می سی سی پی رسما حذف مؤتلفه نشان از پرچم دولت

جکسون از دست ندهید. — با یک سکته مغزی از فرماندار قلم می سی سی پی بازنشسته است و آخرین پرچم دولت در ایالات مت

توسط PATRIS-FUN در 11 تیر 1399

جکسون از دست ندهید. — با یک سکته مغزی از فرماندار قلم می سی سی پی بازنشسته است و آخرین پرچم دولت در ایالات متحده آمریکا با مؤتلفه نبرد آرم — نماد است که به طور گسترده ای محکوم به عنوان نژادپرست است.

کالیفرنیا ، تیت ریوز در روز سه شنبه امضا تاریخی لایحه است که طول می کشد 126 سال از پرچم دولت از قانون بلافاصله از بین بردن وضعیت رسمی برای بنر که شده است یک منبع بخش برای نسل های.

"این است و نه سیاسی لحظه ای به من اما یک موقعیت جدی را برای رهبری ما می سی سی پی خانواده به گرد هم می آیند به آشتی و به حرکت در" ریوز در بیانیه ای گفت. "ما انعطاف پذیر مردم تعریف شده توسط ما مهمان نوازی. ما مردم از ایمان است. در حال حاضر بیش از همیشه ما باید با تکیه بر این که ایمان قرار داده و بخش های ما و پشت سر ما و متحد برای خوب بیشتر."

می سی سی پی مواجه شده است و افزایش فشار برای تغییر پرچم خود را پس از تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی باید توجه متمرکز در مؤتلفه نمادها.

یک ائتلاف گسترده ای از قانونگذاران در روز یکشنبه تصویب این قانون نقطه عطفی برای تغییر پرچم دربندی آخر هفته عاطفی بحث و دهه ها تلاش توسط قانونگذاران و دیگران که شورشی علامت به عنوان نماد نفرت.

این مؤتلفه نبرد آرم یک زمینه قرمز صدر توسط یک آبی X با 13 ستاره سفید. سفید supremacist قانونگذاران قرار داده و آن را در گوشه سمت چپ-بالا می سی سی پی پرچم در سال 1894 به عنوان سفید را مردم خاموش کردن قدرت سیاسی است که آمریکایی های آفریقایی تبار به دست آورده بودند پس از جنگ داخلی.

منتقدان گفته اند برای نسل های که این اشتباه برای یک دولت که در آن 38 درصد از مردم سیاه و سفید به یک پرچم مشخص شده توسط کنفدراسیون به خصوص پس کو کلاکس کلان و دیگر گروه های نفرت را با استفاده از نماد به ترویج نژادپرستانه دستور کار است.

می سی سی پی رای دهندگان تصمیم به نگه داشتن پرچم در یک سال 2001 ایالت انتخابات با هواداران گفت: آنها تو را دیدم آن را به عنوان نمادی از میراث جنوبی. اما پس از یک رشد تعداد شهرها و تمام دولت در دانشگاه های دولتی باید آن را رها.

چند سیاه, قانونگذاران, و چند آنهایی که سفید نگه داشته و فشار برای سال آن را تغییر دهید. پس از یک فرد مسلح که تا به حال مطرح شده با مؤتلفه پرچم سیاه کشته نمازگزاران در کارولینای جنوبی کلیسا در سال 2015 می سی سی پی را جمهوری خواه مجلس فیلیپ کان گفت: ایمان مذهبی او را مجبور به می گویند که می سی سی پی باید پاکسازی نمادی از پرچم خود را.

این موضوع هنوز به طور گسترده در نظر گرفته بیش از حد فرار را برای قانونگذاران به لمس تا زمانی که پلیس بازداشت, مرگ یک آمریکایی آفریقایی تبار در مینیاپولیس جورج فلوید, تنظیم کردن هفته پایدار تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی به دنبال تماس را به پایین مؤتلفه نمادها.

ناگهانی از فعالان جوان, کالج, ورزشکاران و رهبران کسب و کار, دین, آموزش و پرورش و ورزش نامیده می شود در می سی سی پی به این تغییر در نهایت ارائه حرکت برای قانونگذاران برای رای دادن.

قبل از فرماندار امضا لایحه سهشنبه کارکنان دولت مطرح شده و کاهش چندین پرچم در یک قطب در خارج از کنگره. وزیر امور خارجه دفتر فروش پرچم برای 20 دلار در هر. سخنگوی که منشی, جولیا ان, گفت سهشنبه, شده است وجود دارد افزایش اخیر در درخواست از مردم مایل به خرید یک.

در اخبار همایش ها در هفته های اخیر ریوز تا به حال بارها و بارها حاضر به گفتن نیست که آیا او فکر مؤتلفه با مضمون پرچم به درستی نشان دهنده حال و روز می سی سی پی چسبیده به موقعیت او در سال گذشته زمانی که او وعده داده شده به مردم است که اگر پرچم طراحی شده بود که برای رفتن به بازنگری در آن انجام می شود در یکی دیگر از ایالت انتخابات.

در حال حاضر یک کمیسیون طراحی یک پرچم جدید که نمی تواند شامل مؤتلفه نماد و باید عبارت "به خدا ایمان داریم." رای دهندگان خواسته می شود برای تایید طراحی جدید در Nov. 3 انتخابات. اگر آنها آن را رد این کمیسیون پیش نویس یک طرح های مختلف با استفاده از همان دستورالعمل ارسالی به رای دهندگان بعد.

گفت ریوز در امضای بیش پرچم مرگ "همه ما Mississippians و ما باید همه با هم آمده است. چه راهی بهتر برای انجام این کار از شامل "In God We Trust" ما در دولت جدید بنر."

وی افزود: "مردم می سی سی پی, سیاه و سفید و جوان و پیر را می توان با افتخار از یک بنر قرار می دهد که ما ایمان جلو و مرکز. ما می توانیم متحد تحت آن است. ما می تواند به جلو حرکت می کند با هم."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب