MLBPA معکوس دوره رای خواهد داد یکشنبه در MLB پیشنهاد 60-بازی های نجومی: گزارش

لیگ بیس بال بازیکنان ارتباط گزارش رای خواهد داد یکشنبه در لیگ آخرین پیشنهاد پس از آن تصور می شد وجود دارد خواه

توسط PATRIS-FUN در 1 تیر 1399

لیگ بیس بال بازیکنان ارتباط گزارش رای خواهد داد یکشنبه در لیگ آخرین پیشنهاد پس از آن تصور می شد وجود دارد خواهد بود یک تاخیر به جمع آوری اطلاعات بیشتر در مورد ایمنی و بهداشت پروتکل به عنوان COVID-19 همچنان یک مسئله است.

مثبت اخیر coronavirus آزمون منجر به خاموش شدن بهار سایت آموزشی و MLBPA است که به دنبال به یادگیری بیشتر در مورد برنامه درمانی به عنوان COVID-19 همچنان یک مسئله است. فصل برنامه ریزی شده بود به شروع ماه مارس 26, اما به همه گیر منجر به تاخیر بیاندازد.

ایالات متحده آمریکا امروز و ESPN در مورد گزارش روز یکشنبه رای در حالی که دومی اعلام کرده بود روز شنبه آن می تواند محل این هفته آینده.

MLB در انتظار پاسخ از MLBPA هر یک 60-پیشنهاد بازی با گسترش برگشتی. اگر MLBPA تبدیل کردن پیشنهاد کمیسیون راب مانفرد قدرت برای پیاده سازی یک برنامه که به احتمال زیاد شامل جایی بین 50 و 60 بازی.

اتحادیه ارائه 70-بازی پیشنهاد در اوایل این هفته و MLB سرعت شات آن را.

سازمان دیده بان | تست مثبت می تواند قرار داده MLB بازگشت در خطر:

به عنوان ورزش حرفه ای لیگ طرح بازگشت آنها به عمل CBC News' کامرون مکینتاش جزئیات اخیر افزایش تعداد ورزشکاران که قرارداد COVID-19. 2:43

MLB بسته آموزش سایت و آنها را تحت از طریق تمیز کردن با عفونت کروناویروس در افزایش فلوریدا و آریزونا.

جیز بازیکن نمایشگاه ویروس علائم: گزارش

روز جمعه Philadelphia Phillies, Toronto Blue Jays و San Francisco Giants خود را تعطیل امکانات آموزشی با توجه به تست مثبت برای coronavirus و هوستون آستروس و لس آنجلس فرشتگان اعلام کرد که بازیکنان قرارداد COVID-19.

فیلیز خود را بسته ویکی, Fla., پردیس پس از پنج بازیکن و سه نفر از کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus.

جیز آبی بسته آموزش خود سایت در نزدیکی Dunedin, Fla., پس از یک بازیکن به نمایش گذاشته علائم COVID-19, رسانه های متعدد گزارش شده است.

غول' اردوگاه در اسکاتسدیل, Ariz., بسته شد پس از یک فرد که به تازگی در سایت و همچنین به عنوان یک عضو خانواده آمد با علائم کروناویروس.

آستروس در آزادی مطبوعات اعلام کرد که ناشناس پخش شده بود که آموزش در این تیم وست پالم بیچ فلوریدا., مرکز آزمایش مثبت است. با توجه به تیم, بازیکن برخورد با تنها علائم جزئی و ساخت بهبود صاف.

فرشتگان مدیر کل بیلی Eppler به خبرنگاران گفت که این سازمان تا به حال دو بازیکن با COVID-19 اما او نمی خواهد می گویند که آیا آنها عمده leaguers یا جزئی leaguers.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب