با هیچ پایانی در چشم به Coronavirus برخی از معلمان بازنشسته به جای رفتن به مدرسه

Wمرغ کریستینا Curfman فکر در مورد اینکه آیا او می تواند بازگشت به دوم-کلاس درس در سقوط او تلاش برای تصور تدار

توسط PATRIS-FUN در 18 تیر 1399

Wمرغ کریستینا Curfman فکر در مورد اینکه آیا او می تواند بازگشت به دوم-کلاس درس در سقوط او تلاش برای تصور تدارکات. چگونه او مطمئن شوید که او 8 سال دانش آموزان نگهداری می شود چهره خود را با ماسک در تمام طول روز ؟ آنها چگونه می توانند با انجام عملی آزمایش های علمی که مورد نیاز کار در جفت ؟ چگونه او نگه داشتن شش پا از فاصله بین کودکان عادت های میز و ازدحام با هم بر روی یک فرش به خواندن کتاب ؟

"تنها راه برای نگه داشتن بچه ها شش فوت از هم جدا است به چهار یا پنج بچه می گوید:" Curfman یک معلم در Catoctin مدرسه ابتدایی در لیسبرگ ویرجینیا که به طور معمول دارای 22 نفر در یک کلاس. او منطقه تعطیل مدارس در مارس 12 و حداقل 55 کارکنان پس از آزمایش مثبت برای coronavirus. "کلاس های درس را به طور کلی خیلی تنگ است," او می گوید. "و پس از آن چگونه می توانم به شما آموزش خواندن گروه چگونه شما تدریس کسی که یکی از شش فوت از هم جدا ؟ شما نمی توانید."

بنابراین Curfman—که یک بیماری خود ایمنی است که باعث می شود بیشتر در معرض COVID-19—مشورت با دکتر خود, وزن, خطرات ناشی از بازگشت به مدرسه و تصمیم به بازنشستگی زود هنگام پس از 28 سال تدریس. در 55 او را واجد شرایط برای بخشی از مزایای بازنشستگی و خانه را پرداخت کمتر از اگر او تا به حال کار کرده و چند سال بیشتر اما تصمیم به صلح خود را از ذهن است.

"این یا آن و یا خطر سلامت خود را," او می گوید. "این نوع از یک بدون ذهن و بسیار خوشحال."

بررسی های اخیر نشان می دهد او به تنهایی است. در مواجهه با خطرات ناشی از نامشخص back-to-school طرح برخی از معلمان که صرف چند ماه گذشته آموزش بیش از رایانه و تلاش برای رسیدن به دانش آموزانی که می توانم دسترسی آنلاین درس انتخاب به بازگشت در پاییز. افزایش تعداد coronavirus موارد در بسیاری از نقاط کشور و شواهد اخیر نشان می دهد که این ویروس گسترش می تواند در داخل خانه کوچک از طریق قطرات تنفسی طولانی در هوا سوخت معلمان نگرانی های ایمنی حتی به عنوان رئیس جمهور تهمت خواسته است که مدارس به طور کامل بازگشایی و تهدید به قطع بودجه فدرال از کسانی که نمی کنند. (تهمت و گفته است که معلمان مسن که بیشتر در معرض این ویروس می تواند به "نشستن آن را برای کمی در حالی که مگر ما آمده ایم تا با واکسن دیر.")

حدود 20 درصد از معلمان گفت: آنها به احتمال زیاد به بازگشت به آموزش اگر بازگشایی مدارس در پاییز با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز/ایپسوس نظرسنجی انجام شده در اواخر ماه مه. EdWeek پژوهشی مرکز بررسی های انجام شده در حدود همان زمان نشان داد که بیش از 10 درصد از معلمان به احتمال زیاد به ترک این حرفه در حال حاضر از آنها قبل از همه گیر و 65 درصد از مربیان گفت: آنها می خواهند ساختمان مدرسه باقی می ماند بسته به سرعت گسترش ویروس.

اما فشار برای بازگشایی مدارس قوی است. مطالعات اخیر نشان می دهد که دانش آموزان به احتمال زیاد دچار قابل توجهی دست دادن یادگیری در این دوره از راه دور تحصیل بدتر شدن دستاورد شکاف بین ثروتمند و کم درآمد و دانش آموزان. در ضمن تحقیقات نشان می دهد که کودکان بسیار کمتر به احتمال زیاد به رنج می برند شدید ترین اثرات بهداشتی از ویروس. آکادمی اطفال آمریکا منتشر راهنمایی در ژوئن 25, توصیه که همه back-to-school سیاست های هدف به "دانش آموزان حضور فیزیکی در مدرسه" با اشاره به اهمیت فرد در یادگیری و افزایش نگرانی ها در مورد انزوای اجتماعی سوء استفاده و ناامنی غذایی برای کودکان مجبور به در خانه باقی می ماند. Dr. Anthony Fauci این کشور بالا بیماری های عفونی, متخصص موافق است. "من به شدت احساس ما نیاز به انجام آنچه ما می توانیم برای به دست آوردن کودکان به مدرسه او گفت:" در طول شهادت قبل از سنا در تاریخ 30 ژوئن.

اما خطرات بهداشتی بیشتر برای برخی از مربیان و دیگر کارکنان مدرسه از جمله رانندگان اتوبوس و متولیان از آنها برای کودکان. بزرگسالان بیش از سن 65 حساب برای اکثریت قریب به اتفاق COVID-19 مرگ و میر در آمریکا و 18 درصد از عمومی و خصوصی مدرسه معلمان و 27 درصد از مديران زن 55 ساله یا مسن تر با توجه به اطلاعات فدرال. به همین دلیل محققان در آمریکا سازمانی موسسه هشدار داده بود که "مدرسه پرسنل بحران" توصیه در ماه مه که در مدارس ارائه زود هنگام بازنشستگی مشوق و یا ایجاد یک "مجازی آموزش سپاه" برای کسانی که احساس امن تر کار از راه دور.

"من هنوز هم دیده می شود هر دولت واقعا در این آدرس در بازگشایی مجدد برنامه. وجود دارد عبور مراجع به مدارس نیاز به انجام کاری برای جمعیت آسیب پذیر اما شما فقط نمی دیدن فعالیت های که مطابقت با پرسنل چالش است که مدارس در حال رفتن به چهره می گوید:" جان بیلی an American Enterprise Institute همکار مدعو نوشت که این گزارش ممکن. "ما نباید قرار دادن معلمان در یک وضعیت که در آن آنها را به تصمیم گیری بین امنیت مالی خود و سلامت خود امنیت است."

در کنتیکت—که در آن یک اتحادیه بررسی نشان داد که 43% از معلمان فکر می کنم آنها در معرض خطر بالاتری برای بیماری شدید اگر آنها قرارداد COVID-19 به دلیل سن خود را و یا یک بیماری زمینه ای—آندریا کوهن است که بیش از 65 تصمیم به بازنشستگی به عنوان یک مدرسه ابتدایی مددکار اجتماعی. تصمیم رانده شد نگرانی او می تواند این ویروس در صفحه اصلی به 95 ساله و نوه اش که به دلیل متولد شدن در ماه سپتامبر. "من احساس می کردم این بود که امن ترین چیزی که به انجام," او می گوید.

"من اعتماد که آنها در حال رفتن به سعی کنید به آمده تا با برخی از سیستم خوب اما من فقط نمی دانم چه سیستم بود و من نمی توانستم تجسم چگونه آن را به کار برای من در مدرسه منشی" کوهن می گوید. "من می توانید ببینید من در من کوچک با شش بچه و چگونه نمی شود آن را امن برای هر کسی است."

در میشیگان -- که در آن 30 درصد از معلمان گفت: میشیگان آموزش و پرورش ارتباط آنها با توجه به ترک تدریس و یا بازنشستگی زودتر از برنامه ریزی به دلیل همه گیر—ترزا آسیاب 58 تصمیم به بازنشسته پس از "اضطراب زده بهار" تدریس ادبیات از راه دور و در تلاش برای ایجاد روابط با دانش آموزان آنلاین. "کل ایده که از راه دور و قطع شد به همان اندازه دلهره آور به عنوان ترس از امن بودن" او می گوید: در مورد سال آینده مدرسه است.

بسیاری از مدارس با توجه به برنامه های ترکیبی که شامل دانش آموزان چرخش بین کلاس های حضوری و آموزش از راه دور در روزهای مختلف هفته. اما وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos با انتقاد از کسانی که قصد دارد طی تماس با فرمانداران در روز سه شنبه در نشستی مدارس به "به طور کامل عملیاتی" با فرد آموزش پنج روز در هفته آسوشیتد پرس گزارش داد.

Loudoun مدارس عمومی کانتی در ایالت ویرجینیا در منطقه که در آن Curfman آموخته است برنامه ریزی برای دانش آموزان برای شرکت در کلاس های حضوری دو روز در هفته و در خانه یاد بگیرید بقیه زمان, اما آن را نیز اجازه می دهد پدر و مادر برای انتخاب کردن به صورت تمام وقت از راه دور و یادگیری است.

Curfman می گوید حدود پنج خانواده در حال حاضر از او خواست خصوصی معلم سابق و دانشجويان خواهر و برادر در خانه و در فاصله-یادگیری روز. این یک مثال از روش های غیر متعارف به تحصیل ناشی از این بیماری همه گیر. تا زمانی که او می تواند انجام این کار با خیال راحت Curfman است و با توجه به آن است.

وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که معلمان بازنشسته یکهو. در وسط یک بحران اقتصادی است که در سمت چپ میلیون ها نفر بیکار از جمله مکان عمومی, مدرسه, کارکنان, بسیاری از معلمان نیست به دنبال فرار از این حرفه با وجود نگرانی های خود را در مورد این سقوط.

"من نوعی نمی آیند از یک خانواده است که بازنشسته می گوید:" ویکی بیکر 64 ساله معلم ریاضی در فیلادلفیا دبیرستان برای دختران, اما او می خواهد به احساس امن هنگامی که او بازگشت به کلاس درس خود را. "من احساس می کنم که ما باید یک بار برای به دست آوردن این حق به دلیل وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در معرض خطر," او می گوید. "اگر کسی مریض می شود چرا که آنها در مدرسه دانش آموزان را در آن خانه به خانواده خود را. من آن را به خانه مال من است."

راشل Bardes دارای یک علامت در مقابل نارنجی مدارس عمومی کانتی ستاد در اورلاندو فلوریدا., در تاریخ 7 ژوئیه سال 2020 به عنوان معلمان در اعتراض به یک حکم است که تمام مدارس باز در ماه اوت با وجود سنبله در coronavirus موارد در فلوریدا.
جو Burbank—اورلاندو سنتینل/AP

اساتید دانشگاه را مطرح نگرانی های مشابه. صدها نفر از Georgia Tech اعضای هیات علمی به نام برای ادامه آموزش از راه دور این سقوط استدلال در نامه سرگشاده ای که "هیچ هیات یا دانشجو باید وادار به خطر انداختن سلامت خود و سلامت خانواده خود را با کار و/یا آموزش در پردیس هنگامی که وجود دارد یک کنترل از راه دور/آنلاین معادل است." اساتید در دانشگاه نوتردام خواسته است که به آنها اجازه داده شود به تصمیم می گیرید که آیا به صورت جداگانه به آموزش حضوری و یا آنلاین.

در ضمن افزایش coronavirus موارد از فلوریدا به تگزاس به آریزونا اضافه کرده است ضرورت نیاز به امن بازگشت به برنامه های مدرسه.

قبل از همه گیر کارن گونزالس یک معلم شیمی در Tuloso-Midway دبیرستان در کورپس کریستی, تگزاس, بود, برنامه ریزی برای بازنشستگی در سال آینده با داشتن وعده کلاس 2021 که او می تواند وجود دارد به آنها آموزش AP شیمی. در طول چند ماه گذشته او به او منتقل طرح درس, آنلاین, آپلود ویدئوها از خودش نوشتن معادلات شیمیایی و ارائه به دانش آموزان یک در یک کمک بیش از زوم گاهی اوقات جلسه به عنوان اواخر به عنوان 10:30 p. m. به جای برنامه های خود را. "این طبیعی نیست بار" او به آنها گفت. "شما نیازی به عذرخواهی می کنیم."

اما Gonzalez خواهد شد که به نوبه خود 60 در ژوئیه سوال که آیا این امر می تواند امن برای بازگشت به مدرسه قبل از وجود یک coronavirus واکسن و او تصمیم به بازنشستگی در حال حاضر. "این فقط عدم اطمینان," او می گوید. "هیچ کس کاملا می داند چه اتفاقی خواهد افتاد."

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) توصیه می کند که مدارس فضای میز شش فوت از هم جدا; صندلی تنها یک کودک در هر ردیف بر روی اتوبوس های مدرسه; دلسرد دانش آموزان از های اسباب بازی کتاب و یا تجهیزات ورزشی; نزدیک فضاهای جمعی مانند سالن های غذاخوری و زمین های بازی و ایجاد مبهوت رها کردن و انتخاب کنید تا برنامه به منظور محدود کردن تماس بین گروه زیادی از دانش آموزان و والدین. در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او مخالفت با CDC را "بسیار دشوار و گران قیمت دستورالعمل برای باز شدن مدارس. در حالی که آنها می خواهند آنها را باز آنها درخواست مدارس به انجام این کار بسیار غیر عملی چیز است."

راهنمایی سه شنبه منتشر شد توسط تگزاس سازمان آموزش و پرورش نیاز به مدارس برای برگزاری روزانه فرد در آموزش, اما اجازه می دهد تا پدر و مادر برای انتخاب کردن از راه دور و یادگیری به جای. دستورالعمل ها می گویند مدارس باید "تلاش" به ضد عفونی کننده دست و یا دست شویی ایستگاه در هر آزمون و در هر درس باید نگه داشتن پنجره های باز برای افزایش جریان هوا زمانی که امکان پذیر است و باید "در نظر" فاصله میز شش فوت از هم جدا.

Gonzalez نگران است که چنین راهنمایی دشوار خواهد بود به پیاده سازی بر روی زمین است و دانش آموزان و یا معلمان عواقب رنج می برند.

"شش فوت از هم جدا می شود سه فوت از هم جدا می شود "در مورد آن نگران نباشید در موقع ناهار در اتاق ناهار' پس از آن فقط از نوع تنزل" گونزالس می گوید. "و این نه به این دلیل که منطقه در حال تلاش برای تقلب معلمان یا دانش آموزان خود را و یا هر چیزی. آنها فقط در تلاش برای انجام آنچه آنها هستیم گفت: با این منابع که آنها را."

بدون افزایش در دولت یا بودجه فدرال بسیاری از مدارس ممکن است منابع آنها نیاز دارید. یک تجزیه و تحلیل توسط فدراسیون معلمان آمریکا تخمین زده است که متوسط مدرسه نیاز اضافی 1.2 میلیون دلار یا $2,300 هر دانشجو برای بازگشایی با خیال راحت. یک تجزیه و تحلیل توسط مدرسه Superintendents انجمن برآورد هزینه کمتر اما هنوز هم نزدیک به 2 میلیون دلار به طور متوسط برای مدرسه منطقه به خرید به اندازه کافی دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دستمال و ماسک و به استخدام بیشتر وادار سازد کارکنان و پرستاران و دستیاران برای بررسی درجه حرارت به طور منظم.

"من فکر نمی کنم کسی در حال رفتن به عقب تفکر" این خوب است, همه چیز طبیعی,'" گونزالس می گوید. "من فکر می کنم همه رو یک کمی از دلهره اگر آنها توجه شده ایم."

نوشتن به کتی ریلی در Katie.Reilly@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب