میسوری افسر با عنوان جرم جنایی متهم برای برخورد با پلیس SUV

سفید حومه سنت لوئیس کارآگاه پلیس که دستگیر شد در فیلم ظاهرا هدف قرار دادن یک مظنون با یک SUV پلیس و سپس لگد زد

توسط PATRIS-FUN در 28 خرداد 1399

سفید حومه سنت لوئیس کارآگاه پلیس که دستگیر شد در فیلم ظاهرا هدف قرار دادن یک مظنون با یک SUV پلیس و سپس لگد زدن و مشت زدن مرد به اتهام چهارشنبه با دو فقره حمله مسلحانه اقدام جنایی.

ویژه دادستان Tim لمار اعلام کرد اتهامات علیه فلریسنت Det. Joshua Smith, 31, که اخراج شد ژوئن 10, هشت روز بعد از خشونت در میان بازداشت در سراسر کشور تظاهرات و ناآرامی بیش از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

حدود یک سوم از فلریسنت را 51,000 ساکنان سیاه و سفید هستند. آن را فقط در شمال فرگوسن که مایکل براون را از مرگ در دست یک افسر پلیس در سال 2014 بود یک کاتالیزور برای زندگی مهم جنبش است. سنت لوئیس منطقه شده است این سایت از ده ها تن از تظاهرات پس از فلوید را مارس 25 مرگ است.

دستگیری رخ داده در ژوئن 2, یک روز پس از چهار خیابان به ضرب گلوله کشته شدند و یک بازنشسته لوئیس پلیس کاپیتان بود به ضرب گلوله در طول یک خشونت آمیز شب در شهر. فلریسنت رئیس پلیس تیموتی Fagan گفته اسمیت در انجام وظیفه به دلیل نا آرامی های مدنی در این منطقه است.

پاتریک چارلستون شعارهای با سایر راهپیمایان در طول یک تظاهرات در بزرگراه 67 در فلریسنت Mo. چهار شنبه, ژوئن 4 سال 2020 است. (تیغه جلو خیش Peterson/St. Louis Post-Dispatch از طریق AP)

افسران بودند به دنبال یک وسیله نقلیه اشغال توسط سه مرد به دلیل آن بوده است دیده می شود در نزدیکی زودتر عکس-اخراج حادثه فلریسنت شهردار Tim Lowery گفت. پیگیری به پایان رسید در خیابان های مسکونی در نزدیکی Dellwood, Mo.

چه اتفاقی افتاد بعد دستگیر شد توسط یک رزیدنت مفت دوربین و آنلاین پست توسط رسانه های خروجی واقعی STL اخبار به زودی پس از آن.

درگیری دستگیر شده در صفحه اصلی امنیت ویدئوها

وکلای مدافع 20 ساله که زده بود منتشر دوم تصویری سه شنبه از یکی دیگر از خانه های امنیتی دوربین نزدیک تر و با زاویه های مختلف. این نشان می دهد که یک خودرو کاهش در یک مجتمع مسکونی در خیابان. دو مرد در صندلی جلو پرش از هنوز هم نورد ماشین قبل از اینکه یک مرد سوم, پرش از صندلی عقب.

بینام و نشان پلیس SUV به نظر می رسد از پشت ماشین و درایو در سراسر بخشی از چمن جلو, قابل توجه سوم مرد و او را با ضربه زدن بر روی جلوی خانه او گریه کرد. یک افسر خارج از SUV و به نظر می رسد به لگد زدن و ضربه زدن به انسان در روی زمین به عنوان مرد yells از "OK! OK! OK!" و بارها و بارها می گوید: "من اصلا هیچ چیز نیست."

"هنگامی که شما با دیدن این ویدئو دوم آن را روشن است که او عمدا زد به او و با استفاده از این وسیله نقلیه به عنوان یک سلاح" مرد وکیل Jerryl T. کریسمس گفت. "این مشکل و دشوار است برای گوش دادن به صوتی به دلیل راه او جیغ و hollering."

اسمیت وکیل اسکات روزنبلوم گفت: آنچه اتفاق افتاده یک حادثه بود.

'او دچار آسیب های روانی'

Fagan مرد گفت: تحت درمان قرار گرفت و در بیمارستان برای یک آسیب مچ پا, اما, کریسمس گفت: صدمات به مراتب بدتر است. او گفت: این مرد پا شد "خرد" و نیاز به جراحی های متعدد.

"او دچار آسیب های روانی" کریسمس گفت.

Fagan گفت: پلیس به دنبال شهرداری اتهامات در برابر هر سه مرد به جرم در اختیار داشتن مواد مخدر متعلقات و مقاومت در برابر بازداشت. بدون سلاح بودند در مردان و یا در ماشین خود را.

شش سال آبی اسکات از فلوریسنت., فرض موقعیت مستعد در 7 ژوئن به عنوان او شرکت با حدود 100 معترض در مردن در وسط لیندنبرگ بلوار در مقابل فلریسنت ایستگاه پلیس در فلوریسنت. (مسیحی Gooden/St. Louis Post-Dispatch از طریق AP)

در علاوه بر این به لمار را بررسی افسر آمریکا وکیل جف جنسن گفت: دفتر حقوق مدنی بخش در وزارت دادگستری و اف بی آی نیز در حال بررسی این مورد به تعیین اگر فدرال پاسخ موجه است.

لمار زبان در هفته گذشته به نام فیلم "تکان دهنده" است اما گفت که این نشان میدهد تنها بخشی از روبرو می شوند.

"آنچه که من دیدم این است که استاندارد نیست کار پلیس است و قابل قبول نیست کار پلیس," او گفت:.

دستگیری منجر به چندین تظاهرات مسالمت آمیز در خارج از مقر پلیس در فلریسنت از جمله "مردن" که در آن شرکت کنندگان وضع رو به پایین را با دست خود پشت سر خود را. دهها تن از معترضان نیز صبح دوشنبه در خارج لمار را خواستار محاکمه اسمیت.

دو تن دیگر از افسران بودند که با کارآگاه اما نه دیده می شود در فیلم های شرکت کننده در این دستگیری ها در حال ترک در انتظار بررسی Fagan گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب