اتحادیه اروپا سفر توصیه ها ممکن است مانع از آمریکایی ها و روس ها

اتحادیه اروپا امیدوار به بازگشایی مرز برای خارج از ژوئیه اما بررسی خواهد شد COVID-19 موقعیت های فردی در سازمان

توسط PATRIS-FUN در 4 تیر 1399

اتحادیه اروپا امیدوار به بازگشایی مرز برای خارج از ژوئیه اما بررسی خواهد شد COVID-19 موقعیت های فردی در سازمان ملل هفته ای دوبار به گفته دیپلمات ها و یک سند تخمگذار از معیار است که می تواند در حفظ و آمریکایی ها و روس ها ،

27 کشور بلوک مشتاق به راه اندازی مجدد گردشگری, که, گرفته, یک ضربه عظیم در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما ترس از دوم خوشه که تا کنون تنها مجاز به صورت جزئی و تکه تکه بازگشایی مرزهای چندگانه سلامت و امنیت محدودیت.

توصیه های پیش نویس از اتحادیه اروپا در زمان ریاست جمهوری کرواسی دیده می شود توسط رویترز نشان می دهد و اجازه می دهد غیر اتباع اتحادیه اروپا از کشورهای با ثبات یا کاهش عفونت و کسانی که با "قابل مقایسه و یا بهتر وضعیت اپیدمیولوژیک" از اروپا است.

که اپیدمیولوژیک معیار تعریف شده است که بین 16 و 20 مورد جدید از عفونت گزارش شده بیش از 14 روز در هر 100 ، 000 نفر است.

سازمان ملل خواهد بود همچنین بررسی سوابق خود را در تست, تماس, ردیابی و درمان و قابلیت اطمینان از اطلاعات متقابل مقدمات سفر اروپا برای ساکنان با توجه به سند, به بحث با نمایندگان در بروکسل در روز چهارشنبه.

بر اساس آخرین به روز رسانی توسط این بلوک اروپایی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری (ECDC) این روش پیشنهادی می تواند به رد کردن مسافران از ایالات متحده و مکزیک بیشتر از آمریکای جنوبی, آفریقای جنوبی, روسیه, ایران, عربستان سعودی و افغانستان, در میان دیگران.

ایالات متحده که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوع بازدید کنندگان اروپایی در آغاز بحران تا کنون بیشترین تعداد مرگ و میر و موارد در جهان است.

دیپلمات های اتحادیه اروپا تاکید کرد که این سفر معیارهای هنوز هم می تواند تغییر کند و توصیه خواهد شد غیر الزام آور است.

"به نظر می رسد وجود دارد بسیاری از افکار واهی و پوچ در این توصیه ها. آنها همچنین باعث جنجال زیادی در. 1 جولای ممکن است لغزش و بسیاری از کشورها ممکن است به راه خود را در هر مورد" یک دیپلمات از پیشنهاد کمیسیون اروپا.

این پیشنهاد با هدف ترویج هماهنگ رویکرد را پوشش اروپا و منطقه شنگن از به طور معمول نامرئی مرزها است که به ارمغان می آورد با هم بسیاری کشورهای اتحادیه اروپا و همچنین ایسلند, نروژ, سوئیس و لیختن اشتاین.

یک دستاورد بزرگ پس از جنگ جهانی دوم اروپا را دچار یک عقب نشینی عمده در ماه های اخیر به عنوان کشور به ارمغان آورد کنترل مرز حاوی ویروس است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب