بیشتر ناآرامی ها در دهلی نو بیش هندی قانون تابعیت

(دهلی نو) — عصبانی گروهی از هندوها حمل pickaxes آهن و میله پرتاب سنگ در مسلمانان در خشونت های جدید در پایتخت

توسط PATRIS-FUN در 6 اسفند 1398

(دهلی نو) — عصبانی گروهی از هندوها حمل pickaxes آهن و میله پرتاب سنگ در مسلمانان در خشونت های جدید در پایتخت هند روز سه شنبه یک روز پس از حداقل هفت نفر از جمله یک افسر پلیس کشته و بیش از 100 نفر دیگر مجروح شده اند در درگیری بیش از یک تابعیت جدید قانون که شامل مسلمانان, پلیس گفت:.

دود سیاه به آسمان افزایش یافت پس از معترضان میوه و سبزی در مغازه ها و یک مسلمان حرم در آتش سوزی در Bhajanpur منطقه در دهلی نو را به غرب دادهاند.

خشونت رخ داده است به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مذاکرات با نارندرا نخست وزیر هند در دومین روز از سفر به هند است. مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او شنیده در مورد خشونت اما بحث در مورد آن با مودی.

هند لرزاند بوده است توسط خشونت پس از مجلس جدید قانون تابعیت در دسامبر فراهم می کند که سریع تابعیت برای برخی از متولد اقلیت های مذهبی اما نه مسلمانان. مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است به نظر در قانون جدید است. "من نمی خواهم به بحث در مورد آن. من می خواهم به ترک که به هند و امیدوارم آنها در حال رفتن به تصمیم گیری درست برای مردم," او گفت:.

این گروه از مسیحیان منطقه پرسه می زدند فریاد میاد به هندو, خدایان و الهه ها. پلیس با شلیک گاز اشک آور برای متفرق کردن آنها و گروه رقیب مسلمانان است. آنها عقب نشینی به دو طرف یک بزرگراه.

جوان تظاهرکنندگان برگزاری یک پلاکارد به عنوان آنها به صورت یک زنجیره انسانی با بزرگسالان اعتراض جدید هند, قانون تابعیت در کلکته در فوریه. 25, 2020, پس از درگیری جدید با قانون تابعیت در دهلی نو.
Dibyangshu سرکار—خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

همچنین روز شنبه معترضان در چندین مناطق دیگر در شمال شرقی دهلی نو به مبارزه طلبیده دستور منع مجلس از بیش از پنج نفر و سنگ پرانی و تنظیم برخی از مغازه ها و وسایل نقلیه در آتش, یک افسر پلیس گفت:. برخی از خانه ها با سنگ مورد حمله قرار گرفتند. این افسر پلیس که نمی خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به صحبت با خبرنگاران گفت: وضعیت متشنج اما تحت کنترل است. پلیس و نیروهای شبه نظامی فرستاده تشویقها برای سرکوب کردند.

به دهلی نو کانال خبری تلویزیونی گفت: بیش از 100 نفر در درگیری های پس از دوشنبه.

سخنگوی پلیس Anil Kumar تایید هفت مرگ در دوشنبه اما گفت که او نمی باید تعداد زیادی از مردم مجروح در روز سه شنبه خشونت است. پرس تراست هند اخبار آژانس قرار داده مرگ و میر در نه.

ادامه مطلب: چرا این دولت هند است که شاهد این کشور بیشتر خشونت ضد شهروندی-قانون تظاهرات

در طول روز دوشنبه تظاهرات پلیس با شلیک گاز اشک آور و با استفاده از عصا به عنوان آنها در شارژ معترضان در مناطق مختلف دهلی نو است. این گروه رقیب پرتاب سنگ در هر یک از دیگر و تنظیم برخی از خانه ها و مغازه ها و وسایل نقلیه و یک پمپ بنزین بر روی آتش است. پلیس بسته دو ایستگاه مترو در این منطقه است. یک افسر پلیس کشته شد در خشونت های پس از او با سنگ افسر پلیس Anuj کومار گفت. یازده نفر دیگر از ماموران مجروح شدند و با سنگ به عنوان آنها سعی برای جدا کردن گروه های رقیب کشته شده است.

همچنین دوشنبه هندو ناسیونالیست و کمونیست گروه برگزار طرفدار و ضد آمریکا تظاهرات خیابانی در پایتخت.

منتقدان می گویند این کشور در حال حرکت به سمت یک مذهبی آزمون شهروندی. در یک تجمع در احمدآباد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ورود در دوشنبه رئیس جمهور ستایش تاریخ هند از تحمل مذهبی گفت: بسیاری از ادیان "عبادت در کنار هم در هماهنگی است."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب