جهان نیز در آستانه 'گرسنگی همه گیر' رئیس سازمان غذا آژانس می گوید

سر از سازمان ملل متحد مواد غذایی آژانس هشدار داد و گفت که جهان در برخورد با کروناویروس همه گیر آن را نیز "در آ

توسط PATRIS-FUN در 3 اردیبهشت 1399

سر از سازمان ملل متحد مواد غذایی آژانس هشدار داد و گفت که جهان در برخورد با کروناویروس همه گیر آن را نیز "در آستانه گرسنگی همه گیر" است که می تواند منجر به "چند قحطی از کتاب مقدس نسبت به" ظرف چند ماه اگر اقدام فوری گرفته نشده.

برنامه جهانی غذا (WFP), مدیر اجرایی, David Beasley گفت: شورای امنیت سازمان ملل متحد که حتی قبل از COVID-19 به یک مسئله تبدیل شد او گفتن رهبران جهان که "سال 2020 خواهد بود رو به بدترین بحران انسانی پس از جنگ جهانی دوم است." که به دلیل جنگ در سوریه و یمن و جاهای دیگر ملخ swarms در آفریقا و بلایای طبیعی و بحرانهای اقتصادی از جمله در لبنان کنگو سودان و اتیوپی, او گفت:.

بیسلی گفت: امروز 821 میلیون نفر گرسنه به بستر می روند و هر شب در سراسر جهان بیشتر از 135 میلیون نفر در حال مواجهه با "بحران سطح گرسنگی و یا بدتر" و WFP تجزیه و تحلیل نشان می دهد که به عنوان یک نتیجه از COVID-19 اضافی 130 میلیون نفر "می تواند تحت فشار قرار دادند به آستانه گرسنگی تا پایان سال 2020 است."

او گفت: در این ویدئو جلسه که برنامه جهانی غذا ارائه مواد غذایی به حدود 100 میلیون نفر در هر روز داده شده از جمله "حدود 30 میلیون نفر از مردم که به معنای واقعی کلمه ما بستگی دارد برای زنده ماندن است."

بیسلی که دوره نقاهت خود را از COVID-19 گفت: اگر کسانی که 30 میلیون نفر را نمی توان رسید "تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که از 300.000 نفر می تواند به مرگ از گرسنگی مردن هر روز بیش از یک دوره سه ماه" — و آن را شامل نمی شود افزایش گرسنگی با توجه به کوروناویروس.

"در مورد بدترین سناریو ما می تواند به دنبال در قحطی در حدود سه ده کشورها و در واقع در 10 این کشورها در حال حاضر بیش از یک میلیون نفر در کشور هستند که در آستانه گرسنگی," او گفت:.

داوطلبان حمل کیسه پر از مواد غذایی برای ساکنان آسیب پذیر در لاگوس, نیجریه در 9 آوریل. (Temilade Adelaja/فردا نیوز)

با توجه به برنامه جهانی غذا با 10 کشور با بدترین بحران مواد غذایی در سال 2019 بودند و یمن و سودان و افغانستان و ونزوئلا و اتیوپی جنوبی, سودان, سوریه, سودان, نیجریه و هائیتی.

بیسلی گفت: در بسیاری از کشورها با بحران مواد غذایی است که در نتیجه از جنگ است.

اما او گفت که او مطرح شده چشم انداز "گرسنگی همه گیر" دلیل "نیز وجود دارد یک خطر واقعی است که بیشتر مردم به طور بالقوه می تواند مرگ از تاثیر اقتصادی COVID-19 از از ویروس خود را."

رئیس برنامه جهانی غذا گفت: مستندات و رکود اقتصادی انتظار می رود که منجر به عمده درآمد ضرر و زیان برای این کار ضعیف است.

فروپاشی گردشگری, روغن

وی با اشاره به افت شدید در خارج از کشور حواله که صدمه دیده خواهد شد و کشورهایی مانند هائیتی نپال و سومالی; از دست دادن درآمد گردشگری که به عنوان مثال آسیب اتیوپی که در آن حساب 47 درصد از کل صادرات; و سقوط قیمت نفت که تاثیر قابل توجهی در کاهش درآمد کشورها مانند سودان جنوبی که در آن نفت حساب برای تقریبا 99 درصد از کل صادرات.

به عنوان سازمان تدارکات فقرات Beasley گفت: WFP دارای نقش مهمی در مقابله با COVID-19 ارائه میلیون ها قطعه از تجهیزات حفاظتی تست کیت و ماسک صورت به 78 کشور از طرف سازمان بهداشت جهانی و در حال اجرا بشردوستانه خدمات هوایی به پزشکان و پرستاران و انسان دوستانه کارکنان به کشورهایی که نیاز به کمک.

وی بیشتر بشردوستانه دسترسی هماهنگ اقدام به ارائه کمک به پایان دادن به تجارت اختلالات و شتاب و افزایش بودجه از جمله 350 میلیون دلار ما را به راه اندازی یک شبکه از هاب لجستیک و سیستم های حمل و نقل برای حفظ زنجیره تامین در حال اجرا در سراسر جهان است.

"حقیقت این است که ما را هم در کنار ما پس بیایید عاقلانه عمل — و اجازه دهید عمل سریع" Beasley گفت. "من معتقدم که ما با تخصص و مشارکت می تواند ما را با هم تیم و برنامه های لازم برای برخی از COVID-19 همه گیر نیست و تبدیل به یک بشردوستانه و مواد غذایی و بحران فاجعه است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب