کنفرانس امنیتی مونیخ: فرانسه پیش بینی پاکسازی عصر جدید اروپا قدرت

رئیس جمهوری فرانسه پیش بینی چشم انداز اروپا با قدرت نظامی در کنفرانس امنیتی مونیخ. به عنوان تنها قدرت هسته ای

توسط PATRIS-FUN در 26 بهمن 1398

رئیس جمهوری فرانسه پیش بینی چشم انداز اروپا با قدرت نظامی در کنفرانس امنیتی مونیخ. به عنوان تنها قدرت هسته ای در اتحادیه اروپا او گیراندم نیز بیشتر اروپایی حاکمیت.

"ما نمی توانیم همیشه رفتن را از طریق ایالات متحده هیچ, ما باید به فکر می کنم در راه اروپا به عنوان" رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: در مرحله در کنفرانس امنیتی مونیخ (کارشناسی ارشد) در روز شنبه به عنوان او ادامه داد: موضوع ریاست جمهوری: طرح جسورانه اروپایی حاکمیت بر روی صحنه بین المللی است.

او با اشاره به طور خاص به اروپا دارایی های هسته ای با اشاره به تفاوت کلیدی به دوران جنگ سرد که در اروپا سپر هسته ای در درجه اول هماهنگ توسط ما. "در حال حاضر ما قادر به می گویند که اگر ما می خواهیم مستقل اروپا اگر ما می خواهیم برای حفاظت از شهروندان ما پس از آن ما نیاز به نگاهی است که از جنبه های, همچنین با نظر به آلمان," او گفت:.

بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا منتقل شده مسئولیت اضافه شده بر روی فرانسه. اگر انگلستان و فرانسه هستند البته هنوز شرکای ناتو به همراه آمریکا و آلمان و فرانسه است که در حال حاضر تنها قدرت هسته ای در اتحادیه اروپا که برگ پاریس دولت متعادل هسته ای خود دفاع استراتژی بین به عنوان پاکسازی قرار داده و آن را "جاه طلبی های ناتو و اروپا است."

ادامه مطلب: آنچه می تواند ما انتظار داریم از این سال کنفرانس امنیتی مونیخ?

دو ستون اما مستقل اروپا

در طول یک ساعته پرسش و پاسخ توسط کارشناس ارشد رئیس ولفگانگ Ischinger, پاکسازی گفت که او "متقاعد شده است که ما نیاز به یک مقدار قوی تر اروپا در دفاع."

اما او مراقب بود که برای اصلاح آنچه که او را دیدم به عنوان یک سوء تفاهم: بیشتر اروپایی همکاری نظامی که لازم بود "با توجه به دلایل حاکمیت" بود "نه یک پروژه در برابر ناتو و یا به جای ناتو است." "من آن را گفته ام قبل از: امنیت مشترک در اروپا دارای دو ستون و یکی از این ارکان است که ناتو و یکی دیگر یک, اروپا, از, دفاع," او گفت:.

در حالی که پاکسازی اعتقاد اروپا مورد نیاز "توانایی عمل" به طور مستقل او احساس مسائل هسته ای مورد نیاز به مدیریت در همکاری با ناتو است. "در این چارچوب ما در حال حاضر برای انجام رزمایشهای مشترک," او گفت:. "از آنجا که هدف این است که یک مشترک استراتژیک فرهنگ است."

ادامه مطلب: زنان و سیاست امنیتی: نمایندگی, افزایش, اما برابری دور

هر چند او اذعان کرد که اروپا و آمریکا به اشتراک گذاشته شده بسیاری از ارزش ("این است که چرا ما مبارزه در جنگ های متعدد با هم") او گفت: روشن بود که اروپا و آمریکا نیز منافع مختلف است.

"ما نیاز به برخی از آزادی عمل در اروپا," او گفت: کارشناس نمایندگان. "ما نیاز به توسعه خود ما استراتژی است. ما نمی باید همان شرایط جغرافیایی (علیه السلام) همان ایده های در مورد تعادل اجتماعی در مورد رفاه اجتماعی. وجود دارد که آرمان های ما برای دفاع از. مدیترانه سیاست: که تازه چیزی نیست یک اطلس چیز همان می رود برای روسیه — ما نیاز به یک سیاست اروپا نه فقط یک اطلس سیاست."

"من نه یک مرد از نا امیدی'

این اظهارات تکرار آنچه گفته شده بود روز جمعه توسط کارشناس را با مشخصات بالا آلمانی شرکت کنندگان: رئیس جمهور فرانک والتر اشتاین مایر وزیر خارجه Heiko Maas. دومی به نام "ساخت و ساز از یک اروپایی امنیتی و دفاعی اتحادیه به عنوان قوی اروپایی ستون ناتو است."

وجود دارد قابل توجه تلاش برای ارام کردن برخی از اصطکاک بین فرانسه و آلمان در سال های اخیر به خصوص بیش از آنچه بسیاری را دیدم که در آلمان عدم پاسخ به پاکسازی معروف 2017 "دانشگاه سوربن سخنرانی" در مورد چشم انداز خود را برای اروپا است.

ادامه مطلب: چگونه آلمان کمک به ناتو ؟

روز شنبه رئیس جمهور فرانسه به تصویب رسید آسان نگرش بیش از وضعیت روابط دو جانبه. "من یک مرد از نا امیدی شما می دانید" او به شوخی. "من به یاد داشته باشید چند روش و یا طرح های ساخته شده توسط آلمان ها سال یا چند دهه پیش در حال انتظار برای پاسخ. ما یک داستان از پیشنهادات در انتظار پاسخ."

او سپس با اشاره به تمام پیشرفت های که تا به حال ساخته شده در فرانسه و آلمان همکاری نظامی در طول چند سال گذشته از جمله آینده مبارزه با هوا سیستم (FCAS) و اصلی مبارزه با زمین سیستم (MGCS): "ما راه اندازی یک سری از روش دو جانبه و ما راه اندازی یک سری از طرح های جدید در مقیاس اروپا," او گفت:.

"من فکر می کنم این سوال بزرگ ما در حال حاضر هم این قدر از پاسخ و speediness," او اضافه شده است.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن