من ترس من باید آن را دور. Coronavirus فرصت های شغلی قرار دادن کارگران در خط مقدم این بیماری همه گیر

Vincent Diaz, 38, است تمام زندگی خود را در Flatbush, بروکلین, اما او نمی تواند به یاد داشته باشید در شهر خود

توسط PATRIS-FUN در 3 فروردین 1399

Vincent Diaz, 38, است تمام زندگی خود را در Flatbush, بروکلین, اما او نمی تواند به یاد داشته باشید در شهر خود تا کنون که این آرام است. "حتی زمانی که شما ببینید مردم انرژی متفاوت است," او می گوید. دیاز خود را از دست داده bartending کار پس از شهردار نیویورک, بیل د Blasio دستور کافه ها و رستوران ها به سوئیچ به بایگانی اطلاعات و تحویل تنها. به طور کلی خلق و خوی خود را در محله غم انگیز در میان آنچه در اصل یک پناهگاه در محل سفارش. "هیچ کس خندان و شاد حتی در روزهای آفتابی" او می گوید. "همیشه این حس ترس حلق آویز در هوا."

به عنوان شرکت های شاتر و اقتصاد grinds به توقف Diaz است تنها یکی از بسیاری از هزاران نفر از آمریکایی ها که بوده اند و یا در معرض خطر بودن گذاشته در میان COVID-19 بیماری همه گیر. گذشته از صنعت مهمان نوازی اخراج گسترده انتظار می رود در سفر, ساخت و تولید, و بیشتر. برخی از کارشناسان پیش بینی است که نرخ بیکاری شده اند عملکرد صفر قبل از این بحران می تواند به صعود به عنوان بالا به عنوان 20 درصد یک رقم بی سابقه در دوران مدرن است.

اما حتی به عنوان ملت خودروسازان متوقف ساختن اتومبیل های هواپیمایی پارک بیشتر از ناوگان خود و استادیوم های بسته خود را درب دیگر شرکت ها نیروی انسانی در یک راه بزرگ است. رو خرد افزایش تقاضای شرکت های که ارائه "ضروری" خدمات مانند فروشگاه های مواد غذایی و تحویل شرکت فورا به دنبال کمک موقت. آمازون است که با اضافه کردن 100,000 جدید تمام وقت و پاره وقت موقعیت به نگه دارید تا با افزایش در خرید آنلاین. خارج شده و اعلام کرده آن را به استخدام 150,000 همکاران جدید. Kroger یک بقال است استخدام 10,000 کارکنان جدید در سراسر کشور در حالی که Safeway آوردن در بیش از 2000. جاست برخی از موارد کار جزئیات بیشتر مانند تماس به جنگ از استخدام متوجه. "ما در حال حاضر تجربه به یاد ماندنی افزایش فروش ما و پا ترافیک" را بخوانید مارس 13 نامه از Costco مدیریت به دنبال کارگر موقت ارجاع از کارکنان.

اما بسیاری از مشاغل ایجاد شده در میان همه گیر شامل کار در خط مقدم بحران است. برای کسانی که چنگ زدن نگه دارید از یکی از این اقتصادی حیاتی آن می تواند به معنای قرار دادن خود و عزیزان خود را در معرض خطر ابتلا به بیماری بالقوه مرگبار. "این امر می تواند یک خطر محاسبه شده می گوید:" دیاز که در تلاش برای پیدا کردن یک شغل قبل از او می سوزد و از طریق او چهار ماه به ارزش پس انداز. به عنوان او آن را می بیند ما همه نیاز مردم حاضر خود را در معرض خطر برای نگه داشتن بقیه از ما رفتن. "ما نیاز به هر یک از دیگر بیش از همیشه در حال حاضر, و من فکر میکنم که باید به کسی زیادی از somebodies که در حال رفتن به مایل به بیرون رفتن وجود دارد و تعامل."

مانند دیاز, Liliana هرناندز 42 ساله و خانه دار است همچنین مصرف آن خطر است. او کارفرما فیرمونت هتل میرامار در سانتا مونیکا به او گفت که برای جلوگیری از آمدن به کار این هفته پس از رزرو خشک شده بود. شوهرش کارگر رستوران به تازگی از دست داده و کار خود را به عنوان به خوبی. این زن و شوهر فقط دو ماه ارزش پس انداز برای حمایت از خود و خود را پسر نوجوان. "همه با وحشت می گوید:" هرناندز که رفتن به سعی کنید برای پیدا کردن یک کار در یک فروشگاه مواد غذایی است. "من نگران آلوده شدن و یا چیزی شبیه به این, اما ما باید برای رفتن و ادامه به کار می کنند. من ترس من باید آن را دور."

بسیاری دیگر از جمله 78 درصد از کارگران آمریکایی که چک چک را حتی کمتر کوسن. "به عنوان یک مادر تنها, من نمی دانم آنچه که من قصد دارم به انجام می گوید:" Mélissa St Hilaire, 37 خانه بهداشت کارگری در میامی. او خواسته شده بود به ماندن در خانه شروع اما او فقط به اندازه کافی پول به خانواده خود را از طریق هفته آینده. "من نمی دانم چه مدت آن را به" او می گوید: این بیماری همه گیر. "من فقط در اینجا در انتظار است."

کسب و کار است که در حال استخدام هستند تا حد زیادی انجام بهترین خود را به نگه داشتن کارکنان امن و خدمات حیاتی جریان هر چند هیچ استراتژی است محفوظ ازخطا وشکست است. جان DeCicco جونیور, co-owner of New York سوپر مارکت های زنجیره ای DeCicco & Sons آورده در حدود 100 کارکنان اضافی برای دیدار با تقاضا از جمله بسیاری از گذاشته شدن از یک رستوران غذا تامین کننده. در میان دیگر اقدامات او محدود خود را در فروشگاه به 30-40% طبیعی اشغال نرخ مطابق با اصول بهداشتی به طور منظم و ارائه به مشتریان و کارکنان با دستکش. "آنها در خط مقدم بنابراین شما باید حفاظت از آنها" DeCicco می گوید. او همچنین به کارکنان از دو هفته از پرداخت, مرخصی استعلاجی در علاوه بر این به عادی خود بیمار و روز شخصی. "آنها مراقبت از مشتریان تا زمانی که ما مراقبت از آنها می گوید:" DeCicco از کارگران خود را. "که ما فلسفه و این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام."

دیگران تحت فشار و حتی بیشتر. کالیب Ferling مالک مشترک از Seattle-منطقه تجاری تمیز کننده Cleanstart به تازگی استخدام 20 کارمندان جدید برای دیدار با افزایش تقاضا به عنوان مشتریان به دنبال پاک کردن خود برنامه به طور بالقوه آلوده دفاتر. او لباس کارگران خود را در کامل تجهیزات حفاظت فردی از جمله ماسک و biohazard مناسب زمانی که آنها بیرون رفتن در یک COVID-19 کار تمیز کردن. اما او در حال اجرا از لوازم ضروری مانند مواد ضد عفونی کننده و می گوید او باید به کارگران اجازه رفتن اگر او نمی توانید پیدا کنید بیشتر است. "ما احتمالا به اندازه کافی برای شاید یک تعداد انگشت شماری بیشتر مشاغل و پس از آن ما در حال انجام ما را از" Ferling می گوید.

ویژه داستان
در پی Coronavirus اینجا چرا آمریکایی ها در حال جمع اوری کاغذ توالت
ما وحشت خرید نشان دهنده یک چیز ما می توانیم کنترل

شرکت های دیگر "امن تر" بخش نیز نیروی انسانی است. به عنوان یک آمریکایی به طور ناگهانی خود را بسته تر از همیشه در تکنولوژی سیستم عامل برای کار و سرگرمی, لیست موقت tech jobs رز از طریق پایان ماه فوریه به ماه مارس با توجه به داده ها از بازار اشتغال ZipRecruiter. "شرکت های فن آوری در حال دیدن یک افزایش در تقاضا برای خدمات و فن آوری های خود را می گوید:" ZipRecruiter کار اقتصاددان جولیا Pollak. "آنها در حال دیدن انواع و تقاضا است که آنها واقعا نمی پلان." غیر فن آوری شرکت نیز beefing تا ریاست آن را به عنوان آنها در تلاش برای حرکت در عملیات حاضر به نگه داشتن کارکنان خانه.

هنوز هم این hirings به سختی به احتمال زیاد برای جبران ضرر و زیان جدی در مناطق دیگر. و برای کسانی که بدون تخصص تکنولوژی شغل نیاز به تعامل با تعداد زیادی از مردم در برخی از آنها به طور بالقوه می تواند آلوده ممکن است تنها راه برای زنده ماندن حتی به عنوان مقامات می خواهیم مردم را به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

ZipRecruiter

حتی زمانی که برخی از درجه ای از نرمال شروع به بازگشت اثرات اقتصادی از این همه طنین انداز برای سال. "شخصا من انتظار یک افزایش نرخ بیکاری به دلیل من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک قطره بزرگ در صرف می گوید:" ریچارد راجرسون یک اقتصاددان در دانشگاه پرینستون. او اشاره می کند که حتی اگر مردم برای پیدا کردن یک راه برای زنده ماندن مالی خرید اینترنتی از همه گیر کارفرمایان خود را ممکن است. "آنچه شما می خواهم این است که هر کس فقط می رود بازگشت به شغل خود می گوید:" راجرسون در مورد پست-بهداشت بحران دوره است. "اما چه می شود اگر برخی از کسانی که کسب و کار وجود ندارد دیگر؟"

در حال حاضر وجود دارد از تلاش های در جریان برای کمک به گذاشته شدن کارگران پایان می رسد دیدار در کوتاه مدت. جدید تسکین قانون از واشنگتن ممکن است کمک کند. در این میان کارگران با هم متحد شدند. ملی داخلی کارگران اتحاد و متحد در اینجا به نمایندگی از اتحادیه هتل ها, بازی, خدمات مواد غذایی و سایر کارکنان در حال راه اندازی امداد کمک های مالی به کمک سخت ترین ضربه به عنوان مثال. دیگر ad-hoc تلاش های مانند کمک مالی مبتنی بر مترجم آزاد و خلاق بودجه اضطراری نیز می تواند کمک کند. تلاش خواهم این نشان می دهد که کسانی که قادر در حال پیدا کردن راه هایی برای کمک به مردم نیازمند. "بسیاری از مردم آسیب پذیر در خارج وجود دارد می گوید:" دیاز متصدی بار. "این خواهد بود تا به ما عادی مردمی به گام و انجام آنچه درست است."

نوشتن به Alejandro de la Garza در alejandro.delagarza@time.com و تارا قانون در tara.law@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب