کنفرانس امنیتی مونیخ: اجتماعی غول های رسانه ها قرار داده و برگزاری انتخابات عادلانه در معرض خطر

Facebook, توییتر و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی در حال سوء استفاده برای دستکاری در انتخابات یک مطالعه جدی

توسط PATRIS-FUN در 26 بهمن 1398

Facebook, توییتر و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی در حال سوء استفاده برای دستکاری در انتخابات یک مطالعه جدید می گوید. کنفرانس امنیتی مونیخ در مورد چگونه برای حفاظت از ستون فقرات دموکراسی است.

ایالات متحده تنها کشور برگزاری انتخابات در این سال برخی از 80 کشور در سراسر جهان را به پای صندوقهای رای در سال 2020 با توجه به داده ها از کوفی عنان ، یک موضوع خاص بيشترین بیش از هر یک از آنها چگونه می تواند ما را در حفاظت از یکپارچگی از انتخابات در برابر بازیگران خارجی و داخلی منافع در صورت از فن آوری های جدید, رسانه های اجتماعی و دروغ است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به بسیج در مقیاس بزرگ رای دهندگان دستکاری?

یک گزارش جدید منتشر شده توسط کوفی عنان بنیاد کمیسیون انتخابات و دموکراسی در عصر دیجیتال تلاش برای ارائه پاسخ به این سوال است. این گزارش که ارائه شد در این سال کنفرانس امنیتی مونیخ (کارشناسی ارشد) و موجب یک احساس فوریت در میان نمایندگان. این کمیسیون از کارشناسان وظیفه تدوین این گزارش با تمرکز به طور عمده در کشورهای جنوب جهان به عنوان آنها به ویژه آسیب پذیر به اختلافات بیش از مشروعیت نتایج انتخابات است که می تواند منجر به ناآرامی های خشونت آمیز.

ادامه مطلب: سانسور اینترنت در آفریقا را تهدید می کند, دموکراسی, اقتصاد

این گزارش اشاره می کند که دستکاری در این کشورها اغلب غیر قابل تشخیص می رود با توجه به این واقعیت است که بسیاری از عدم معنی کافی برای نظارت بر انتخابات به عنوان به خوبی به عنوان موسسات مستقل است که می تواند در زمانی که دستکاری شده است شناسایی شده است. "برای آینده قابل پیش بینی انتخابات در دموکراسی های جهانی جنوبی خواهد بود نقاط کانونی برای شبکه سخنرانی نفرت, دروغ, مداخلات خارجی و داخلی دستکاری" که این گزارش را تاریک و دلگیر پیش بینی.

ادامه مطلب: نقش اینترنت در انتخابات

کمبریج Analytica: از کنیا برای مبارزه با تروریسم در اروپا و مغلوب ساختن پیشی جستن

یکی از این گزارش ارایه شد خود Hendrik Ilves سابق رئیس جمهور استونی. کشور خود تجربه دست اول با بازیگران خارجی اقدام به استفاده از فن آوری های دیجیتال به نفوذ و دستکاری در انتخابات است. در سال 2007 در استونی یک بسیار دیجیتالی کشور شد هدف از هک گسترده عملیات که تقریبا فلج شده آن است. حملات هدفمند سازمان های دولتی از جمله پارلمان این کشور و همچنین رئیس و تعدادی از وزارتخانه ها و بانک ها و رسانه ها. در سال 2009 یک بارگیری از Nashi یک سازمان جوانان نزدیک به دولت روسیه اعلام کرد مسئولیت این حملات است.

بیشتر بخوانید: توسط Facebook انجام به اندازه کافی برای مبارزه با جعلی خبر ؟

صحبت با دویچه وله Ilves آورده تا فعالیت های کمبریج Analytica یک تجزیه و تحلیل داده های لباس. کمبریج Analytica نه تنها نقش کلیدی در 2016 مبارزه با تروریسم در اروپا همه پرسی و انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن —Ilves می گوید: همچنین قرارداد به طور فعال دستکاری تعدادی از انتخابات در جهان جنوب است. این گزارش به نقل دو نمونه بتن از جمله دستکاری: یعنی انتخابات در کنیا در سال 2013 و 2017. "هنگامی که آنها را دیدم طرح خود کار کرده بود و آنها شروع به کارگیری روش های مشابه در دو سوی اقیانوس اطلس زمینه می گوید:" Ilves.

Residents of Nairobi pose for selfies with Nairobi senator Sakaja Johnson in 2019.

حداقل 8.3 میلیون کنیایی در حال فعال در رسانه های اجتماعی از طریق تلفن همراه با دسترسی به اینترنت.

یک چالش برای سیاستمداران و قانونگذاران

به منظور حفاظت از انتخابات به عنوان ستون فقرات دموکراسی عنان بنیاد گزارش ذکر شده 13 پیشنهادات. یکی از این درخواست به نامزدها و احزاب سیاسی به خودداری از به کارگیری جعلی کمپین شیوه های مانند به سرقت رفته با استفاده از مواد و یا دستکاری تصاویر است. نمایندگان مجلس هم می گوید این گزارش همچنین باید به وضوح طرح آنچه که قابل قبول تبلیغات سیاسی به نظر می رسد.

بیشتر بخوانید: هنگامی که رسانه های اجتماعی الهام بخش زندگی واقعی خشونت

این گزارش همچنین بر قانونگذاران به زور رسانه های اجتماعی شرکت ها برای ارائه اطلاعات جامع در مورد دقیقا چه کسی پرداخت برای تبلیغات سیاسی. این گزارش روشن ساخته است که رسانه های اجتماعی غول باید بهبود شفافیت در ارائه اطلاعات به نهادهای علمی و سازمان های جامعه مدنی. بالاتر از همه, رسانه های اجتماعی شرکت نیاز به کاربران این فرصت را اساسا رد همه اشکال تبلیغات سیاسی کارگردانی در آنها.

نمونه هایی از امید ؟

Alex Stamos سابق رئیس افسر امنیتی در Facebook و در حال حاضر استاد دانشگاه استنفورد در آمریکا و یکی از نویسندگان این گزارش. صحبت کردن در مونیخ او ارائه یک مثال مثبت از رسانه های اجتماعی در شرکت ها و سازمان های دولتی همکاری در تامین امنیت انتخابات: اشاره کرد که Facebook کار کرده بود از نزدیک با آلمان فدرال برای امنیت اطلاعات (BSI) در این کشور در سال 2017, انتخابات پارلمانی, رسانه های اجتماعی غول حذف شده بود هزاران نفر از حساب های جعلی پخش اطلاعات غلط در اجرا به رای دادن.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب