ناگازاکی علائم 75 سالگرد بمباران اتمی با یک درخواست به رهبران جهان

ژاپنی ها شهر ناگازاکی روز یکشنبه مشخص سالگرد 75 از آمریکا بمباران اتمی با شهردار و رو به کاهش بازماندگان خواست

توسط PATRIS-FUN در 19 مرداد 1399

ژاپنی ها شهر ناگازاکی روز یکشنبه مشخص سالگرد 75 از آمریکا بمباران اتمی با شهردار و رو به کاهش بازماندگان خواست رهبران جهان از جمله خود را به انجام بیشتر برای سلاح های هسته ای ممنوع.

در 11:02 صبح به وقت محلی لحظه ای B-29 بمب افکن Bockscar کاهش یافته 4.5-تن پلوتونیوم بمب لقب "مرد چاق" ناگازاکی بازماندگان و دیگر شرکت کنندگان ایستاده بود در یک دقیقه سکوت به افتخار بیش از 70,000 مرده است.

اوت. 9, سال 1945 بمباران آمد سه روز پس از ایالات متحده کاهش یافته است اولین بمب اتمی در هیروشیما اولین بار در جهان تا کنون حمله هسته ای که به کشته شدن 140,000. در اوت. 15 ژاپن تسلیم پایان دادن به جنگ جهانی دوم است.

بسیاری از بازماندگان توسعه سرطان و یا دیگر بیماری های خود را با توجه به قرار گرفتن در معرض تابش و دچار تبعیض است.

روز یکشنبه مراسم کوچک به دلیل افزایش coronavirus موارد در ژاپن است.

شهردار ناکازاکی Tomihisa Taue بخوانید صلح اعلامیه که در آن او نگرانی در مورد رشد جهانی در نظر حمایت از بازدارندگی هسته ای. Taue همچنین مصرانه از دولت ژاپن و قانونگذاران را به سرعت از امضای معاهده منع سلاح های هسته ای گفت: تهدید سلاح هسته ای در حال رشد است بیشتر از همیشه.

ژاپن نه امضا این پیمان گفت: به دنبال یک نقش به پل شکاف بین هسته ای و غیر هسته ای ایالات طوری که آنها در یک زمینه مشترک برای گفت و گو.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب