بیشتر آمریکایی ها می خواهند مهاجرت افزایش نسبت کاهش برای 1 بار در نظرسنجی گالوپ تاریخ

"در محافل جمهوریخواه — به استثنای مردی که منجر حزب — بحث در مورد ماسک است که بیش از این زمان برای قرار دادن یک

توسط PATRIS-FUN در 11 تیر 1399

"در محافل جمهوریخواه — به استثنای مردی که منجر حزب — بحث در مورد ماسک است که بیش از این زمان برای قرار دادن یکی در" آسوشیتد پرس گزارش. توافق مجلس نمایندگان و سنا رهبران فرمانداران و رتبه بندی-و-فایل قانونگذاران دموکرات پیوست و مقامات بهداشت عمومی در اصرار آمریکایی ها برای ماسک کردن تا زمانی که آنها را به عنوان COVID-19 نابسامانی جنوب و جنوب غربی.

در فاکس نیوز, میزبان استیو Doocy و Sean Hannity عموم التماس کرد با رئیس جمهور تهمت به حداقل گاهی اوقات پوشیدن ماسک. شما ممکن است را دیده اند ویدئوها از دیگر refuseniks. تحقیقات نشان می دهد ماسک موثر در حاوی coronavirus بنابراین بهترین راه برای دریافت holdouts برای قرار دادن بر روی ماسک خود را ؟

1. اجبار: دیگر دیدن مردم ماسک از جمله تهمت و اما مهمتر از همه اعضای شبکه های اجتماعی خود است که احتمالا بهترین راه برای متقاعد کردن ماسک منتقدان ری Niaura اجتماعی و رفتاری دانشمند در دانشگاه نیویورک می گوید سیاسی. "در نهایت مردم در حال رفتن به می گویند" خوب تمام دوستان و آشنایان من در حال انجام آن است و آنها به نظر نمی رسد بیش از حد خم از شکل تا شاید من آن را امتحان کنید' به عنوان 'دولت آینده را به من اسلحه و آنها را مجبور به پوشیدن ماسک.'"

2. دستور: اجبار کار نمی کند با کمربند ایمنی با وجود گران قیمت و بزرگ فدرال آگهی مبارزات انتخاباتی در سال 1980 دانشگاه اورگان استاد روانشناسی پل Slovic می گوید سیاسی. اما هنگامی که با پوشیدن کمربند ایمنی بود و لازم الاجرا توسط قانون انطباق رفت و از 10 درصد "تا 70 و 75 درصد" او گفت:. "آن را نمی خواهد را بدست وجود دارد به طور داوطلبانه بنابراین من فکر می کنم پیام برای پوشیدن ماسک به دستور آن و به اجرا درآوردن آن است." گلدمن ساکس پیش بینی روز شنبه که یک ملی ماسک دستور را افزایش انطباق با 15 درصد و "بالقوه جایگزین برای مستندات که در غیر این صورت تفریق نزدیک به 5 درصد از تولید ناخالص داخلی است."

3. فشار عمومی: "فشار اجتماعی یا اجتماعی مخالفت بسیار موثر در گرفتن مردم را به پوشیدن ماسک" مقابله استیون تیلور یک روانشناس بالینی در دانشگاه بریتیش کلمبیا با اشاره به ضد ماسک لیگ تشکیل شده است که در سان فرانسیسکو در طول سال 1918 بیماری همه گیر آنفلوآنزا.

لارنس Gostin یک متخصص سلامت در جورج تاون گفت: تلاش برای تشویق ماسک پوشیدن "ممکن است خیلی دیر شده" در این نقطه است. "عمومی دریافت کرده است از جمله پیام های مخلوط از دولت گفت:" AP. "من از ترس ما ممکن است با گیر coronavirus تا زمانی که آن را می سوزاند از طریق جمعیت آمریکا و برگ صدها هزار نفر مرده است." پیتر وبرtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن