راننده نسکار Ryan Newman در 'جدی' پس از تصادف وحشتناک در پایان دیتونا 500

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس اعلام کرد روز دوشنبه که او راه اندازی بزوس زمین صندوق حمایت به 10 میلیارد دلار

توسط PATRIS-FUN در 29 بهمن 1398

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس اعلام کرد روز دوشنبه که او راه اندازی بزوس زمین صندوق حمایت به 10 میلیارد دلار در کمک های مالی به دانشمندان و فعالان و سازمان ها در تلاش برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

بزوس گفت: تغییر آب و هوا است که "بزرگترین تهدید برای سیاره ما" و او می خواهد به "کار در کنار دیگران هر دو به تقویت راه های شناخته شده و برای کشف راه های جدید مبارزه با تاثیر مخرب تغییر آب و هوا بر روی این سیاره همه ما است." کمک های مالی صادر خواهد شد در این تابستان به "شرکت های بزرگ و شرکت های کوچک, ملت, متحده, جهانی, سازمان, و, افراد," او اضافه شده است. بزوس به ارزش حدود 130 میلیارد دلار است.

در سال گذشته بزوس امضا تعهد و گفت که تا سال 2030 آمازون را به کار گیرند در 100 درصد تجدید پذیر, برق, واشنگتن پست گزارش. این شرکت همچنین اهدا 100 میلیون دلار برای احیای جنگل, پروژه دستور داد تا 100000 الکتریکی وسایل حمل و قول داد به پلاستیک رایگان در هند در ماه ژوئن.

آمازون کارگران که در مورد شرکت کربن راه اندازی یک گروه به نام آمازون برای کارکنان آب و هوا و عدالت و در سال گذشته برنامه ریزی شده یک اعتصاب. این سازمان با انتشار بیانیه ای در روز دوشنبه گفت بزوس' تعهد خوب است اما "یک دست نمی دهد چه دیگر است ، مردم از زمین نیاز به دانستن: هنگامی که آمازون قصد متوقف کردن کمک به شرکت های نفت و گاز, در بیرون زمین با هم بیشتر چاه های نفت و گاز? چرا آمازون را تهدید به آتش کارکنان بودند که صدایی زنگ در مورد آمازون نقش در بحران آب و هوا و ما نفت و گاز کسب و کار ؟ چه این نشان می دهد که کارکنان صحبت کردن با این نسخهها کار — ما باید بیشتر از آن در حال حاضر." کاترین گارسیاtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن