بیشتر آمریکایی ها کشته شده اند از coronavirus از درگذشت در جنگ جهانی اول

جاشوا نیکولز و لوقا Marston هستند با استفاده از مهارت های بنیادی برای نجات زنبورها. جمعيت زنبور عسل است که به

توسط PATRIS-FUN در 29 خرداد 1399

جاشوا نیکولز و لوقا Marston هستند با استفاده از مهارت های بنیادی برای نجات زنبورها.

جمعيت زنبور عسل است که به سرعت در حال کاهش در ایالات متحده با شهرنشینی منجر به تکه تکه شدن زیستگاه خود. آنها مهم هستند حشرات به عنوان bumblebees در مورد حمایت از اکوسیستم های محلی خود را با ارائه مواد غذایی و زیستگاه برای گونه های دیگر است.

نیکولز و استراليايي هر دو 14, اعضای برنده جایزه رباتیک تیم حاکم ربات شاهین مستقر در نیوپورت نیوز ویرجینیا. با استفاده از سیستم اطلاعات مکانی نیکولز و Marston رسم یک "زنبور Byway" شناسایی ده ها تن از سایت های سراسر نیوپورت نیوز که در آن آنها می تواند گیاه بومی و زنبور عسل-دوستانه گیاهان. با ایجاد این گرده افشان راهرو زنبور محافظت از انزوا بهبود شانس خود را از بقا.

"ایده پشت آن است که بر اساس این ایده از اتصال" نیکولز گفت: روزانه مطبوعات در اوایل این سال است. "اتصال موجود در مناطق طبیعی از طریق اضافه شدن مناطق طبیعی است." از منظر byway است 13 مایل و در بهار داوطلبان عضویت نیکولز و Marston به صورت یک توده کاشت در سایت های مختلف در امتداد راهرو.

در طول همه گیر نیکولز و Marston تحویل داده اند گیاهان به بیش از 60 مالکان به طوری که آنها می تواند اضافه کردن به زنبور عسل منظر Byway بدون هیچ گونه نگرانی در مورد رفتن به مهد کودک. نه تنها این مردم چیزی برای انجام اما آن را نگه می دارد پروژه نورد در امتداد و در طول تابستان نیکولز و Marston امید به میزبان یک شکار روبنده در زنبور عسل منظر Byway سایت برای کمک به آموزش جامعه است. کاترین گارسیاtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب