه خود گفت که حزب قانونگذاران آن است که "تنها یک موضوع از زمان" قب

توسط PATRIS-FUN در 1 اسفند 1398

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان روز چهارشنبه خود گفت که حزب قانونگذاران آن است که "تنها یک موضوع از زمان" قبل از او راه اندازی یک مداخله نظامی در کشور همسایه سوریه را در استان ادلب اگر رئیس جمهور سوریه بشار اسد نیست عقب نشینی نیروهای خود از این منطقه است.

"یک عملیات در یمن قریب الوقوع است" اردوغان گفت. "ما در حال شمارش پایین; ما در حال ساخت ما هشدار نهایی. ... ما را ترک خواهد کرد ادلب به رژیم [سوریه] که درک نمی کند کشور ما را تعیین." هدف خود را از او اعلام کرده است برای تامین امنیت منطقه ای در نزدیکی مرز سوریه و ترکیه "به هر قیمتی."

این بیانیه دریافت سریع مقاومت مواجه از روسیه یک سوریه متحد. "اگر ما در حال صحبت کردن در مورد یک عملیات نظامی علیه مشروعیت مقامات سوریه جمهوری و نیروهای مسلح سوریه جمهوری این می تواند بدترین سناریو گفت:" دبیر مطبوعاتی کرملین دیمیتری Peskov. مسکو و آنکارا در تماس هستند به امید جلوگیری از تشدید Peskov اضافه شده است.

حدود 900,000 مردم از جمله 500,000 کودکان آواره شده اند در سه ماه گذشته به عنوان رژیم اسد ramped تا مبارزه در ادلب منطقه است. سوریه در برخورد با جنگ داخلی خارجی مداخله نظامی تروریستی شورشیان و شدید پناهندگان بحران از سال 2011 است.

سازمان های بشردوستانه را به نام د-تنش در ادلب به خصوص با توجه به آب و هوای زمستان. "کودکان و خانواده ها گرفتار خشونت گاز گرفتن سرما و کمبود مواد غذایی و ناامید شرایط زندگی" گفت: Henrietta جلو, مدیر اجرایی یونیسف. "وقت آن است که برای اسلحه ها برای رفتن خاموش و خشونت برای متوقف کردن یک بار و برای همه است." بانی Kristiantinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب