بسیاری از مستاجرها نمی تواند محافظت از اخراج تحت کاخ سفید طرح با وجود رئیس جمهور تهمت وعده

(نیویورک) — اکثر آمریکایی ها که اجاره خانه خود را, بسیاری از آنها شغل خود را از دست در ناگهانی کاهش رشد اقتصا

توسط PATRIS-FUN در 1 فروردین 1399

(نیویورک) — اکثر آمریکایی ها که اجاره خانه خود را, بسیاری از آنها شغل خود را از دست در ناگهانی کاهش رشد اقتصادی ناشی از شیوع کروناویروس نخواهد بود واجد شرایط برای اخراج حمایت رغم آنچه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این هفته.

تحت وزارت مسکن و شهرسازی طرح منتشر شد یکشنبه, سلب حق مالکیت و اخراج را متوقف خواهد کرد به مدت 60 روز در خانه های تک خانواری با وام از طریق اداره مسکن فدرال. که اعمال می شود به حدود 8 میلیون واحد با توجه به HUD. تنها FHA خانه زندگی می کردند برای حداقل یک سال می تواند اجاره.

که در مقایسه با حدود 43 میلیون خانوار که اجاره در سال 2019 با توجه به سرشماری ایالات متحده. تقریبا نیمی از اجاره اجاره خانه خود را از یک فرد سرمایه گذار, در حالی که نیم دیگر اجاره از یک کسب و کار و یا چند واحد صاحب ملک. آنهایی که اجاره از یک کسب و کار را دریافت نمی هر گونه حمایت با توجه به HUD پیشنهاد.

"این مشکل با (HUD پیشنهاد). آن را تنها اثرات مقدار بسیار کمی از مردم است. ما نیاز به بزرگ مقیاس راه حل" گفت: Andrea شاپیرو از شهری شورای مسکن مستقر در نیویورک مسکن سازمان حمایت.

علاوه بر این هود دارای هیچ قدرت برای محافظت از مستاجرها در مسکن عمومی مقامات واقع در سراسر کشور است. HUD دبیر بن کارسون گفت: این هفته در توییتر که این سازمان در حال همکاری با کنگره برای دریافت کنید که قدرت برای محافظت از مستاجرها در مسکن عمومی مقامات.

"HUD شده است در تماس با هر مسکن عمومی آژانس در این کشور برای اطمینان از میلیون ها نفر از آمریکایی های کم درآمد ما در خدمت همچنان به سقف بیش از سر خود را" کارسون گفت.

این قوانین در تضاد آشکار با نظرات مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته که گفت مستاجرها را "تسکین فوری" به عنوان بخشی از دولت خود طرح.

طرفداران مسکن به نام کاخ سفید پیشنهاد یک "قدم مهم برای اولین بار" اما گفت: محدودیت های وجود دارد که به سیاست است که نیاز به خطاب.

"امریکا کمترین درآمد اجاره شد و در حال حاضر تلاش برای پرداخت اجاره و پایان می رسد دیدار قبل از این آخرین فاجعه و مردم تجربه بی خانمانی. کنگره باید پیاده سازی ملی مهلت قانونی برای همه اخراج و سلب حق مالکیت" گفت: دایان Yentel, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی مسکن اقشار کم درآمد ائتلاف.

مستاجرها تمایل به بیشتر از لحاظ اقتصادی آسیب پذیر از خود صاحب خانه هستند. آنها به طور کلی درآمد پایین و نمی تواند شیر را به حقوق صاحبان سهام در خانه های خود به عنوان یک خط اعتباری در مواقع اضطراری است. یک تناسب تعداد مستاجرها در حال ایالات متحده و دیگر اقلیت ها.

برخی از شهرها و ایالات متحده از جمله سان فرانسیسکو و لس آنجلس ایالت نیویورک و کنتاکی باید اعمال خود را اخراج و سلب حق اقامه دعوی moratoriums در پاسخ به کوروناویروس. اما اکثر ایالت ها و محلات هنوز به مرحله برای جلوگیری از مردم از دست دادن خانه های خود.

شاپیرو گفت: بهترین راه حل در حال حاضر خواهد بود ملی مهلت قانونی برای هر دو پرداخت اجاره و پرداخت وام مسکن.

"هر کس نیاز به حمایت در حال حاضر," او گفت:.

___

AP نژاد و قومیت نویسنده هارون موریسون کمک به این گزارش از نیویورک است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب