درهم LGBT community تهدید به مرگ شد بعد از آنلاین تفرج

زنان مراکشی شده اند خواست به ژست های مردان در نرم افزار دوستیابی برای افشای اعضای خانواده و هویت جنسی خود را.

توسط PATRIS-FUN در 3 اردیبهشت 1399

زنان مراکشی شده اند خواست به ژست های مردان در نرم افزار دوستیابی برای افشای اعضای خانواده و هویت جنسی خود را. آن snowballed به یک کمپین نفرت. چرا یک گی, Instagram گذار به آنها بگویید به آن را انجام دهد ؟

اعضای مراکش جامعه همجنسگرایان می گویند که ترس برای زندگی خود را پس از یک برجسته رسانه های اجتماعی تاثیر گذار موجب یک کمپین آنلاین به فاش کردن هویت خود است.

در مارس 13, صوفیه Talouni یک گی, Instagram, شخصیت, همچنین شناخته شده به عنوان Naoufal موسی به او گفت 600,000 پیروان به راه اندازی حساب های جعلی در نرم افزار دوستیابی مانند Grindr و سیاره رومئو به geolocate و شناسایی گی, اعضای خانواده, سازمان های حمایتی KifKif و Nassiwiyat گزارش شده است.

متعاقب آن کمپین آنلاین به آن شناسایی شده است منجر به یک "موج همجنسگرا ستیزی و نفرت در این کشور" یک عضو جامعه و DW خواننده است که نمی خواهم نام برد و نوشت: در به DW.

"من زندگی در سایه ترس مداوم" آنها نوشت: پس از عکس خود را پیدا شد از طریق یکی از نرم افزار دوستیابی و گسترش رسانه های اجتماعی. "من در خطر از دست دادن همه چیز اگر خانواده من پیدا کردن در مورد آن, و آن را ممکن است من هزینه زندگی من به خاطر این افتخار نام خانوادگی."

همجنسگرایی حمل سنگین ننگ در مراکش جامعه و با توجه به ماده 489 قانون مجازات می شود, مجازات تا سه سال در زندان است.

بیشتر بخوانید: شمال آفریقا دیده می شود به عنوان نا امن برای دگرباشان مردم: گروه های حقوق

ضد همجنس واکنش

معلوم نیست چرا Talouni — یک گی درهم در حال حاضر در ترکیه زندگی می کنند ساخته شده ویدئو, اما قصاص ممکن است یک انگیزه.

Talouni ارسال شده دنبال کنید تا تصویری توضیح داد که او/او می خواست به "چیزی را اشکار نفاق از درهم مردان" که تا به حال ارسال شده ضد همجنس نظرات خود/کانال شد اما سرکوب همجنس خود, با توجه به, ایتالیایی, حقوق بشر, گروه Il Grande Colibrì.

Instagram حذف Talouni حساب بیش از آخر هفته.

Talouni نیست به صراحت گفت/پیروان خود برای حمله به, گی مردان اما وضعیت ایجاد شده توسط coronavirus مربوط به مستند در مراکش نیز ممکن است کمک به گلوله برفی کردن به یک کمپین رسانه های اجتماعی از تهدید و ارعاب است.

Soldiers wearing masks on an armored vehicle in Rabat

این مستند در مراکش ساخته شده است زندگی برای جامعه همجنسگرایان حتی سخت تر است

"مراکش است که در مجموع مستند است و هر کس پس اثرگذارندهها به راحتی می توانید گرفتن توجه عمومی به عنوان هر کس در خانه متصل آنلاین" سخنگوی Nassawiyat گفت: DW.

Coronavirus مستند برگ 'جایی برای پنهان'

تفرج متزلزل شده از طریق درهم همجنسگرایان جامعه را حس حفظ حریم خصوصی در همان لحظه مستند ساخته شده خود را در جهان و حتی کوچکتر است.

"وجود دارد هیچ جایی برای پنهان کردن در حال حاضر شما در حال تعطیل با خانواده خود گفت:" شیرین ال X❻ یک کارشناس سکسوالیته و مردانگی در جهان عرب و منطقه است. "اگر شما خواست که در آن شما در حال رفتن به رفتن ؟ ما می دانیم که خشونت خانگی در حال حاضر در حال افزایش در سراسر جهان آن را نه فقط در زنانی که تجربه خشونت مبتنی بر جنسیت."

بیشتر بخوانید: Coronavirus سوخت خشونت در خاورمیانه

ال X❻ گفت: بررسی های او تا به حال انجام شده با برابری جنسیتی سازمان Promundo در مراکش نشان داد که بسیاری از تحمل همجنسگرایی به عنوان طولانی به عنوان همجنسگرایان مردم نگه داشته و آن را آرام. داده های اجتماعی, آب و هوا بسیاری از طرفداران زدایی استدلال می کنند کمتر برای حق آشکارا شناسایی به عنوان همجنسگرا و بیشتر برای آزادیهای فردی — در میان آنها حریم خصوصی او گفت که مجبور شده است به خطر بیافتد توسط Talouni را ویدئوها و رو به رشد است چالش در طول مستند.

اثر مرگبار

گروه های حمایت گفت: ممکن بود به می دانم که چگونه بسیاری از مردم مبتلا شده بود اما Nassawiyat گفت: بیش از 100 نفر به آنها گفته بود آنها شده بود خواست.

روزنامه نگار Hicham طاهر که مستند به برخی از تهدید به مرگ کمپین تولید می شود گفت: در توییتر که یک نفر در رباط اقدام به خودکشی کرده بود از ناامیدی.

مادر مقتول "را درک نمی کنند که چرا پسرش خودکشی کرد," طاهر توییتی.

Nassawiyat گفت: آنها تا به حال شنیده ام از دو مورد از خودکشی وجود دارد اما می تواند بیشتر.

بیشتر بخوانید: مراکش: روزنامه نگار عفو برای سقط جنین' بازتاب اجتماعی تقسیم

اقدامات ایمنی خیلی دیر شده برای برخی از

Grindr صادر کرده است یک هشدار امنیتی به کاربران خود را به اشتراک گذاری عکس ها به سیاره رومئو که همچنین حذف تمام پروفایل های ایجاد شده در برنامه خود را پس از آوریل 13.

سیاره رومئو بنیانگذار ینس اشمیت گفت که او شوکه شده بود مبارزات انتخاباتی و در زمان اقدام فوری. "ما می دانیم که بسیاری از مردم بیشتر چهره تهدیدات مشابه در کشورهای متعدد" اشمیت گفت: DW, در بیانیه ای. "این مورد است که به سادگی شواهد بیشتری که گی, bi [جنسی] و یا trans [جنس] مردم هستند 'دفتر' اما شرایط آنها را مجبور به زندگی در امروز [در حال منحرف]."

اما این اقدامات نمی آیند به زودی به اندازه کافی برای برخی از. "این توقف در واقع آن را تبدیل شدن به ویروسی تر به عنوان زمان می گذرد" DW خوان نوشت. "من زندگی در سایه ترس مداوم برای زندگی من است."

اگر شما یا کسی که می شناسید شده است مضطرب با این داستان و یا درگیر در حوادث, گروه حمایت Nassawiyat ارائه شده است رایگان مجازی جلسات مشاوره در Darija, فرانسوی یا انگلیسی. با آنها در تماس: contact@nassawiyat.org.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن