مدرن را Coronavirus واکسن به نظر می رسد امیدوار کننده در آزمون

منازت یک مطالعه منتشر شده در جولای 14, the New England Journal of Medicine, محققان گزارش نتایج حاصل از اولین

توسط PATRIS-FUN در 25 تیر 1399

منازت یک مطالعه منتشر شده در جولای 14, the New England Journal of Medicine, محققان گزارش نتایج حاصل از اولین COVID-19 واکسن به آزمایش می شود در مردم است. آزمایشی که شامل 45 داوطلب سالم طراحی شد و برای تست ایمنی واکسن اما نتایج پیشنهاد اولیه نکات اثربخشی آن است.

مدرن درمان جرم.-بر اساس بیوتکنولوژی شرکت توسعه یافته است که این واکسن به همراه محققان موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, اولین گزارش نتایج در یک مصاحبه مطبوعاتی در مارس 18. این NEJM کاغذ به طور رسمی توصیف این نتایج.

45 شرکت کنندگان در سن 18 تا 55 سال وارد مطالعه شدند و در دو Kaiser Permanente واشنگتن پژوهشکده سلامت در سیاتل یا در دانشگاه اموری در آتلانتا; اولین داوطلب بود واکسینه شده در مارس 16, فقط دو ماه پس از توالی ژنتیکی از SARS-CoV-2 ویروس منتشر شد. همه داوطلبان دریافت یکی از سه سطح از دوز از این واکسن که داده شد در دو تزریق حدود یک ماه از هم جدا.

وجود دارد هیچ عوارض جانبی جدی همراه با واکسن در هر یک از سطوح دوز هر چند بیش از نیمی از شرکت کنندگان در این مطالعه که واکسن دریافت تجربه وقایع جزئی از جمله خستگی و سردرد و لرز و درد در محل تزریق. همه شرکت کنندگان آنتی بادی های تولید شده به SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19. و زمانی که محققان در آزمایش این آنتی بادی در برابر یک آزمایشگاه نسخه از SARS-CoV-2 آنها دریافتند این آنتی بادی خنثی ویروس به طور موثر به عنوان آنتی بادی های گرفته شده از افرادی که به طور طبیعی مبتلا به SARS-CoV-2 و بازیافت. آنها همچنین آزمایش آنتی بادی های گرفته شده از یک گروه کوچک از شرکت کنندگان در مطالعه در برابر نمونه های واقعی از SARS-CoV-2 و متوجه شد توانایی خود را برای خنثی کردن ویروس حداقل معادل است که در افرادی که در حال بهبود از عفونت.

در هر دو مورد پاسخ بودند قوی تر پس از ضربه دوم که کارشناسان انتظار می رود. "ما شاهد قوی پاسخ پس از دوم واکسیناسیون می گوید:" دکتر لیزا جکسون نویسنده سرب از NEJM مطالعه است. "به نظر می رسد که دو دوز مورد نیاز آن چیزی است که انتظار می رود از این نوع واکسن و از یک واکسن علیه ظهور ویروس شما موفق به آن نشده است و در حال حاضر در جامعه است. سیستم ایمنی بدن نیاز به تنظیم شود تا با اولین دوز و سپس به پاسخ بیشتر با شور و نشاط برای یک ثانیه."

پیشگیرانه درمان متکی بر فن آوری های جدید است که هنوز به همراه داشت مورد تایید واکسن برای بیماری های عفونی. با استفاده از mRNA از SARS-CoV-2 ویروس شات با استفاده از سلولهای خود بدن را به تقلید از فرآیند طبیعی عفونت با تولید پروتئین های ویروسی هستند که به رسمیت شناخته شده توسط سیستم ایمنی بدن.

چه زمانی واکسن ناشی از واکنش سیستم ایمنی بدن طول می کشد برای محافظت در برابر COVID-19 روشن نیست و در عین حال; 45 شرکت کنندگان در این مطالعه را باید بررسی شود برای یک سال برای پیدا کردن. در همین حال مدرن است که در حال حاضر برنامه ریزی برای مطالعه فاز 2 واکسن که شامل 300 نفر—نصف قرار داده شده در گروه دارونما. مطالعه را ادامه خواهد داد به منظور بررسی ایمنی و اثر بخشی واکسن و همچنین محدود کردن دوز مناسب برای مرحله نهایی تست. با توجه به نیاز فوری برای یک واکسن, U. s. غذا و داروی آمریکا نیز در حال حاضر مجاز است که فاز 3 مطالعه شامل 30000 نفر که همچنین مقایسه اثربخشی واقعی واکسن در برابر دارونما.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب