چند Aurora افسران پلیس قرار داده شده در مرخصی اداری با توجه به عکس گفته های گرفته شده در نزدیکی جایی که الیاس McClain درگذشت

Multiple افسران پلیس در, Aurora, Co. که قرار است در مرخصی اداری بیش از عکس هایی که گفته می شود گرفته شده از آ

توسط PATRIS-FUN در 10 تیر 1399

Multiple افسران پلیس در, Aurora, Co. که قرار است در مرخصی اداری بیش از عکس هایی که گفته می شود گرفته شده از آنها در نزدیکی محل که در آن الیاس مکلين 23 ساله سیاه پوست در بازداشت پلیس درگذشت آخرین سال, شفق قطبی اداره پلیس روز دوشنبه گفت:. آن را بلافاصله روشن نیست آنچه در این عکس به تصویر کشیده شده.

"آخرین پنج شنبه بعد از ظهر من مطلع از اتهامات گزارش شده به امور داخلی یک شفق قطبی افسر پلیس ادعا متعدد شفق افسران پلیس بودند به تصویر کشیده شده در عکس ها در نزدیکی محل که در آن الیاس McClain درگذشت" موقت رئیس پلیس ونسا ویلسون در بیانیه ای گفت. همه ماموران درگیر شد و قرار داده شده در پرداخت مرخصی اداری او ادامه داد.

ویلسون گفت: "او بلافاصله دستور داد در امور داخلی این تحقیقات را اولویت" و گفت: "شتاب تحقیقات تکمیل شد در این شب است."

"این بررسی خواهد شد و برای عموم منتشر شده در تمامیت آن بی درنگ پس از پایان آن" در این بیانیه ادامه داد: "این شامل گزارش های عکاسی شواهد به دست آمده افسر نام و تصمیم نهایی است که می تواند به افزایش سطح فسخ است."

ویلسون بیانیه نداد در مطالب از عکس و نه زمانی که آنها گرفته شد. شفق قطبی اداره پلیس بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر ،

McClain مرگ دریافت کرده است توجه دوباره به عنوان اعتراض به پایان سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس را در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان است. در روز پنج شنبه, کلرادو, رژیم صهیونیستی. Jared پلیس تایید کرد که او منصوب دولت را به لوی سارنوالی McClain مرگ است.

23-در سال متوقف شد توسط سه افسر پلیس در اوت. 24, 2019 در حالی که راه رفتن به خانه از یک گوشه فروشگاه پس از یک 911 تماس گیرنده گزارش "مشکوک فرد است." McClain شد با پوشیدن یک ماسک اسکی در حالی که گوش دادن به موسیقی و با توجه به خانواده و وکیل رقص به عنوان او راه می رفت. پلیس دوربین فیلم نشان می دهد McClain گفت: ماموران که او خاموش کردن موسیقی خود را به طوری که او می تواند بشنود و آنها را قبل از اینکه یک افسر پنجه او را به زمین.

این فیلم همچنین نشان می دهد یک افسر با استفاده از "carotic کنترل نگه دارید" و یا سبد در McClain که شنیده می شود گفت: "نمی توانم نفس بکشم." هنگامی که امدادگران آنها وارد شات McClain با کتامین به متین او به گفته پلیس. در حالی که در راه به بیمارستان مکلین تا به حال یک حمله قلبی. او اعلام مرگ مغزی سه روز بعد.

سه دستگیری افسران پلیس بودند همه قرار داده شده در مرخصی اداری پس از McClain درگذشت اما پس از ابقاء شده است.

نوشتن به مدلین کارلایل در madeleine.carlisle@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب